robert6969222
Ilość komentarzy: 25
Oceny: +29
24.12.2012 / 19:35:49
Man U ma RvP ,,, ma Rooneya,,,ma Welbecka,,,,ma Cleverleya...ma Hernandeza i co ma z tego???? remis ze Swensea....Z drugiej strony Moja Ukochana CHELSEA ktorej kibicuje od 12 lat poza Torresem nie ma rasowego napastnika,a to dlaczego?????BO W CHELSEA WSZYSCY OPROCZ CECHA STRZELAJA I DOWOD NA TO MECZ Z ASTON VILLA
8:0 LUIS...IVANOVIC...LAMPARD...OSCAR...RAMIREZ x2 ...HAZARD...TORRES......WESOLYCH SWIAT.....
puyoltarzan
Zarejestrowany od: 1626 dni
Ilość komentarzy: 13
Oceny: +22
24.12.2012 / 20:44:02
raz to i ślepa kura ziarno znajdzie!!! Każdy może strzelić jednego gola.W chelsea strzela tylko mata torres i luiz i to koniec. A i oczywiście LFC i YNWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- ramires 4 bramki

ps u was nie liczac suareza to w zadadzie nikt nie strzela np. taki downing po prawie 2 latach strzelil premierowego gola to sie nazywa skrzydlowy z krwi i kosci :)
23.12.2012 / 21:53:23
no wstawka EA do Barclay PL jest super:)
Tooseejaa
Zarejestrowany od: 1639 dni
Ilość komentarzy: 37
Oceny: +329
23.12.2012 / 20:38:13
dla mnie to MU powinno bramkarza mieć lepszego...
Eycon
Ilość komentarzy: 255
Oceny: +1846
24.12.2012 / 15:23:30
żartujesz ? De Gea to obecnie jeden z najlepszych w PL, lepszy od niego może być tylko Hart i może Cech, do tego ma tylko 22 lat.
23.12.2012 / 17:32:37
ogólnie mecz bardzo dobry tylko szkoda tych 2 poprzeczek w drugiej połowie i sety younga gdy trafił w obrońce
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32130
23.12.2012 / 17:12:48
Ładna akcja po której Swensea strzeliła bramke. Ogólnie to jakoś sobie radzą w Ekstraklasie ;) Szacun ;D
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1615 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32061
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
23.12.2012 / 17:10:49
Ciekawy mecz.Gdyby MU wykorzystał swoje sytuacje to by tu było z 5-1.Pech rvp i nieudany mecz rooneya
fromasz69
Zarejestrowany od: 1662 dni
Ilość komentarzy: 133
Oceny: +1458
23.12.2012 / 16:41:25
Mieli Swansea dużo szczęścia,bo Manchester Siedział na nich jak tylko chciał tylko dzisiaj zawodnicy w Manchesterze nie mieli dnia w ataku tzn nie wykorzystali swoich szans na strzał.Swansea chyba na treningach trenuje bronienie się a nie jakieś akcje do ataku bo słabo to im szło, taka prawda, Kibic Barcy!
xMiccix
Zarejestrowany od: 1705 dni
Ilość komentarzy: 52
Oceny: +455
23.12.2012 / 16:36:34
GGMU!!! Dobry mecz,szkoda tych licznych niewykorzystanych sytuacji.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Swansea City AFC - Manchester United 23.12.2012 wynik: 1:1 z dnia 23.12.2012 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.