Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
Ilość komentarzy: 160
Oceny: +1341
Wisła Kraków Real Madryt
08.12.2012 / 21:51:18
Szanowny Panie trenerze Tomaszu Kulawiku, Mając na uwadze Pana przeszłość, w której jako piłkarz miał Pan w sercu Wisłę zawsze na pierwszym miejscu, daruję sobie słowa, które aż cisną się na usta (choć nie sądzę, żeby inni też tak postąpili). Panie Tomaszu, przegrywając 4:0 dlaczego robi Pan zmianę dopiero w 55 minucie, a nie w przerwie/przed przerwą? Na co Pan liczy – na przełamanie zawodników? Panie Tomaszu , po co trzyma Pan przez cały mecz truchtaczy Meliksona oraz Gargułe, absolutnie bezproduktywnych „piłkarzy ofensywnych”, nie dających drużynie kompletnie nic w defensywie, trychtacz Melikson to jest zresztą postać na innego, osobistego posta, wielka gwiazda, która strzeliła 1 (słownie jednego) gola przez całą rundę. Panie Tomaszu, dlaczego wszyscy oprócz Pana widzą, że Radosław Sobolewski, niestety ( z całym szacunkiem dla Pana Radka) nie ma już lat 30 i nie daje drużynie specjalnie dużo. Panie Tomaszu, jak to jest, że w całej drużynie młodej ekstraklasy nie znajdzie się piłkarz, którego można spróbować na bok obrony. Czy podczas swojej pracy z naszą młodzieżą (jako trener ME) nie udało się Panu wytrenować choć jednego piłkarza, który nadaję się do biegania i odbierania piłek w bocznych strefach boiska? Panie Tomaszu, jeżeli przegrywamy 4:0 w meczu z 1 z najsłabszych drużyn, a w przeciągu całej rundy z innymi „leszczami” to ja się pytam dlaczego po boisku biegają truchtaczę zarabiający rocznie setki tysiące, a nie wychowankowie naszego klubu? Bednarz: gdzie jest kur.. szkółka piłkarska, gdzie są kur.. transfery, gdzie są do kur.. nędzy punkty, dzie jeste kur.. mać drużyna i za co łys.lu bierzesz kur.. pieniądze ? Panie Bogusławie, czy to już jest koniec?
08.12.2012 / 19:09:26
haha wisła powinna w 1 lidze grać a nie w ekstraklasie ośmieszają się w ekstraklasie
barti89
Zarejestrowany od: 1646 dni
Ilość komentarzy: 379
Oceny: +5197
08.12.2012 / 19:08:44
obrońcy Wisły to jedno wielkie nieporozumienie...
toni
Ilość komentarzy: 1188
Oceny: +3204
Barcelona Nantes Borussia Dortmund Hertha BSC Berlin Juventus Turyn Parma Lazio Rzym Napoli Włochy PSV Eindhoven
08.12.2012 / 18:58:25
jeszcze bardziej wisla moze sie osmieszyc w tym sezonie niz 1-4?? wislacy 2 liga czeka!!
ArturoJR44
Ilość komentarzy: 935
Oceny: +6975
Polska Real Madryt
08.12.2012 / 19:53:07
raczej w 1 lidze :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 08.12.2012 wynik: 4:1 z dnia 08.12.2012 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.