Ilość komentarzy: 1174
Oceny: +3188
Barcelona Nantes Borussia Dortmund Hertha BSC Berlin Juventus Turyn Parma Lazio Rzym Napoli Włochy PSV Eindhoven
10.01.2013 / 22:33:52
miecz niezly milan mogl zrobic wiecej na wygrana mial szanse a naewt 2 na 2-1 i byloby po wszystkim! brawo juve odwrocil losy pojedynku a potem vucinic tak z tej czarnogorskiej dziczy co z polska walczyyla strzelil decydujacego gola z lazio w polfinale szanse oceniam 60-40 dla juve
leny1
Ilość komentarzy: 326
Oceny: +504
Juventus Turyn
10.01.2013 / 11:35:57
mecz był godny uwagi. Wiele sytuacji zwłaszcza po stronie juve, początek meczu był wyborny 1:1 po 12 minutach i mimo że długo nie padały bramki to mecz nie stracił na wartości. Wielkie emocje przez całe 90 minut, a dogrywka to było coś wspaniałego. Szczęśliwie w końcówce Juve nie straciło gola na 2-2, ale przez cały mecz było wyraźnie lepsze. Szkoda że nie ma skrótu tylko same bramki.
09.01.2013 / 23:43:31
Brawo Juve! Chyba można powoli już mówić, że wróciło już to stare dobre Juve, które kiedyś tak zacięcie walczyło chociażby z MU za czasów Beckhama:)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Juventus Turyn - AC Milan 09.01.2013 wynik: 2:1 z dnia 09.01.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.