Ilość komentarzy: 114
Oceny: +1037
Chelsea Londyn Anglia Francja Borussia Dortmund Napoli Holandia
16.06.2013 / 10:56:41
Wszyscy się tak podniecają golem Neymara, a prawda jest taka, że każdy by mógł tak strzelić. Jak piłka dobrze siądzie na nodze, to nawet koleś z drewnianymi nogami może wpakować okienko. Jedna jaskółka wiosny nie czyni i dla mnie Neymar dalej jest przereklamowaną gwiazdeczką i on ma być następcą Pele ? Ronaldo (ten Brazylijczyk) był od niego kilka razy lepszy, a co dopiero legendarny Pele. Prawdę mówiąc dziwie się, że Barca go kupiła. Teraz nie dość że będzie wyżelowanym pedałkiem, to jeszcze zrobią z niego katalońskiego aktorzynę.
footballer
Zarejestrowany od: 1388 dni
Ilość komentarzy: 233
Oceny: +887
Brazylia Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona Hiszpania
16.06.2013 / 12:00:48
Gosciu wez sobie wpisz na 'jutube' Neymar i popatrz co on wyprawial w Santosie ,a dopiero pozniej sie wypowiadaj, bo takich glupot jak napisales to juz dawno nie czytalem.
' Kazdy moze strzelic.' To zagraj w reprezentacji i strzel taka bramke albo nawet ladniejsza to pogadamy ;]

Jedyne z czym sie zgodze w Twoim komentarzu jest to ,ze za bardzo gwiazdorzy jak na swoj wiek. Ale teraz nie ma co sie podniecac. Czas wszystko zweryfikuje. Zobaczymy jak bedzie gral w Europie , bo na pewno nie bedzie mu tak latwo.

Bramka stadiony swiata bez dwoch zdan.
farr
16.06.2013 / 16:31:38
@Do footballer: Mogę sobie wpisać Neymar na "jutube" i co mi to da ? W naszej ekstraklasie też zatrudniono kilku zawodników na podstawie "jutubowych" filmików, na których gość był połączeniem Messiego, Ronaldo i Ronaldinho, a po przyjeździe do naszego kraju okazał się trampkarzem. Filmik w necie nie jest dla mnie żadnym dowodem na umiejętności gracza, bo wszystko można ładnie zmontować i z największego drewna zrobić wirtuoza futbolu. Oglądałem kilka spotkań z udziałem Neymara i koleś nie istniał. Wczoraj w końcu doczekałem się jakiejś bramki w jego wykonaniu, ale jak już mówiłem "jedna jaskółka wiosny nie czyni". Ligi brazylijskiej nigdy nie oglądałem, może tam koleś błyszczy, ale nie jest to jakaś super liga i ma tam dużo więcej swobody. Szkoda, że wybrał Primera Division, bo w Premier League naprawdę mógłby mi udowodnić swoje umiejętności, bo w Anglii nikt się nie pierdzieli z wyżelowaną gwiazdeczką i panują twarde reguły gry, czyli coś co bardzo cenię w piłce :]
16.06.2013 / 09:39:52
Gratulacje dla Neymara. Świeży nabytek Barcelony. PRO ;-)
Oceny: +3187
Barcelona Nantes Borussia Dortmund Hertha BSC Berlin Juventus Turyn Parma Lazio Rzym Napoli Włochy PSV Eindhoven
15.06.2013 / 23:38:44
Neymar 3. minuta, Paulinho 3. minuta 2. połowy, Jo 3. minuta doliczonego czasu. Wynik 3:0. Przypadek? Nie sądzę!
Gol Neymara piękny :P Barwo brawo ;D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Brazylia - Japonia 15.06.2013 wynik: 3:0 z dnia 15.06.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.