Zarejestrowany od: 1505 dni
Ilość komentarzy: 451
Oceny: +5073
24.08.2013 / 20:33:33
Nie znasz się na piłce... Strzelił gola i mordę cieszysz. Nie przeczę, pokazał się dobrze, ale popatrz na grę Kolo Toure i Simona Mignoleta. Gdyby nie oni, nie wygralibyśmy.
Mate 8
25.08.2013 / 12:02:38
Nie cieszę mordy i na pewno więcej znam się na piłce niż ty . Ten komentarz to było zwieńczenie całego spotkania . Oczywiście to nie jest miejsce na statystyki , rozumiem Toure i Mignolet świetna gra w obronie oraz Leiva tytaniczna praca w środku pola , to są ciszy bohaterowie ;)
szymon5
Ilość komentarzy: 134
Oceny: +822
24.08.2013 / 20:26:21
/ -17
Wymęczone zwycięstwo Liverpoolu. Aston Villa powinna chociaż zremisować choćby za samą 2 połowę.
Mate 8
24.08.2013 / 20:28:51
wiesz strzałów to oni może i mieli ale za mało w światło bramkę , tylko Benteke pogroził w drugiej połowie i to jednym strzałem w bramkę gdzie Simon popisał się paradą ;)
szymon5
Oceny: +822
25.08.2013 / 09:38:23
tak ale Liverpool sprawiał wrażenie jakby im się nie chciało w 2 połowie
Mate 8
25.08.2013 / 12:04:21
Raczej nie mogli znalezc sposobu na grę zespołu z Birmingham , Leiva dużo tracił piłek i chyba to było powodem ;)
szymon5
Oceny: +822
25.08.2013 / 13:38:15
Powodem było jego zmęczenie gdyby Rodgers zdecydował się go zmienić i dodatkowo wprowadzić Sterlinga może ich gra wyglądałaby lepiej ;)
Mate 8
25.08.2013 / 17:07:08
no właśnie brakuje nam silnego zawodnika na zmianę w środku pola :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Aston Villa - Liverpool FC 24.08.2013 wynik: 0:1 z dnia 24.08.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.