Zarejestrowany od: 1216 dni
Ilość komentarzy: 34
Oceny: +293
20.09.2013 / 14:36:41
legia zrała dobrze w pierwszej połowie lepiej niż Lazio niestety kosecki zmarnował idealną okazję na zdobycie gola. W drugiej części meczu coś się zacięło,pewnie trener Lazio w przerwie zmotywował swoich zawodników i dlatego legia przegrała. ale nie jest źle z taką grą jaką legia zaprezentowała nam w pierwszej połowie możemy z optymizmem patrzeć na kolejne mecze
balcerona
Zarejestrowany od: 1577 dni
Ilość komentarzy: 805
Oceny: -3184
Manchester United Polska
20.09.2013 / 12:46:59
kosecki marnuje sie w legii ... nie dziwie sie ze polcy piłakarze uciekja za granice
mer1906
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +410
Lazio Rzym Wisła Kraków
20.09.2013 / 09:59:31
Lazio w słabej formie. Mimo to pokonuje bez większych problemów czołową polską drużynę.
ts
Zarejestrowany od: 1502 dni
Ilość komentarzy: 157
Oceny: +1335
Wisła Kraków Real Madryt
20.09.2013 / 08:27:02
Ledesma, Klose, Candreva i Lucic - to sa pilkarze, ktorzy wioda prym w rzymskiej ekipie. Nie bojmy sie tego powiedziec - Legla przegrala z rezerwami Lazio. Gra Rzymian w pierwszej polowie i zdecydowana wiekszosc drugiej polowy to czyste lenistwo, brak zaangazowania ze strony Wlochow. Wida ze, jak wazne sa derby zblizajace sie wielkimi krokami. Polska pilka to DNO pisane wielkimi literami. Chcac nie chcac, Legia to najlepsza druzyna grajaca w naszej lidze, ale do najlepszych lig cypryjskich , czeskich lub rumunskich brakuje nam lat swietlnych (nie zamierzam tu dawac przykladu porownania z jedna z piecu czolowych lig). Viktoria Plizno z Man City dostala ostre lanie 0:3, z jakiej strony zaprezentowalaby sie Legia (Slask...?)? Cieszmy sie, ze po 17 latach dalej nie mamy zespolu, ktory awansowalby do ligi mistrzow, bo by sie znacznie bardziej skompromitowal, niz w Lidze Europy i mam nadzieje, ze sytuacja bedzie miala ciag przez kolejne 17 lat.
Oceny: +2334
Argentyna Liverpool FC Leicester City FC Olympique Lyon Bayern Monachium Juventus Turyn Ajax Amsterdam Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
20.09.2013 / 01:03:56
Jeszcze 5 meczy , Turki nie mają szans !
Makaveli
Zarejestrowany od: 1500 dni
Ilość komentarzy: 4016
Oceny: +10578
FC Barcelona Mordovia Saransk
19.09.2013 / 23:18:00
Przyjemny mecz. Dla Rzymian oczywiście. Nawet się spocić nie musieli.
YNWA1990
Zarejestrowany od: 1217 dni
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +33
19.09.2013 / 23:15:20
Kali_ccs .
Widocznie Legii torche brakuje do wyrównanej walki w europejskich pucharach :) . Nie ma co stawiać ich na straconej pozycji jeszcze sporo meczy przed nimi :) . Spokojnie o 2nd mogą walczyć z Turkami .
Kali_ccs
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +17
19.09.2013 / 23:03:16
czy tylko mi sie wydaje? czy meczów Legii (szczególnie w drugich połowach) to się nie da praktycznie oglądać bo M jak miłość jest dużo ciekawsze? oprócz Koseckiego (brawa za odwagę) to a ofensywie piach i mogiła. a Sagan to chyba emerytura już
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lazio Rzym - Legia Warszawa 19.09.2013 wynik: 1:0 z dnia 19.09.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.