Ilość komentarzy: 1737
Oceny: +8024
Arsenal Londyn AC Milan Polska Real Madryt
18.02.2013 / 15:22:52
nie wiem o co wam chodzi pewne zwycięztwo realu wyszli szybko na 2 bramkowe prowadzenir a po stracie zawodnika pilnowali wyniku . Szkoda że morata niezagrał więcej miał szanse pokazanie sie a ramos mu ją odebrał a że ronaldo nic nie strzelił trudno real to nie tylko CR7
mijun
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +208
18.02.2013 / 11:41:31
niby słaby mecz ale... ciezki mecz w LM teraz szybkie 2:0 i oslabienie wiec po co mieli sobie wyprowac flaki?... w 90 minucie widać było jak piłkarze realu bez zmeczenia schodzą a rayo no coz zostawi całe serce na boisku i dużo sił
maczak21
Ilość komentarzy: 130
Oceny: +746
Górnik Łęczna Polska Real Madryt
18.02.2013 / 09:52:08
/ -10
Ronaldo nie mógł strzelić gdyż real nie mógł przeprowadzać kontrataków bo nie było nikogo z przodu
Jacob94
Ilość komentarzy: 1022
Oceny: +3216
Arsenal Londyn FC Barcelona Villarreal
18.02.2013 / 09:35:51
Ps. jak Ronaldo strzelił 3 bramki to od razu wszyscy pisali że Messi go nie przegonił :P Widać że kibiców Barcy nie jara aż tak bardzo kto ile strzela w danej kolejce a całokształt ;)
Jacob94
18.02.2013 / 09:17:49
Moim zdaniem słaby mecz Realu, nie ma się czym zachwycać, Rayo ładnie przycisnęło i strasznie długo Real Madryt (drużyna która walczy o najwyższe tytuły) broniła się całą drużyną na swojej połowie przeciwo Rayo Vallecano... cóż, liczyłem że Rayo chociaż jedną strzeli, należało im się za to ile serca i woli walki pokazali na boisku. A tak jak ktoś powiedział z komentatorów - Real zagrał ekonomicznie, nie było na co popatrzeć. Ronaldo nie zachwycił. Strzelił pierwszy raz hattricka od dawna to się podjarali, a teraz cisza. Trzeba dodac jak zwykle że świetny występ Varana szkoda że taki talent jest praktycznie nie do wyciągnięcia z Realu, który ma pieniędzy w cholerę. Nic więcej nie dodam, bo Real nie zaoferował mi nic interesującego swoją grą. Pozdro :)
maczak21
Oceny: +746
18.02.2013 / 09:49:05
to przez Ramosa który dostał czerwona kartkę musiał zejść napastnik i wejść obrońca jak by nie czerwona Real wgrał Rayo 4-0
Jacob94
18.02.2013 / 11:14:33
No ale czy to ich usprawiedliwia? moim zdaniem nie wiadomo grałoby im się łatwiej w 11 ale przecież drużyna musi się z tym liczyć że w piłce nożnej jest coś takiego jak żółte kartki i za dwie takie kartki jest czerwona = gracie jednego mniej. Skoro byli zmuszeni grać w 10 to Ramos zawalił sprawę (oczywiście strzelił gola, brawo) mówię tylko że to żadne tłumaczenie. W ilu drużyna kończy też określa jak dobrze grała. Poza tym Rayo ciągle przeprowadzało akcje, zabrakło tak naprawdę szczęścia. Real po 17-ej minucie przynudzał. Takie moje zdanie.
18.02.2013 / 08:42:22
strasznie mi szkoda Moraty.dobrze wszedł w mecz ale Ramos mu go zakończył.Ramosowi nie pomogło udawanie że dostał w twarz piłką a nie w ręke.a tak po za tym grałł Ronaldo bo ja go kompletnie nie widziałem.
nie wyszedł mu ten mecz
Jacob94
18.02.2013 / 09:12:52
Ja myślę ze on nie symulował tylko był świadomy, że to powinna być jego druga żółta kartka w ciągu minuty
18.02.2013 / 07:56:29
Nie jestem fanem C.Ronaldo, ale fajnie że się tak bawi footbolem ! A PEPE to świnia specjalnie nadep gościa i się póżniej uśmiecha ! A pozatym Visca el Barca !!!!!
Kazul
Zarejestrowany od: 1472 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +450
18.02.2013 / 08:37:40
Chyba ślepy jesteś ! widać że nie chcący go na depnął i nie było tutaj żadnej złośliwości ze strony Pepe.
Madryt97
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +236
18.02.2013 / 07:00:23
To w ciągu 77 minut licząc od bramki Ramosa Królewscy nie mogli strelić przynajmniej 2 bramki pytam się
FazouMU
Ilość komentarzy: 569
Oceny: +3972
18.02.2013 / 00:13:21
Królewscy z Moraty jeszcze będą mieli wielki pożytek...:)
sacred
Zarejestrowany od: 1431 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +6
18.02.2013 / 00:09:32
Od kilku dni nie mogę nic oglądać na meczykach bo zamiast skrótów pokazuje się jakaś kretyńska reklama o pożarach... Już jestem mega wkurwiony bo nie mam pojęcia jak to wyłączyć, a czasem też transmisje mi blokuje :/ wie ktoś może ocb?
kosibezmajtosi
Ilość komentarzy: 42
Oceny: -73
17.02.2013 / 23:01:33
kornelek
No znalazl sie pieknie, lezal juz na ziemi i zdolal uderzyc,. nie tylko bomby z 30 metrow sa piekne. trzeba potrafic sie znalezc
królewskibic
Zarejestrowany od: 1439 dni
Ilość komentarzy: 50
Oceny: +590
17.02.2013 / 22:59:37
Kaka znowu pokazał, że nie jest na straconej pozycji. I dobrze, niech walczy! Szkoda mi Moraty, ładny początek.. Niestety Ramos mu w tym przeszkodził. HM!
17.02.2013 / 22:59:16
to była ładna bramka Falcao, ty chyba ładnej nie widziałeś!!!
Oceny: -73
17.02.2013 / 22:58:56
Boje sie o nasz ukochany klub, po tym meczu. czekaja ich trudne mecze, wiec po co odstawiac takie numery. potem sie tylko mecza, bo musza wiecej biegac. ronaldo ostatnio ma przeplatane te mecze.
17.02.2013 / 22:55:01
Piłkarze Realu bez przynajmniej jednej czerwojej czują się jakoś nieswojo :)
Oceny: -73
17.02.2013 / 22:54:38
Falcao goni ronaldo. Ładna brama w meczu atletico.
Kusiovsky
Zarejestrowany od: 1441 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +172
Lech Poznań Real Madryt
17.02.2013 / 22:54:37
Szkoda mi tylko Moraty bo dostał szanse gry od pierwszych minut a juz w 27 minucie musiał je opuścić ze względu na zmiane taktyczną :/
Oceny: -73
17.02.2013 / 22:52:20
Cieszy zwyciestwo. dobrze, ze ramos dostal czerwo po dwoch ladnych golach. pozniej byloby ciezko. niepokojace jest, ze dalismy sie dominowac vallecano. po 1 polowie mieli 63% posiadania pilki, a my tylko 37%. nie wiem dlaczego ronaldo byl w ogole niewidoczny. hala madrit
~~HalaMadrid~~
Zarejestrowany od: 1550 dni
Ilość komentarzy: 707
Oceny: +3551
17.02.2013 / 22:51:14
nurek z rayo bez kartki, a piewsza zolta ramosa za nic..
Jacob94
18.02.2013 / 09:14:07
Troszkę kolega mało obiektywizmu, skoro opisujesz tylko jedną stronę medalu. No, czemu nic nie piszesz że Rayo powinno mieć karniaka za to ewidentne zagranie ręką (niestety sobie juz w tej chwili nie przypomnę kogo)?
Ramos w 6 min strzelił gola i otrzymał dwie żołte kartki
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Madryt - Rayo Vallecano 17.02.2013 wynik: 2:0 z dnia 17.02.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.