Arsenalowi zdecydowanie brakuje świeżości... Mertesacker za malo zwrotny na takich sprinterów.
Ilość komentarzy: 4294
Oceny: +15493
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
03.03.2013 / 20:51:35
Mertesacker wogole sie nie sprawdza wiekszość goli wpada dlatego ze nie nadąża za napastnikiem... Potrzebny ktoś pokroju Davida Luisa lub Dante z Bayernu...
/ -16
Bale ostatnio prezentuje wyśmienitą formę. Mam nadzieje, że latem wzmocni szeregi Królewskich i będzie prezentował jeszcze lepszą formę :)
mr.kendis
Ilość komentarzy: 824
Oceny: +968
Lech Poznań
03.03.2013 / 20:13:05
Dla rozwoju lepiej jak zostanie w Tott albo może dla niego dobrym kierunkiem byłby Man Utd. a w ogóle nasze opinie i tak są bez sensu bo sam zadecyduje gdzie pójdzie.
maestro3
03.03.2013 / 20:30:00
chcialbym go widziec w trykocie United,wtedy dopiero bysmy mieli zajebista pake ;d
ZinZoo
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +154
03.03.2013 / 19:45:55
Piłkarze Tottenhamu są bardzo szybcy i zwinni więc trochę nie rozumiem tutaj decyzji Wengera czemu wystawił wolnego Mertesackera , który nie nadążał za prostopadłymi podaniami. Dobrze, że się przynajmniej w polu karnym przeciwnika przydał.
wnw45
03.03.2013 / 20:53:30
Sagna kontuzja ale w te miejsce koscielny mogł zagrac... PEr za wolny...
03.03.2013 / 19:03:08
z tych 6 doliczonych minut to może ze 2 była piłka na boisku.... Ale nie ma co się tłumaczyć... Trzeba grać dalej !!! GO GO GUNNERS !!!!
03.03.2013 / 19:00:06
Dobre widowisko szkoda że tak mało bramek ;)
HadesCOYS
Ilość komentarzy: 848
Oceny: +4140
03.03.2013 / 18:55:55
/ -16
Świetny mecz. Dawno nie byłem tak zesrany do 96. minuty o wynik. Teraz grać dalej i walka o drugie miejsce.
03.03.2013 / 23:07:18
Nie wiem co ty myślisz. Jestem realistą i wiem, że trudno będzie utrzymać trzecie miejsce, a i Arsenal jeszcze może nam zagrozić. Ale w tym momencie wygraliśmy jeden z najważniejszych meczów w tej połowie sezonu, jesteśmy na trzecim miejscu i do City(przed ich meczem z AV, który pewnie wygrają 4-0) brakuje 2 punkty. Dodatkowo mecz z nimi jest jeszcze przed nami. Skoro ugraliśmy 4 punkty z Manchesterem United, to co mi szkodzi pomyśleć o wgranej z kimkolwiek innym?
NarF
Ilość komentarzy: 330
Oceny: +2159
03.03.2013 / 20:01:17
A dlaczego ma się nie rozpędzać wszystko możliwe. Widziałeś Milan we wrześniu a teraz ?? Ja wierze że Spurs będą na 2 - gim miejscu a $hity i Chel$ea niech dają se siana z tą pewnościa sb bo pieniądze nie grają...
afctid
03.03.2013 / 20:09:37
Chodzi mi o to, że jeszcze nie mają pewnego awansu do LM, a walka o 2 miejsce z Man City to ciężka misja, niech puki co, skupią się na utrzymaniu przynajmniej 4 miejsca bo przypominam że w poprzednim sezonie Arsenal miał do Tottenhamu 10 pkt straty i odrobił, nie mówię ,że w tym roku też tak będzie, ale wystarczy spojrzeć na terminarz kogutów... Poczekajmy jeszcze do końca sezonu ;)
wnw45
03.03.2013 / 20:55:02
Arsenal ma wiele kontuzi i brakuje kilku klasowych graczy z przodu i w pomocy obok Artety ktos pokroju Songa po co było go sprzedawać :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn 03.03.2013 wynik: 2:1 z dnia 03.03.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.