Ilość komentarzy: 532
Oceny: +797
22.08.2013; 16:32:21
-54
Wstyd na całą Europę przynoszą kibice Legii Warszawa. Najpierw incydenty w Walii, później Molde i teraz Bukareszt! Jeśli nie chcecie by wykluczyli was z europejskich pucharów to Leśnodorski powinien działać i nie wpuszczać kiboli na mecze. Co chwilę słyszę w radiu o pseudokibicach (dworzec w Katowicach, plaża w Gdynii, burdy w Łomiankach). Rząd powinien się sprawą zająć i karać pseudokibiców jak zwykłych bandytów. Coś z tym w końcu trzeba zrobić!
+39
Bez Kuciaka to z 5:0 powinno być ;). Szczęście że mamy takiego między słupkami . Piękny mecz dużo akcji i wiele emocji . Czekamy na Rewanż w Warszawie
Yebaka
Zarejestrowany od: 439 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +565
22.08.2013; 09:51:43
+56
A co wyprawiał Kuciak w bramce to już wyczyn godny LM :)))
zubryoxford
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +25
22.08.2013; 09:50:32
+25
Bardzo korzystny wynik na naprawde goracym terenie. Wyobrazam sobie teraz goraczkowa atmosfere w sztabie Legii. Sa na oczach calego kraju i wszyscy im kibicujemy. Pytanie czy pozwola nam uniesc rece wysoko w gescie triumfu . Legia w tych rozgrywkach naprawde gra jakosciowa pilke. Nie mamy sie czego wstydzic w europie panowie. Dla wiekszosci z tych pilkarzy to zyciowa szansa i napewno dadza z siebie wszystko w tym finalnym dniu. Oby tylko stawka meczu nie odebrala im kolan a reszta pojdzie napewno dobrze. Maja wspaniala atmosfere na stadionie i solidny sklad i te dwa czynniki beda mialy duzy wplyw na wynik przy tak wyrownanych zespolach. Juz widze te wielkie firmy sparowane z naszym stolecznym. I nie chodzi tu o pieniadze a o przyszlosc polskiej pilki w europie. Przeciez im wiecej zwojuja tym latwiej kolejnym klubom bedzie w przyszlosci w walce o lige mistrzow. Takze do boju Legionisci , tworzcie nowa historie !!!
Yebaka
Oceny: +565
22.08.2013; 09:49:48
+26
Ale szkoda, że Kosa na spalonym. Mogło być 1-2 i bardzo duże szanse na awans, ale 1-1 też bardzo dobry wynik patrzą na pierwszą połowę.
+32
8 000 000 mln. 600 000 tys Euro . gdyby legia awansowała .
gruszek
Zarejestrowany od: 684 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +286
23.08.2013; 18:08:13
+3
to Ja juz nic nierozumiem - 8 mln czy 600 tys ... o chyba wiem 8,6 mln , tak ? )Ty koles , tylko nikomu nie wypisuj czeka... :)
tomek_s85
Ilość komentarzy: 1328
Oceny: +3717
Manchester United Inter Mediolan Legia Warszawa FC Barcelona
22.08.2013; 08:04:07
+8
Legia potrafi grac zdecydowanie lepiej. Tez jest sztuka grac slabo i awansowac do kolejnej fazy. Mam nadzieje ze w koncu jakis polski klub bedzie w fazie grupowej LM i niech wtedy juz ludzie mowia co chca chocby w kazdym meczu mieli becki dostawac:) a z tym awansem to nic nie wiadomo...w ostatnich latach juz inne kluby lepsze zaliczki psuly, szanse marnowaly...
+32
Moim zdaniem, rewanżowy mecz, nie skończy się 0;0. Legia nie ma co bronić wyniku, tu trzeba zdobyć szybko bramkę i czekać na kontrę, która przyniesie bramkę i zakończy mecz. !
+20
jak Legia nie wyjdzie u siebie z nastawieniem na atak po to aby strzelic gola, tylko bedzie grala jak z Molde na 0:0 to zobaczycie sie to zemsci. trzeba wyjsc pierwsze 10-20 minut na 120% normy (mozliwe? boje sie, ze nie), strzelic gola, pozniej sie cofnac i wyczekiwac na kontry.

polscy komentatorzy mowia, ze Legia ma wieksze szanse na awans. dla mnie dalej sa one jakos 60-40 dla Steaua'y, a patrzac na poprzednie mecze polskich druzyn w tej fazie rozgrywek to nawet 80-20... juz nie takie zaliczki z pierwszego meczu byly marnowane.
vinci68
Zarejestrowany od: 761 dni
Ilość komentarzy: 643
Oceny: +7328
22.08.2013; 01:29:32
+3
Powiem tak, z przebiegu całego meczu Legia raczej na ten remis nie zasłużyła.. Statystyki na pewno są bardzo korzystne dla Steauy, z wyjątkiem tej najważniejszej, czyli liczby strzelonych bramek..
Ale jeśli chodzi o sam występ, ten był dużo lepszy niż w poprzednich meczach eliminacyjnych mimo fatalnej pierwszej połowy.. W drugiej było dużo lepiej i nie chodzi tu tylko o strzeloną bramkę, ale także o ilość okazji.. Zresztą gdyby Kosecki chwilę po strzeleniu bramki nie był na spalonym, byłoby 2:1.. Na taki wynik Legia z całą pewnością nie zasłużyłaby swoją grą, ale piłka nożna nigdy nie była i nie będzie w 100% uczciwa.. Często to gorsze zespoły mają szczęście i awansują do kolejnej rundy i to w każdym pucharze.. Dzisiaj można Legię pochwalić na pewno za to, co kilka razy komentator z TVP(wyleciało mi nazwisko) w trakcie meczu podkreślał, tzn. że Legia bardzo dobrze broniła stałe fragmenty gry, nie było większych błędów i Steaua nie zagroziła Legii jakoś znacząco, czy to z rzutów wolnych, czy rożnych.. Natomiast nadal mankamentem jest w miarę dobra gra tylko w jednej połowie, bo gra Legii w drugiej połowie na pewno może być odebrana pozytywnie, ale warto też zwrócić uwagę, że Steaua mimo dużo lepszej gry, nie potrafiła wypracować sobie przewagi przed rewanżem.. zdobyli bramkę i niby chcieli strzelić kolejną, ale jakoś im to nie wychodziło, a gdy Legia przeprowadzała w miarę dobrą sytuację to obrońcy się po prostu gubili i gdyby Legia zagrała trochę lepiej, to równie dobrze mogłaby ten mecz wygrać, czego jednak nie zrobiła..
Optymistyczny na pewno jest wynik, jak już mówiłem wcześniej remis bramkowy na wyjeździe jest bardzo korzystny, a u siebie Legia musi zagrać dobry cały mecz i uważam, że przy wsparciu kibiców jest w stanie awansować, ale tak na prawdę nie można przewidzieć jak zagra Legia, bo w tej chwili jest to bardzo nieobliczalny klub(w dwie strony), zresztą tak jak Steaua.. Także dopiero w rewanżu dowiemy się ile tak na prawdę jest warta Legia w tych eliminacjach..
vinci68
22.08.2013; 01:31:33
+23
Oczywiście zapomniałem wspomnieć o świetnym występie Kuciaka.. Gdyby nie on Legia by dzisiaj wysoko przegrała.. Taki bramkarz to skarb, w dodatku jest w wyśmienitej formie..
-17
Dla jasności, Molde z Legią mogło prowadzić 6-7 do zera a co do samego meczu... "Gwiazda Bukareszt" mi przypomina legię oraz inne polskie kluby w europejskich pucharach, początek słaby, potem jest dobrze, po strzeleniu bramki znowu się chowają i czekają na kontraataki a sam mecz był przyjemny dla oka od 25 minuty. Są oczywiście wyjątki jak Club Bruggie i Slask Wrocław gdzie Sląsk nie odstawał od bardziej utytulowanych rywali a sam wynik był odpowiedni
Lidian
Ilość komentarzy: 686
Oceny: +9141
21.08.2013; 23:19:46
+4
Pierwsza połowa na dwóję, druga odsłona na cztery z plusem. Generalnie dobra sytuacja Legii przed rewanżem, może być taka sceneria jak z Molde :)
+11
Co do meczu pierwsza połowa nie najlepsza ale druga to jak by urban zdjął kaganiec i powiedział atak , gol ze splalonego kosy prawidłowy nie było spalonego ale 1:1 dobry wynik u siebie remis 0:0 i MAMY MISTRZA POLSKI W FAZIE GRUPOWEJ LM !!! (L)
+14
Bardzo ciekawy mecz! Szkoda że bramka Kosy nie została uznana bo legi byłoby łatwiej w rewanżu. No to teraz czekamy na rewanż i mam nadzieję że wszystko się tak potoczy ze Legia awansuje! SZACUN DLA KUCIAKA!! DZIĘKI ZA WSZYSTKO CO ROBISZ DO TEJ PORY DUSAN!
+11
Świetny wynik, ale gra nie za bardzo... mimo wszystko brawo, bo jest szansa! Minus taki dla Legii, że po sezonie pewnie Kuciak odejdzie z drużyny, już teraz trzeba zacząć szukać jakiegoś bramkarza... może jest jakaś szansa na powrót Muchy?
MrMasterCR
Zarejestrowany od: 544 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +630
21.08.2013; 22:51:45
+20
Jak na wyjezdzie z taka druzyna to jest bardzo dobry wynik. Mam nadzieje, ze w rewanzu bedzie tylko lepiej. ;) (nie jestem fanem Legii, ale zalezy mi aby jakas polska druzyna byla w koncu w Lidze Mistrzow!) :P
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 671 dni
Ilość komentarzy: 7136
Oceny: +29725
21.08.2013; 22:51:25
+7
nie wierze jak można mieć tyle szczęścia.w 1 połowie gdyby nie zawodnik meczu,Kuciak to byłoby przynajmniej 3-0.udało im sie wytrzymać przy 1-0.
w 2 połowie przebudzenie.-2 akcje który zagroziły bramce i w końcu fart meczu.Dziwne dośrodkowanie,Saganowski nie trafia w piłke ale szczęście Kosceki sie znalazł i strzela,w środek bramki.bramkarz stał na środku ale kolejne szczęście że piłka wpadła pod ręką.
pechem chyba był ten Cm spalony i równie szczęśliwy strzał między nogami.
ale ok.ważny wynik.licze na scenariusz jak z Molde.słabe mecze i zwycięska bramka na wyjeździe daje awans.
+9
hahaha kolejny mecz, gdzie Legia ma znacznie wiecej szczescia niz umiejetnosci ;D, jednak to szczescie wczesniej czy pozniej sie im skonczy.

Kopia pierwszego meczu z Molde, tam tez Molde w pierwszej polowie moglo juz prowadzic 3,4-0 :). Pilkarze Legii zostali zmiazdzeni techinicznie. Nie spodziewalem sie, ze Rumuni ich technika jest na tak wysokim poziomie. Ogladajac gre Legii w 1 polowie, czylem sie jakbym ogladal polską reprezentacje, pilkarza poruszali sie jak zolwie, do tego zawsze byli o te jedno tempo wolniejsi niz pilkarze z Bukaresztu

Coz brawa dla Legii za wywiezenie z Rumuni koszystnego wyniku mam nadzieje, ze w Warszawie zagraja chociaz na te 0-0 :)
+4
powiem ci ze wystarczy mi do szczescia tylko to ze legia zagra w lidze mistrzow (oby)
nivites
Zarejestrowany od: 644 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +651
21.08.2013; 22:47:05
+25
jednak Kosecki nie dał dupy ;d szkoda że minimalny spalony przy drugiej bramce.
+40
Kupa szczęścia i świetny bramkarz dały Legii dobry wynik.
no i jest dobrze :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Steaua Bukareszt - Legia Warszawa 21.08.2013 wynik: 1:1 z dnia 21.08.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów" w wysokiej jakości transmisji na żywo.