stefano212
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +5
22.02.2013 / 11:37:03
hehe wypożyczyli Bastos a teraz Bastos strzela bramki jak na zawołanie w Schalke . To był ich ogromny błąd.
HadesCOYS
Zarejestrowany od: 1577 dni
Ilość komentarzy: 848
Oceny: +4140
22.02.2013 / 10:51:24
Lyon wczoraj skupił się na obronie i wykorzystaniu szansy na bramkę. Udało im się to bardzo wcześnie. Tottenham za to w pierwszej połowie przez 40 minut grał gówno. Niecelne podania itd. W drugie połowie coś się ruszyło, ale dalej było to za mało. Na szczęście Lyon osłabł i nie byli już w stanie tak dokładnie kryć, Dembele zrobił to co potrafi najlepiej, a potem strzelił jak w meczu z Norwich. Ostatnio Tottenham ma nawyk strzelania bramek w końcówce. Lepsze to niż ich tracenie, jak to było w początkowej fazie sezonu. Teraz kolejny trudny, ale ciekawy mecz z Interem. ;D
HadesCOYS
FazouMU
Zarejestrowany od: 1435 dni
Ilość komentarzy: 569
Oceny: +3972
21.02.2013 / 22:23:29
Najbardziej jakoś mi żal bramkarza OL awans był o krok.Sprzedaż Llorisa , wypożyczenie Bastosa to wszystko się odbija na nich...:/
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Olympique Lyon - Tottenham Hotspur 21.02.2013 wynik: 1:1 z dnia 21.02.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.