Zarejestrowany od: 1598 dni
Ilość komentarzy: 263
Oceny: +2153
17.09.2013 / 19:44:11
Sturridge i Moses... Wciąż nie rozumiem nie wystawiania Daniela na szpicy za jego gry w Chelsea, idiotycznego sprzedania go i kupienia w jego miejsce przeciętnego Ba. Teraz jeszcze Moses dla nich będzie strzelał...
17.09.2013 / 17:51:17
strzelil ale i dał gola dla live gdyby nie to Swanse win...
17.09.2013 / 10:33:46
Co do gry Liverpoolu , Wisdom słabo sobie radził Sakho i Moses niezłe debiuty gdyby nigeryjczyk był w rytmie meczowym zapewne miałby więcej sił . Gdyby nie było kontuzji Aggera , Johnsona i Coutinho to mielibyśmy 3 pkt , panowie gramy do końca nawet jak wygrywamy 2 połowa musi byc na tym samym poziomie co 1 :)
YNWA
Mate 8
17.09.2013 / 10:29:45
Brawo świetny mecz , właśnie 2 połowa do poprawki LFC nawet jak wygrywa powinni dążyć do przypieczętowania zwycięstwa i spokojnej gry . Szczerze nie wiem co Shelvey chciał udowodnić w tym meczu , że The Reds go sprzedali ? chciał pokazać że sprzedali skarb no chyba nie jest słaby a to że zaliczył asystę i gola to sprawa determinacji .
wilk1805
Ilość komentarzy: 129
Oceny: +628
Arsenal Londyn Liverpool FC Newcastle United Aston Villa Southampton FC Everton Manchester City Crystal Palace FC Wolverhampton Leeds United AFC
17.09.2013 / 08:07:00
One man show!
Roger_Reuszi
Ilość komentarzy: 168
Oceny: +1238
17.09.2013 / 07:08:28
Sory mam lekki żal o Sakho przy 1* straconej bramce. ( mógł szybciej doskoczyć do Jonjo) :P
YNWA!
17.09.2013 / 07:07:19
Najważniejsze, że Liverpool zostaję na oftelu lidera :D
Trzab się z tego cieszyć i brawo dla debiutantów choć mam leciutki żal do Sakho przy 2 straconej bramce, ale tammm. Jeszcze chciałbym żeby za kilka Shelvey wrócił jako dojrzały pomocnik kto wie może w miejsce Gerrarda :D
16.09.2013 / 23:28:50
Swansea powinna to wygrać ,super mecz ,a Liverpool jeśli chce być w TOP 4 to musi grę poprawić,bo zawsze 1 super połowa,a druga fatal
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Swansea City AFC - Liverpool FC 16.09.2013 wynik: 2:2 z dnia 16.09.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.