Ilość komentarzy: 43
Oceny: 0
Arsenal Londyn
22.01.2013 / 17:16:32
brawo wnw45 za walke w obronie Arsenalu każdy szanuje Chelsea ale tacy pseudo fani tylko psuja markę temu klubowi.... zal
ktoś musi dziadostwo tępić:)
wygrane to nie wszystko czym kieruja sie kibice Pogoni, Jagielonni, lub Widzewa ktore to zespoły nie występują i nie wygrywają w LM...Szacunkiem i miłością do klubu a nie głodem zwycięstw swojego klubu i checia ponizania innych zespolow (mimo ze każda wygrana cieszy) :)
wnw45
21.01.2013 / 16:29:48
a ty to sie nie włanczaj do rozmowy nie proszony:P Ja zawsze lubilem Chelsea a za wyeliminowanie Barcy w Lidze mistrzów najbardziej ale skoro Ramires wjeżdża nakladka na noge gracza Arsenalu ryje mu nogę ok 80 cm sedzia nic nie robi i jest po tym gol to jak się można nie odzywać... i wielcy obroncy sie wtedy znajdują a nawet nie wieci bez google ile na ST. Bridge miejsc jest lol, koniec tematu. AMEN
21.01.2013 / 12:27:50
dzięki headhunter i wilku666 że tępicie takich niedorobieńców jebanych jak wnw45
20.01.2013 / 17:03:44
Kurczę, szacun dla Chelsea, wygrali z Torresem w składzie. Kibicuje Arsenalowi ale nawet mnie frustruje że Ba siedzi na ławce podczas gdy jest o wiele lepszy.
wnw45
20.01.2013 / 16:48:02
/ -32
Szczesny jest mistrzew w rozpierdalaniu Napastnikow i czasem broni hahahahah Ramires pała niby czarnuch szybki ale przed Wojtkiem nie uciekl:P
/ -25
Ramires nakladka!!! powinna byc zolta i bez gola zal....
20.01.2013 / 16:37:52
Racja Ba wypracował sytuacje w 3 minuty a Torres cały mecz przestał. Benitez do zmiany !!!

20.01.2013 / 16:32:14
ciekawe czy Abramowicz kazał Rafie dać grać Torresowi czy sam tak postanowił?Torres niewidzialny a Demba Ba miał 1 okazję zaraz po wejściu ale ktoś tam wybił z lini bramkowej pilke szkoda tego karnego i
nie wiem czemu w doliczonym czasie gry jak było chyba 5 rożnych Wojtek nie biegł pod pole karne żeby pomóc.
nie rozumiem.
ewazdomu
Zarejestrowany od: 1498 dni
Ilość komentarzy: 228
Oceny: +3014
20.01.2013 / 16:26:44
Niezły mecz, jak zawsze Torres niewidzialny. Szkoda tej sytuacji Demby ale w 2 minuty wypracował sobie taką sytuację.
KUBAUNITED
Zarejestrowany od: 1485 dni
Ilość komentarzy: 399
Oceny: +3755
Manchester United Queens Park Rangers FC Olympique Lyon VfL Wolfsburg Juventus Turyn Wisła Kraków Polska Porto Atlético Madryt
20.01.2013 / 16:25:38
Takie mecze kochamy! I niech mi tu ktoś jeszcze powie, że Liga Hiszpańska jest lepsza!
ja tez nie:p
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 20.01.2013 wynik: 2:1 z dnia 20.01.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.