Zarejestrowany od: 1553 dni
Ilość komentarzy: 330
Oceny: -471
28.02.2013 / 09:34:49
To jest jakaś KPINA.Druga połowa przedłużona o 3 minuty,nie było żadnych przerw a bramka padła 5 minut po czasie.Niech mi ktoś powie że drużyny z ekstraklasy nie są przepychane na siłe w PP.To nie pierwszy taki przypadek.
Kaspiel
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +59
28.02.2013 / 22:26:18
Człowieku weź zorientuj się w przepisach piłki nożnej, a potem skarż się całemu światu. Sędzia mógł mecz prowadzić jeszcze i 30 minut. +3 oznacza, że mecz potrwa jeszcze CO NAJMNIEJ 3 minuty, a nie równo 3
marcopollo
Oceny: -471
01.03.2013 / 14:07:12
Tu nie chodzi o przepisy tylko uczciwość a jakby przedłużył o 30 minut to jakby to wyglądało-wez sie zastanów człowieku.
rahim711
Ilość komentarzy: 39
Oceny: +216
27.02.2013 / 23:17:39
Ostrowski pięknie zajebał..:)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Śląsk Wrocław - Flota Świnoujście 27.02.2013 wynik: 3:2 z dnia 27.02.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.