Ilość komentarzy: 672
Oceny: +8133
Arsenal Londyn Bury FC AC Milan Juventus Turyn Włochy Lech Poznań Polska Korona Kielce
04.02.2013 / 17:20:02
Milan załużył w pełni na to zwycięstwo, bo grał lepiej, ale szkoda, że to się odbyło w tak kontrowersyjnych okolicznościach, jednak każdy przyzna, że Milan był lepszy!
misiek91
Zarejestrowany od: 1484 dni
Ilość komentarzy: 106
Oceny: +896
04.02.2013 / 17:10:46
a co macie na oczach że widzicie kontakt z piłką zawodnika udinese w 93 minucie?
2fast
Zarejestrowany od: 1552 dni
Ilość komentarzy: 564
Oceny: +4979
FC Barcelona Stal Mielec Korona Kielce
04.02.2013 / 13:28:19
hahaha pytam się co ten sędzia miał na oczach..? jak można podyktować karny po takim wejściu ? przecież to było ewidentnie w piłkę bez dyskusji..
szrama23
Zarejestrowany od: 1449 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +39
04.02.2013 / 11:14:53
oczywiste jest to że we Włoskiej piłce nadal jest korupcja. Karny był bardzo wątpliwy...w 94 minucie normalny sędzia by tak nie ryzykował. Chyba że kupiony. Poza tym bardzo lubię Milan i się cieszę że wygrali! :D Forza Milan!
04.02.2013 / 13:31:53
Barca może się bać ale sędziego bo po tym co tu zobaczyłem można się bać..
Karolek1
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +101
04.02.2013 / 00:18:07
Pięknie Mario !!!
Widzę ,że w milanie bedzię miał naprawde szanse na dalszy rozwoj i bedzie mu tam lepiej a także milan duzo na tym skorzysta bo juz widac ,że pierwszy mecz wygral im Mario ;)
03.02.2013 / 23:54:28
Brawo Balo,to sie nazywa udany debiut :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - Udinese 03.02.2013 wynik: 2:1 z dnia 03.02.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.