Zarejestrowany od: 1642 dni
Ilość komentarzy: 244
Oceny: +1420
13.04.2013 / 09:00:27
Nie oglądałem meczu wiec nie wiem jak grał Tottenham,byłem za Tottenhamem i chciałem zeby wygrali puchar i zeby z Chelsea spotkali sie w finale i zeby pokazały United,City,Arsenalowi i innym tym co grali w Europejskich finałach ze potrafią grac i wygrac.
blady422
Ilość komentarzy: 31
Oceny: +8
12.04.2013 / 19:53:01
I gdzie sa te angelskie zespoly liga mistrzow porazka lega europejska tak samo troche szkoda bo to dobre zespoly ale mam dosyc tego pierdolenia o tym jaka to liga angelska nie jest przereklamowane.... co pokazal ten mecz
12.04.2013 / 17:04:19
Brawo Basel. Szkoda mi Tottenhamu bo podoba mi się ich gra. Ale widać że bez Bale'a grają o wiele słabiej !
12.04.2013 / 13:31:26
Oglądałem cały mecz. W pierwszej połowie Tottenham miał lekką przewagę, ale reszta spotkania należała już do Bazylei, która kilkukrotnie mogła rozstrzygnąć losy spotkania do 90 minuty szczęśliwie dla Tottenhamu doszło do dogrywki. Brawo Bazylea !
krul567
Zarejestrowany od: 1498 dni
Ilość komentarzy: 151
Oceny: +379
Belgia Liverpool FC Olympique Marsylia Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Włochy Ajax Amsterdam PSV Eindhoven Legia Warszawa
12.04.2013 / 13:01:02
był mecz fajny ale bardziej kibicowałem totenchamowi ale bramkarz byl znakomity i wyciągną pare landych piłek jupi
Dolor
Zarejestrowany od: 1562 dni
Ilość komentarzy: 2322
Oceny: +4067
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Real Madryt
12.04.2013 / 11:15:10
Nie chcę przechwalać Bale ale z nim by raczej wygrali..
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1553 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32064
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
12.04.2013 / 07:36:56
haha od początku byłem za Basel a wy żeście mnie wyśmiali że to niby Kurczaki przejdą.teraz macie
12.04.2013 / 06:54:00
Wyeliminowac Inter i odpasc z Basel.. No coz nie ogladalem meczu wiec nie wiem kto gral lepiej dlatego GRATULACJE dla Basel!
Suezir47
Ilość komentarzy: 1269
Oceny: +8877
Polska Real Madryt
12.04.2013 / 00:11:43
oglądałem calutki mecz, koncówka trzymała w napięciach, piłkarze szwajcarskiego klubu wykonywali karne solidnie i pewnie, Szacunek dla obu ekip za walke przez 120 min + karne, Jednak było to widoczne że w Tottenhamie nie grał Defoe, Lennon i Gareth Bale, a i oczywiście przy karnych Hugo Llorisa, który jest sporo młodszy od Brada Friedla, który ma o wiele lepszy refleks, Brawo dla obu ekip, FC Basel powodzenie w kolejnej fazie rozgrywek
12.04.2013 / 00:03:23
A nie mówiłem?
maestro3
Ilość komentarzy: 3592
Oceny: +20118
11.04.2013 / 23:58:23
Coz szkoda Tottehamu,jednak widziac juz w wyjsciowych skladach brak Defoe oraz Bale'a wiedzialem ,ze Tottkom bedzie bardzo ciezko awansowac.Licze ,ze inny klub z Londynu Chelsea pomsci Spursow jezeli w losowaniu The Blues trafia akurat na Basel :).Jedynym pozytywem dla Tottenhamu jest to,ze beda mogli lepiej przygotowac sie do gry w PL oraz bardziej skupic sie o walke o 3 lub 4 miejsce w lidze.
maestro3
11.04.2013 / 23:59:35
Heh czy wy takze juz od samego poczatku dogrywki wyczekiwaliscie karnych :D?
małygłód
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +1247
Manchester United Juventus Turyn Polska Real Madryt
11.04.2013 / 23:53:29
I takie półfinały rozumiem 4 drużyny, 4 różne kraje.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Basel - Tottenham Hotspur 2:2 (karne 11.04.2013 wynik: 2:2 (karne 4:1) z dnia 11.04.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.