Nareszcie zwycięztwo u siebie. Brawo Lech. <3 Jeszcze wszystko może się zdarzyć.
Ilość komentarzy: 672
Oceny: +8133
Arsenal Londyn Bury FC AC Milan Juventus Turyn Włochy Lech Poznań Polska Korona Kielce
06.04.2013 / 14:53:41
Brawo za to zwycięstwo ;) Liczę, że teraz Lech i Legia odskoczą reszcie i zrobią też jakieś wzmocnienia w letnim okienku do pucharów w następnym sezonie, a nie będą sprzedawać.. Oczywiście wolałbym, żeby ligę wygrał Lech, ale jeśli wygra Legia i awansuje do Ligi Mistrzów to przecież źle nie będzie.. oczywiście teoretycznie nawet awans do Ligi Mistrzów byłby trudny dla każdej polskiej drużyny ale myślę, że odpowiednia strategia transferowa wystarczy, żeby Lech i Legia mogły walczyć zarówno w Lidze Mistrzów jak i Lidze Europy.. z powodzeniem ;) Wystarczy tylko nie sprzedawać najlepszych pozbyć się najgorszych, czy to przez szczęśliwą sprzedaż (tzn. że ktoś się zgłosi po słabego zawodnika), czy przez koniec kontraktu i oczywiście najważniejsze to kupić dobrego piłkarza lub piłkarzy żeby zwiększyć rywalizację na niektórych pozycjach a także żeby zwiększyć poziom drużyny.. ale to raczej mało prawdopodobne jeśli chodzi o polskie drużyny..
Erninho
Zarejestrowany od: 1388 dni
Ilość komentarzy: 221
Oceny: +1799
Lech Poznań
06.04.2013 / 14:35:10
Bardzo Dobra 1 połowa w wykonaniu Lecha natomiast w 2 części gry na boisku do 70 minuty nic się nie działo Lech jakby odpuścił co skutkowało bramką dla Lechii potem Lechia miała 100 ale ją zmarnowała,końcówka meczu była bardzo ciekawa zarówno w wykonaniu Kolejorza jak i Lechii,fajnie że udało się Poznańskiej Lokomotywie w końcu wygrać u siebie oby teraz Bułgarska stała się twierdzą.Hej Lech
RealoMadritista!!!
Zarejestrowany od: 1426 dni
Oceny: +140
06.04.2013 / 11:57:47
Brawo KKS! Oby tak dalej. Zajebać skurwysynów z KURWArszawy i po mistrzostwo!!!
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32125
06.04.2013 / 11:53:10
Ciary na plecach po golu Kamińskiego.
Dedykacja dla nie dawno zmarłego dziadka :)
Brawo, Brawo, Brawo !!!
KKS LECH ! ♥
C.Ronaldo098
Ilość komentarzy: 179
Oceny: +929
06.04.2013 / 11:18:17
Chociaz jestem kibicem Widzewa to musze przyznac ze Lech zagral bardzo dobry mecz. Szkoda ze wczesniej stracili u siebie tyle punktow bo mogliby jeszcze zdobyc mistrzostwo.
dawidrnr
Zarejestrowany od: 1389 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +50
06.04.2013 / 10:49:24
Piękne gole, dużo wysiłku. Oby tak dalej.
06.04.2013 / 10:30:26
Chciałbym żeby Lech został mistrzem :) Takie mecze chciałoby się oglądać i oglądać ;D
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1492 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32062
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
06.04.2013 / 10:03:07
brawo.Lech co nie znosi grać u siebie wygrywa zr specem od wyjazdów.
Lech Mistrz
nic3shoot
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +409
06.04.2013 / 09:50:19
akcja przy bramce Ślusarskiego miodzio! Takie coś chcemy oglądać! :)

Trzeba było lehistuf więcej lać w dupę!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lech Poznań - Lechia Gdańsk 05.04.2013 wynik: 4:2 z dnia 05.04.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.