Nie spodziewałem się że real strzeli aż tyle bramek na wyjeździe
Ilość komentarzy: 130
Oceny: +746
Górnik Łęczna Polska Real Madryt
18.09.2013 / 14:24:27
Isco ładnie wyprowadził Real na prowadzenie w trudnej sytuacji. co do Pepe zaraz go zastąpi Varane który jest lepszy
ArturoJR44
Ilość komentarzy: 911
Oceny: +6641
18.09.2013 / 14:23:40
Zajebiście ale tęsknie za Ramosem z tamtego sezonu,był obrońcą nie do przejścia a w tym sezonie strasznie dużo błędów ;/
okolioza77
Zarejestrowany od: 1469 dni
Ilość komentarzy: 796
Oceny: +4857
Juventus Turyn Polska
18.09.2013 / 16:06:07
no ale w tamtym roku to akurat Ramos miał tragiczny początek sezonu, więc teraz też pewnie forma będzie szła w górę
18.09.2013 / 14:20:01
bardzo dobry mecz realu a co do 10 puchar LM to nie ma się co podniecać dopiero wygrali pierwszy mecz i to nie z jakąś europejską potęgą typu bayern czy MU
Sebaa2012
18.09.2013 / 20:20:39
Jednak Galatasaray to bardzo groźny klub który dotarł do ćwierć-finału LM . Więc trzeba się z nimi liczyć . A to , że Real roztrzygnął dwumecz w jednym meczu . To zasługa piłkarzy i sztabu szkoleniowego .
Konrad1
Ilość komentarzy: 425
Oceny: +2935
Polska
18.09.2013 / 20:38:36
To nie jest dwumecz ;p jest na punkty więc nie rozstrzygną tlyko zdobył 3pkt. a Galatasaray może zdobyć 3 pkt na Bernabeu(w co nie wierze, ale to możliwe ;) )

Poza tym gratulacje, po cienkiej pierwszej połowie Real się podniósł i zagrał genialną drugą, choć mi się wydaje że Turkom zabrakło woli walki po straceniu 2 bramy..
18.09.2013 / 11:38:56
Modrić i Isco powodują że niewidoczny jest brak Ozila. Czy się to podoba Niemcom czy nie Mesut nie jest piłkarzem nie do zastąpienia. Isco wczoraj klasa światowa
Mate 8
Ilość komentarzy: 677
Oceny: +5536
Liverpool FC
18.09.2013 / 10:31:04
Myślę że ten 10 puchar LM w tym sezonie trafi do Realu i CR7 ;)
taktobylo
Zarejestrowany od: 1233 dni
Ilość komentarzy: 43
Oceny: +245
18.09.2013 / 10:24:18
Pepe dobrze gra, ale jak już kogoś fauluje to z dużą agresją i widać skutki :P
Co do meczu 1 połowa słaba, druga miodzio i ta ostatnia brama cr7 coś pięknego. Hala Madrid!
Arczimedes
Ilość komentarzy: 108
Oceny: +1445
18.09.2013 / 08:14:56
Jako fana Realu martwił mnie nieco przebieg spotkania. Turki w pierwszej połowie dyktowali warunki, o dziwo później coś jakby w nich pękło i grali o dwie klasy gorzej. Cieszy forma Benzemy i adaptacja Isco. Gareth jeszcze się nie wprowadził ale i tak robi różnice. Niestety jeśli ma być Decima to muszą grać dwie dobre równe połowy. Brawa dla Turków za oprawę i doping - momentami musiałem ściszać TV gry Real utrzymywał się chwilę dłużej przy piłce :)
Arczimedes
18.09.2013 / 08:17:04
BTW - Pepe to powinien liścia dostać za to wejście..
Sinuxxx
Zarejestrowany od: 1417 dni
Ilość komentarzy: 500
Oceny: +1827
18.09.2013 / 14:05:11
jak oglądasz cały czas lige hiszpańska i brazylijska to dla ciebie powinien być ale to był sędzia z Angli i to nie był jakiś brutalny faul
/ -30
Nie podniecajcie sie tak dzieci Realu,golym okiem bylo widac ze SDtanbul jest slabszy. Poczekamy zobaczymy.Zgadzam sie ze Pepe to nie pilkarz tylko cham.
Real-Mistrz
Zarejestrowany od: 1222 dni
Ilość komentarzy: 37
Oceny: -307
18.09.2013 / 18:01:21
jamazur pizdziazur farselona liżesz im stopy leszczu :)
taktobylo
Oceny: +245
18.09.2013 / 10:29:34
Dzieci Realu? zobacz ile dzieci kibicuje Barcelonie...
Tylko dlatego, że gra Messi i wygrywają.
Widać po takim komentarzu jak twój.
Życzę wam powodzenia w meczu, obyś miał się z czego cieszyć.
;}
nowy123s
Ilość komentarzy: 313
Oceny: +2640
18.09.2013 / 07:23:02
Wspaniały mecz Królewskich. Szkoda Casillasa ale mamy Diego Lopeza, który jest naprawdę w wybornej formie. Nie boję się powiedzieć że w Realu gra obecnie dwóch najlepszych bramkarzy na świecie. Kolejny kapitalny mecz Isco i Modricia. Trzy bramki Ronaldo i dwie Benzemy mówią same za siebie, a jeśli chodzi o prawą pomoc to na dzień dzisiejszy Di Maria jest o niebo lepszy od Bale.

Przestańcie płakać za Ozilem bo klasę światową pokazują Isco i Modrić, a zaraz wróci "MAESTRO" Xabi Alonso.
18.09.2013 / 02:53:15
Chyba masz tak na imię dziecko :) Pepe to kozak twardo gra i nie patyczkuje się tak trzymać real gromi !!!!!
17.09.2013 / 23:22:06
Wychodzi nato że CR7 znów królem strzelców Ligi Mistrzów :)

/ -28
Do momentu wyeliminowania Drogby przez Pepe Galata miała przewagę, chociaż to ona straciła bramkę z jedynej właściwie do tego czasu groźnej akcji Realu. Potem już był mecz tylko do jednej bramki. Szkoda. Nalezy pogratulować skuteczności. I napastnikom, i Pepe.
Real-Mistrz
Oceny: -307
18.09.2013 / 02:54:34
Do momentu kiedy nie dodałeś durnego i komentarza typu leszcz sezonowiec z farsy było wszystko w porządku cwelu :) REAL MISTRZ NAD MISTRZE i coś nie widzę sezonowców leszczów z farsy :)
Labret
Ilość komentarzy: 1949
Oceny: +15659
Manchester United Polska
18.09.2013 / 13:52:44
Cwelu to cię mama woła na obiad, a Real i tak zakończy sezon z niczym, jak zawsze.
17.09.2013 / 23:00:08
Ale wynik ;o, Galata zainwestowala w ofensywe, chyba pora zainwestowac (najlepiej juz zima) w defensywe....
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1251 dni
Ilość komentarzy: 4324
Oceny: +72100
17.09.2013 / 22:56:39
Ładny mecz Realu a zarazem łatwy, drużyna powoli łapie rytm. Świetny mecz CR7, bez wątpienia zawodnik meczu moim zdaniem, a ta ostatnia bramka to miazga, dobrze spsał się też Isco, bramka i u dział przy 3 bramce, także Karim udowodnił że potrafi zagrać na plus, Bale udział przy 2 bramkach i nie najgrosze podania. Szkoda Ikera, ale Diego kolejny świetny mecz, klasa. Co do Galasataray to zabrakło im Drogby, koszmarne błędy w defensywie.. Ogólnie mecz taki sobie, fajnie sie oglądało, dużo bramek. Cieszy zwycięstwo i hat-trick CRISA!
Suezir47
Ilość komentarzy: 1204
Oceny: +8381
17.09.2013 / 22:55:55
ostatnia bramka dla Realu na 6 : 1 strzelona przez Ronaldo fantastyczna, i oczywiści zajebista akcja inwidualna CR7, brawo, 1 mecz i 6 bramek na +, zaskoczenie Kopenhaga 1 - 1 Juve, myślałem że Juve wygra tak z 3 : 0 a tu niespodzianka. Benzema kapitalny mecz, Isco to samo, i przy dwóch zagraniach Bale rozwinęła się akcja i 2 bramki padły, 1 połowa troche słaba w wykonaniu Realu, szkoda Drogby i Ikera, mam nadzieje że szybko powrócą do zdrowia.
Mario893
Zarejestrowany od: 1463 dni
Ilość komentarzy: 629
Oceny: +5301
17.09.2013 / 22:55:30
Kanonada. :) W życiu bym nie uwierzył w taką przemianę Realu po sobotnim meczu, a tu proszę. W końcu miłe zaskoczenie, pierwszy taki wysoki wynik za kadencji Carletto(oczywiście nie licząc ogórków z Bornemouth). Oby tak dalej, a Decima będzie nasza! Hala Madrid!
sebicz
Oceny: +385
17.09.2013 / 22:54:35
Isco Coraz Lepiej się odnajduję w Realu , Casillasa szkoda mam Nadzieje że jeszcze go zobaczę na boisku Ronaldo, Geniusz, Brawo Real Pogrom Hala Madrid !
PLKMichal666
Zarejestrowany od: 1449 dni
Ilość komentarzy: 602
Oceny: +7916
17.09.2013 / 22:54:25
Genialny mecz Królewskich, szczególnie druga połowa.
Gole strzelali Isco, Benzema x2, Cristiano Ronaldo x3.
Atak zaczyna się rozumieć, dobry występ Bale'a, Isco jak zwykle, Karim chyba wraca, włosy obciął to i strzelać zaczyna .

Cieszy hattrick Cristiano oraz skuteczność Benzemy, szczególnie trzecia bramka tego pierwszego była świetna *_*, ale ta cieszynka, ssanie kciuka, na koniec meczu jeszcze piłka pod koszulkę, czyżby Irina była wciąży?

No ale są też negatywy, kontuzja Ikera Casillasa w 15 minucie , przypadkowe starcie z Sergio Ramosem, i niestety Iker musiał opuścić boisko, strasznie pechowo , ale Diego pokazał że jeśli kontuzja okaże się poważna, w pucharach też godnie go zastąpi.

W skrócie: Świetna inauguracja Ligi Mistrzów 2013/14, powrót Cristiano, skuteczność Benzemy, dobra gra Bale'a, porozumienie w ataku, w drugiej połowie zobaczyliśmy prawdziwy Real Madryt. Po Decime w tym sezonie!

iHalaMadrid! ♥
Real&Barca
Oceny: +488
17.09.2013 / 22:53:42
Szkoda casillasa :( Messi musi się jutro wykazać bo sezonowcy zaraz zaczną gadać że ronaldo jest najlepszy :) Obaj są równi :p Hala Madrid
17.09.2013 / 22:50:39
Real pokazał klasę
Salcos
Ilość komentarzy: 778
Oceny: +8682
17.09.2013 / 22:50:21
Ta ostatnia bramka Ronaldo to jest poezja. Isco kolejny mecz "pociągnął". Nigdy bym nie oczekiwał takiego wyniku, pozytywne zaskoczenie :)
Lechu4444
Ilość komentarzy: 3043
Oceny: +13390
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
17.09.2013 / 22:50:14
Gdzie reszta goli.
hehe123
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +253
17.09.2013 / 22:48:20
Ronaldo szacun 3 gole i asysta w jednej połowie :)
17.09.2013 / 22:46:43
szkoda Casillasa wyrownana polowa w 1 polowie w drugiej nic innego nie mozna napisac niz pogrom !!!
17.09.2013 / 22:45:53
Nie liczyłrm na taki pogrom :) Rozpoczynamy walkę o Decimę!
Łuki xDD
Zarejestrowany od: 1277 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +893
17.09.2013 / 22:45:17
Ładnie ISCO :D , szkoda znów Casillasa ;/
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Galatasaray SK - Real Madryt 17.09.2013 wynik: 1:6 z dnia 17.09.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.