Dodano: 21.08.2013 (22:39) przez pct (45 komentarzy) raportuj

Bet365 ComeOn

Dodaj komentarz:

22.08.2013; 16:32:21
-53
Wstyd na całą Europę przynoszą kibice Legii Warszawa. Najpierw incydenty w Walii, później Molde i teraz Bukareszt! Jeśli nie chcecie by wykluczyli was z europejskich pucharów to Leśnodorski powinien działać i nie wpuszczać kiboli na mecze. Co chwilę słyszę w radiu o pseudokibicach (dworzec w Katowicach, plaża w Gdynii, burdy w Łomiankach). Rząd powinien się sprawą zająć i karać pseudokibiców jak zwykłych bandytów. Coś z tym w końcu trzeba zrobić!
+38
Bez Kuciaka to z 5:0 powinno być ;). Szczęście że mamy takiego między słupkami . Piękny mecz dużo akcji i wiele emocji . Czekamy na Rewanż w Warszawie
22.08.2013; 09:55:05
-71
jak tu sie podniecac taka kopanina przez duze K???

nawet jak L awansuje dalej i bedzie w grupie to beda baty od kazdego i prawdopodobnie last miejsce w grupie,wiec ochloncie z deka hehe beka
23.08.2013; 06:34:41
+3
Coś dla Ciebie:

22.08.2013; 09:51:43
+55
A co wyprawiał Kuciak w bramce to już wyczyn godny LM :)))
22.08.2013; 09:50:32
+25
Bardzo korzystny wynik na naprawde goracym terenie. Wyobrazam sobie teraz goraczkowa atmosfere w sztabie Legii. Sa na oczach calego kraju i wszyscy im kibicujemy. Pytanie czy pozwola nam uniesc rece wysoko w gescie triumfu . Legia w tych rozgrywkach naprawde gra jakosciowa pilke. Nie mamy sie czego wstydzic w europie panowie. Dla wiekszosci z tych pilkarzy to zyciowa szansa i napewno dadza z siebie wszystko w tym finalnym dniu. Oby tylko stawka meczu nie odebrala im kolan a reszta pojdzie napewno dobrze. Maja wspaniala atmosfere na stadionie i solidny sklad i te dwa czynniki beda mialy duzy wplyw na wynik przy tak wyrownanych zespolach. Juz widze te wielkie firmy sparowane z naszym stolecznym. I nie chodzi tu o pieniadze a o przyszlosc polskiej pilki w europie. Przeciez im wiecej zwojuja tym latwiej kolejnym klubom bedzie w przyszlosci w walce o lige mistrzow. Takze do boju Legionisci , tworzcie nowa historie !!!
22.08.2013; 09:49:48
+26
Ale szkoda, że Kosa na spalonym. Mogło być 1-2 i bardzo duże szanse na awans, ale 1-1 też bardzo dobry wynik patrzą na pierwszą połowę.
22.08.2013; 08:55:32
+31
8 000 000 mln. 600 000 tys Euro . gdyby legia awansowała .
23.08.2013; 18:08:13
+3
to Ja juz nic nierozumiem - 8 mln czy 600 tys ... o chyba wiem 8,6 mln , tak ? )Ty koles , tylko nikomu nie wypisuj czeka... :)
22.08.2013; 08:04:07
+8
Legia potrafi grac zdecydowanie lepiej. Tez jest sztuka grac slabo i awansowac do kolejnej fazy. Mam nadzieje ze w koncu jakis polski klub bedzie w fazie grupowej LM i niech wtedy juz ludzie mowia co chca chocby w kazdym meczu mieli becki dostawac:) a z tym awansem to nic nie wiadomo...w ostatnich latach juz inne kluby lepsze zaliczki psuly, szanse marnowaly...
22.08.2013; 07:51:06
+34
legia pierwszą połowę zagrała bardzo słabo
22.08.2013; 07:36:12
+32
Moim zdaniem, rewanżowy mecz, nie skończy się 0;0. Legia nie ma co bronić wyniku, tu trzeba zdobyć szybko bramkę i czekać na kontrę, która przyniesie bramkę i zakończy mecz. !
22.08.2013; 01:32:35
+20
jak Legia nie wyjdzie u siebie z nastawieniem na atak po to aby strzelic gola, tylko bedzie grala jak z Molde na 0:0 to zobaczycie sie to zemsci. trzeba wyjsc pierwsze 10-20 minut na 120% normy (mozliwe? boje sie, ze nie), strzelic gola, pozniej sie cofnac i wyczekiwac na kontry.

polscy komentatorzy mowia, ze Legia ma wieksze szanse na awans. dla mnie dalej sa one jakos 60-40 dla Steaua'y, a patrzac na poprzednie mecze polskich druzyn w tej fazie rozgrywek to nawet 80-20... juz nie takie zaliczki z pierwszego meczu byly marnowane.
22.08.2013; 01:29:32
+3
Powiem tak, z przebiegu całego meczu Legia raczej na ten remis nie zasłużyła.. Statystyki na pewno są bardzo korzystne dla Steauy, z wyjątkiem tej najważniejszej, czyli liczby strzelonych bramek..
Ale jeśli chodzi o sam występ, ten był dużo lepszy niż w poprzednich meczach eliminacyjnych mimo fatalnej pierwszej połowy.. W drugiej było dużo lepiej i nie chodzi tu tylko o strzeloną bramkę, ale także o ilość okazji.. Zresztą gdyby Kosecki chwilę po strzeleniu bramki nie był na spalonym, byłoby 2:1.. Na taki wynik Legia z całą pewnością nie zasłużyłaby swoją grą, ale piłka nożna nigdy nie była i nie będzie w 100% uczciwa.. Często to gorsze zespoły mają szczęście i awansują do kolejnej rundy i to w każdym pucharze.. Dzisiaj można Legię pochwalić na pewno za to, co kilka razy komentator z TVP(wyleciało mi nazwisko) w trakcie meczu podkreślał, tzn. że Legia bardzo dobrze broniła stałe fragmenty gry, nie było większych błędów i Steaua nie zagroziła Legii jakoś znacząco, czy to z rzutów wolnych, czy rożnych.. Natomiast nadal mankamentem jest w miarę dobra gra tylko w jednej połowie, bo gra Legii w drugiej połowie na pewno może być odebrana pozytywnie, ale warto też zwrócić uwagę, że Steaua mimo dużo lepszej gry, nie potrafiła wypracować sobie przewagi przed rewanżem.. zdobyli bramkę i niby chcieli strzelić kolejną, ale jakoś im to nie wychodziło, a gdy Legia przeprowadzała w miarę dobrą sytuację to obrońcy się po prostu gubili i gdyby Legia zagrała trochę lepiej, to równie dobrze mogłaby ten mecz wygrać, czego jednak nie zrobiła..
Optymistyczny na pewno jest wynik, jak już mówiłem wcześniej remis bramkowy na wyjeździe jest bardzo korzystny, a u siebie Legia musi zagrać dobry cały mecz i uważam, że przy wsparciu kibiców jest w stanie awansować, ale tak na prawdę nie można przewidzieć jak zagra Legia, bo w tej chwili jest to bardzo nieobliczalny klub(w dwie strony), zresztą tak jak Steaua.. Także dopiero w rewanżu dowiemy się ile tak na prawdę jest warta Legia w tych eliminacjach..
22.08.2013; 01:31:33
+23
Oczywiście zapomniałem wspomnieć o świetnym występie Kuciaka.. Gdyby nie on Legia by dzisiaj wysoko przegrała.. Taki bramkarz to skarb, w dodatku jest w wyśmienitej formie..
22.08.2013; 01:27:09
-2
to jest bramkarz!!! szkoda ze w repr . nie mamy takiego
22.08.2013; 00:41:04
-21
Nie mam pojęcia czy już w najbliższy wtorek z anteny TVP padnie po raz kolejny sakramentalne, wyczekiwane od 17 lat zdanie: „a na pytanie, gdzie jest ta Legia, odpowiadam…” ale wiem, że mistrzowie Polski zrobili w Bukareszcie wielki krok ku Lidze Mistrzów. Przed meczem bramkowy remis ze Steauą brałbym w ciemno. A już po koszmarnej w wykonaniu gości pierwszej połowie – z pocałowaniem w ręce Gigiego Becaliego i całego rumuńskiego sztabu.

Steaua Bukareszt - Legia Warszawa Steaua Bukareszt - Legia Warszawa Foto: Mateusz Kostrzewa / Legia.com / Legia.com
Swoją drogą ambicją każdego dziennikarza śledczego w Polsce powinno być dziś zdobycie taśmy prawdy, dokumentującej przemowę motywacyjną Jana Urbana w szatni w przerwie meczu, że jego piłkarze grają tak diametralnie różne połowy! W pierwszej bez woli walki, bez wiary, na zaciągniętym hamulcu. I w drugiej z ambicją, wolą, przekonaniem, spychając napakowanych gospodarzy do defensywy psychicznej i fizycznej. W momencie gdy Kuba Kosecki trafiał dwa razy do siatki w przeciągu minuty (szkoda, że za drugim razem po wyraźnym spalonym), piłkarze Steauy byli kompletną galaretą. W efekcie Legia w drugiej połowie zagrała najlepsze 45 minut w tym sezonie i właściwie może nawet żałować, że nie wyjeżdża z Bukaresztu zwycięska.

Ale też nie żądajmy zbyt wiele, bo przy paskudnie słabej grze w pierwszej połowie znów sprzyjało jej szczęście, że jak z Molde nie schodziła na przerwę przegrywając 0:3, bo wówczas nawet kopia przemowy Rafy Beniteza ze Stambułu na niewiele by się zdała. Nie byłoby tego wyniku gdyby nie parady Dusana Kuciaka. To on zasłużył wg mnie na miano „księcia Bukaresztu” (jak kiedyś Andrzej Woźniak „księcia Paryża”, choć i tam padł wtedy remis). Słowak w kapitalnej formie, co pozwala liczyć na korzystny wynik i w rewanżu. Poza nim wyróżniłbym Miro Radovicia, jedynego, który ciągnął jako tako grę w pierwszej połowie i asystował przy wyrównującym golu Kosy. Oprócz tego ostatniego słowa uznania także dla Kuby Rzeźniczka. Dossa Junior, winowajca straconej bramki miał świetną okazję do rehabilitacji, ale schował szyję w ramiona zamiast ją wyciągnąć po dośrodkowaniu z wolnego Dominika Furmana.

Legia zrobiła spory krok ku wymarzonej Lidze Mistrzów. Teraz albo zrobi kolejny w przód i znajdzie się w raju, albo wstecz i spadnie w przepaść, lądując miękko w Lidze Europy. W rewanżu piłkarze Steauy będą pod gigantyczna presją. Oni muszą, Legia wciąż tylko może. A już wie, że rywale są tylko ludźmi. Napakowanymi jak kabanosy, ale nie wytrzymującymi tempa w końcówce, ale ile je się im narzuci.
22.08.2013; 01:14:17
+19
Widzę, że masz bardzo fajne 'własne' zdanie na temat meczu, szkoda tylko, że takie samo jest na stronie przeglądu sportowego..
22.08.2013; 01:24:24
-23
Ale to ja pisałem ten artykuł. Michał Pol jestem.
21.08.2013; 23:30:57
-17
Dla jasności, Molde z Legią mogło prowadzić 6-7 do zera a co do samego meczu... "Gwiazda Bukareszt" mi przypomina legię oraz inne polskie kluby w europejskich pucharach, początek słaby, potem jest dobrze, po strzeleniu bramki znowu się chowają i czekają na kontraataki a sam mecz był przyjemny dla oka od 25 minuty. Są oczywiście wyjątki jak Club Bruggie i Slask Wrocław gdzie Sląsk nie odstawał od bardziej utytulowanych rywali a sam wynik był odpowiedni
21.08.2013; 23:19:46
+4
Pierwsza połowa na dwóję, druga odsłona na cztery z plusem. Generalnie dobra sytuacja Legii przed rewanżem, może być taka sceneria jak z Molde :)