Ilość komentarzy: 96
Oceny: +1382
Chelsea Londyn Liverpool FC Polska
11.03.2013 / 19:19:53
Chelsea znów pokazała charakter, podniosła się z kolan. Manchester już myślał że ma wygrany mecz, De Gea uratował im remis. W rewanżu już nie będzie co zbierać z ManUtd
ManUnitedFan
Zarejestrowany od: 1488 dni
Ilość komentarzy: 172
Oceny: +1267
Manchester United
11.03.2013 / 10:34:09
Fatalna druga połowa. Nic nie graliśmy. Valencia znów pokazał że nic nie wnosi do gry United.
Szyma911
Zarejestrowany od: 1647 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +294
11.03.2013 / 09:46:22
Jestem kibicem Chelsea, ale wieeeeelki szacun dla De Gei, przecież gdyby nie on, to MU przegrywa ten mecz, pierwsza polowa dla MU bez dwóch zdań, ale druga należała tylko i wyłącznie do Niebieskich. Cech jest świetnym bramkarzem, ale to co zrobił przy bramce Hernandeza to aż szkoda gadać... De Gea zasłużenie został piłkarzem meczu, czasami ma jakieś tam kiksy, ale jak już przychodzi co do czego, to pokazuje swą klasę, Anglia zrobiła z niego mężczyznę! Na Stamford będzie niesamowite spotkanie!

Blue is the colour!
Lidian
Ilość komentarzy: 751
Oceny: +10186
Polska FC Barcelona
11.03.2013 / 02:54:59
Co jak co, ale kibice zawsze są dwunastym zawodnikiem MU, to jest fantastyczne :)

PS A Webb trzynastym

PS2 Żartowałem, czekam na minusy gimbofanów :)
kaka1985
Zarejestrowany od: 1480 dni
Ilość komentarzy: 80
Oceny: +391
11.03.2013 / 00:50:57
kazdy kto troche zna sie na pilce wie ze jeden i drugi zespol bedzie gral do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kaka1985
Oceny: +391
11.03.2013 / 00:44:09
KSGFAN te ty to na swirach sie nie znasz?
sax_91
Zarejestrowany od: 1515 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +94
11.03.2013 / 00:28:16
Szkoda że taki sędzia jak dziś nie sędziował meczu z Realem Madryt... :( Ciężki mecz będzie na SB ale i tak wiem,że Manchester United walke ma we krwi... :)
gratulacje dla pilkarzy The Blues... Nie każda drożyna podnosi się po szybko straconych 2 golach...
GGMU!
kaka1985
Oceny: +391
11.03.2013 / 00:18:10
united i tak ma lige ,wiec puchar moga chelsea oddac:) !!!!chelsea nadal walczy i to mi sie podoba!!!!!!
kaka1985
Oceny: +391
11.03.2013 / 00:15:10
meczu nie ogladalem ,ale ciesze sie ze padl remis ,to rewanz na SB:)
LukakuCFC
Zarejestrowany od: 1481 dni
Ilość komentarzy: 229
Oceny: +2455
10.03.2013 / 22:14:24
Piękny mecz MU przeważał tylko na początku ale Chelsea pokazała kto rządzi w Anglii
GGMU
Ilość komentarzy: 455
Oceny: +1914
Manchester United AFC Bournemouth Legia Warszawa
11.03.2013 / 00:33:45
No kto rządzi w Anglii? Chyba nie Chelsea z 19 punktami straty.
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32130
10.03.2013 / 22:12:40
Ja oglądałem Liverpool - Tottenham i nie żałuje tam był kapitalny mecz :D
Ale po tym meczu od razu włączyłem na Utd i też było ciekawie, chociaż gole już nie padły to i tak dość dużo się działo :D
toni
Ilość komentarzy: 1177
Oceny: +3187
Barcelona Nantes Borussia Dortmund Hertha BSC Berlin Juventus Turyn Parma Lazio Rzym Napoli Włochy PSV Eindhoven
10.03.2013 / 21:36:26
kapitalny mecz kto go nie widzial na orange np niech zaluje, 2-2 super mecz 1 polowa dla mu 2 dla chelsea, cudem chelsea tego nie wygrala , rewanz na sb
roco1
Zarejestrowany od: 1583 dni
Ilość komentarzy: 233
Oceny: +626
10.03.2013 / 21:28:36
bardzo fajny mecz podobnie jak liverpool z tottenhamem liga angielska potwierdza swoją wyższość nad innymi ligami
NadaEs
Zarejestrowany od: 1485 dni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +982
10.03.2013 / 21:22:10
Mecz był piękny, niespowiedzane odrobienie dwóch bramek.
Nie zgadzam się tylko z wypowiedziami typu "my jesteśmy normalni, a fani FCB i RM..." i tu masa wyzwisk. FANI są normalni. Można kibicować piłce hiszpańskiej, angielskiej czy jakiej kto chce, a do tego dostrzegać piękno innych lig, bez wyzwisk i wpierniczania wszędzie "VeB" i "Hala Madrid!", w większości przypadków nie wiedząc co to znaczy. Sezonowcy robią największy szum, wyzywają się i przynoszą złą sławę prawdziwym fanom, jak ja, którzy nie chcą wyzwisk, a chcą się jednoczyć w podziwianiu piękna tego sportu
królewskibic
Zarejestrowany od: 1509 dni
Ilość komentarzy: 50
Oceny: +589
10.03.2013 / 21:20:08
to się nazywa Angielska Piłka, w której wszystko możliwe!
KarTar
Zarejestrowany od: 1526 dni
Ilość komentarzy: 99
Oceny: +652
10.03.2013 / 21:11:07
Kibicuje Chelsea jednak i tak chciałbym pogratulowac ManU strzelenia aż 2 bramek w 11 min.
/ -20
Czy tylko ja widzę różnicę? Po meczu Realu z farsą jedni najeżdżają na drugich, a po meczu Chelsea z MU potrafimy sobie nazwajem pogratulować. Czyżby wyższy poziom kultury? :)
/ -19
I wlasnie to Ty nie popisales sie ta "kultura" o ktorej tak piszesz nazywajac Barcelone "farsa". Jak kazdy wie i widzi 80% kibicow Realu i Barcelony to dzieci ktorzy jeszcze nie potrafia sie zachowac. Ja od 6 lat kibicuje Barcelonie, moi koledzy Realowi i jakos zaden z Nas nie obraza przeciwnej druzyny. Ale te obrazanie mnie nie rusza bo wiem jaka druzyna jak gra i wiem ze sa w tym swietni.
SidewaysCFC
10.03.2013 / 21:42:09
/ -20
Nazywam złodziei po imieniu. Nie spodziewaj się niczego milszego, niż "farsa" po tym, jak nas okradliście z finału LM. Nigdy tego nie zapomnę, ani nie wybaczę.
Fan Chelsea.
Wspaniały mecz i oby taki rewanż, obydwa zespoły pokazały klase i piękną angielskiej piłki!!. Brawo dla Red Devils. I wielkie brawa za tądrugą jeszcze lepszą połowę dla Blues Lions!!! ;-). Oby taki sam był rewanż :-). A kto w nim wygra?...Pewnie lepszy ;].Pozdrawiam ;]
fusiek123
Ilość komentarzy: 1206
Oceny: +8053
Chelsea Londyn
10.03.2013 / 20:13:25
Po prostu super mecz, cieszy mnie -przewaga chelsea ale smuci ze nie wygrali tego spotkania. Jakby Mata strzelil ta bramke w 90 mincuei to by bylo cos, pokonanie MU ich wlasna bronia ;p
franeks444
Zarejestrowany od: 1528 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +131
10.03.2013 / 19:57:38
a w półfinale kolejny świetny mecz się szykuje, bo któraś z drużyn trafi na City.
Z drugiej strony szkoda, że nie dopiero w finale.
gieras
Ilość komentarzy: 101
Oceny: +1833
Chelsea Londyn Manchester United Everton Valencia Real Madryt Atlético Madryt
10.03.2013 / 19:55:08
Mało mi sercem gardło nie wyszło... no ale w drugiej połowie Niebiescy pokazali determinację pierwszej klasy. Szkoda, że Chelsea tego nie wygrała... ale jeżeli rewanż przyniesie takie emocje jak dziś to nie będę tego żałował :D
/ -20
I TO JEST MECZ, a nie jakieś śmieszne grand derby! Emocje od początku do końca, sytuacje z obu strony, dobre sędziowanie - taki powinien być każdy mecz Chelsea z United. Szkoda, że nie udał się comeback, ale odrobienie dwóch goli to było coś. Szacunek dla United za dobry mecz i widzimy się w powtórce!
ewazdomu
Zarejestrowany od: 1564 dni
Ilość komentarzy: 231
Oceny: +3076
10.03.2013 / 19:47:20
Szkoda trochę że Chelsea nie wygrała, w 90 minucie De Gea pieknie obronił strzał Maty ;/ Pierwszy raz trzeba pochwalić zmiany Beniteza, oby w rewanżu wygrac.
LosBlancos13
Ilość komentarzy: 14
Oceny: +91
10.03.2013 / 19:50:53
w przypadku remisu powtórka meczu , czekam z niecerpliwoscia :P Go go The Blues !!!!
Ja nie rozumiem jak będąc Manchesterem United mozna tak zjebać drugą połowe
Gratulacje dla obu dyżyn , mecz ciekawy , jak to zwykle bywa w meczach United-Chelsea
10.03.2013 / 19:42:33
Fantastyczny mecz pokazujący poziom piłki w Anglii ! Ludzie proszę nie kłóćcie się o to kto był lepszy itp. bo obie drużyny grały super :)
Gorzo
Zarejestrowany od: 1511 dni
Oceny: +182
Legia Warszawa Polska
10.03.2013 / 19:41:09
Bramka Hazarda, palce lizać. Pierwsza połowa to dominacja MU, lecz 2 to już bezwątpienia pod dyktando Chelsea! Piłkarze z Londynu pokazali że umią grać do końca. Ogólnie rzecz biorąc to widowisko wspaniałe, Teraz trzeba czekać na rewanż..;-)
10.03.2013 / 19:40:47
fakt, w końcu coś lepszego zagrali, ale początek jak zwykle na stojąco i znowu trzeba w drugiej połowie biegać bo w pierwszej się zawaliło
10.03.2013 / 19:34:04
Benitezowi tym razem udało się zagrać świetnie taktycznie. Zarówno Hazard jak i Mikel zrobili ogromną różnicę.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester United - Chelsea Londyn 10.03.2013 wynik: 2:2 z dnia 10.03.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.