Ilość komentarzy: 121
Oceny: +844
Widzew Łódź FC Barcelona
12.03.2013 / 19:04:06
Nie wiem co chcecie osiągnąć jeżdżąc po Lewym. Jak osągniecie połowę tego co on wszyscy razem, będę bił wam brawo. To nasz najlepszy zawodnik od czasów Bońka. Niedowartościowani hejterzy.
szogun01
Zarejestrowany od: 1427 dni
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +225
11.03.2013 / 13:45:44
Lewandowski jest zwykłym drewniakiem i to trzeba przyznać. Kolejny raz udowadnia, że jest w TOP5 napadziorów świata i wszechświata. Ileż można powtarzać, że to zwykła kłoda, która potrafi tylko strzelić na pustą i dostawić nogę. Szkoda patrzeć na niego, powitam go z chęcią w Anglii, poradzilby sobie w klubie takim jak Stoke City czy West Ham United, tam lagów miałby pod dostatkiem. PROSZĘ ZOBACZYĆ JAK LEWANDOWSKI SZPIDZIOR NOKAUTUJE WŁĄSNEGO ZAWODNIKA STRZELAJAC W JEGO JĄDRA CZY BRZUCH, TEN FILMIK JEST NA MECZYKACH. LEWANDOWSKI JEST SŁABIUTKI I TYLE, 790 MINUT I DOLICZAMY PO UKRAINIE KOLEJNE 90.
Chlebik
Ilość komentarzy: 35
Oceny: -29
11.03.2013 / 13:28:46
No coż wasza w gwiazda nie wygrała meczu i nie została bohaterem... ok. 790 min bez gola w reprezentacji. Ciekawe czy się przełamie z Ukrainą, a jak nie to kolejne 90 doliczamy.
Luki95
Zarejestrowany od: 1415 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +212
10.03.2013 / 10:45:56
Myślałem że BVB wygra, a tu niespodzianka.Marcel_w81 ma rację ponieważ Lewy jest chujowy.Niby ile klubów się o niego bije, a i tak naprawdę nikt go nie chce bo jest cienki!
marcel_w81
Zarejestrowany od: 1413 dni
Ilość komentarzy: 134
Oceny: +557
10.03.2013 / 10:16:11
nie zesrajcie sie tym lewym.ma kto mu podac to strzela.a w reprezentacji to zal patrzec na wszystkich tych naszych niby pilkarzy
bartek365
Zarejestrowany od: 1559 dni
Oceny: +165
10.03.2013 / 01:13:06
Powiem szczerze ze BVB powinno wykorzystac troche wiecej sytuacji np. Lewy i Goetze ale tak naprawde to troche sedzia tez zawinil bo wtedy co Goetze strzelil to powtorki pokazuja ze nie bylo spalonego albo jak byl Reus sfaulowany w polu karnym wiec tak naprawde nie byl to "fair game" Pozdro kibic BVB
09.03.2013 / 20:13:51
Brawo Smerfy!!! czas by mistrzowska patera wróciła na balkon ratusza w Munchen!!! tam gdzie jej miejsce :D
09.03.2013 / 19:39:32
Bądźmy szczerzy. Szanse BVB na obronę tytułu są zerowe,teraz tylko skupić się na wicemistrzostwie a Leverkusen tuż tuż i łatwo nie odpuści . Cieszy chociaż bramka Roberta ;)
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1488 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32062
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
09.03.2013 / 18:53:03
tak tojes jak sie kładzie Reusa i Santane na ławie.
2 najlepsi z meczu z Szachtarem siedzą na ławie w derbach.
09.03.2013 / 18:09:39
Lewandowski zmarnował pod koniec idealną okazję. A mógł zostać bohaterem BVB. Podobała mi się ta młodzież Schalke. W Niemczech szkolenie na najwyższym poziomie.
SportMojeŻycie
Zarejestrowany od: 1419 dni
Ilość komentarzy: 77
Oceny: +821
09.03.2013 / 17:59:15
w 1 połowie Borussia nie istniala za to Schalke grała genialnie. w 2było na odwrót. Szkoda bo zasłużyli chociaż na remis ...
09.03.2013 / 17:28:21
Lewy powinien strzelic na 2-2 ale strzelil w bramkarza :)
nalesnikheane2323323
Zarejestrowany od: 1424 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +343
09.03.2013 / 17:27:44
kurwa
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Schalke 04 - Borussia Dortmund 09.03.2013 wynik: 2:1 z dnia 09.03.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.