Zarejestrowany od: 1576 dni
Ilość komentarzy: 848
Oceny: +4140
31.01.2013 / 00:29:29
Pierwsza połowa do wyrzucenia. Totalne zero. W drugiej już było lepiej. Mogło być spokojnie 3-1, ale bramkarz się spisał.
Wejście Holtby'ego dużo zmieniło, swoją drogą świetny transfer. Przydałby się napastnik silniejszy, bo Defoe na kontuzji grał nie na 100% i może go czekać przerwa, a Adebayor z Togo gra dalej w PNA. Następne mecze mogą przesądzić o tym, czy uda nam się zdobyć 4 miejsce.
No, ale dla nas to jest ostatni dzień okna transferowego. A dla kibiców arsenalu - czwartek.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Norwich City FC - Tottenham Hotspur 30.01.2013 wynik: 1:1 z dnia 30.01.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.