Ilość komentarzy: 66
Oceny: +162
Liverpool FC AC Milan Polska FC Barcelona
17.10.2013 / 20:45:34
Jedna jak i druga drużyna popełniła mnóstwo błędów w obronie, choć u Szwedów w pierwszej połowie wyglądało to nieźle. Wynika to pewnie z tego, że nie był to mecz o żadną stawkę, chociaż jeżeli Niemcy tak będą grać w defensywie to mogą sobie co najwyżej pomarzyć o medalu. Imponująca skuteczność Trzech Koron - pierwsza połowa dwie okazje dwa gole :) Szkoda że Polska nie ma takiej proporcji goli do sytuacji.
djhdtv
Zarejestrowany od: 1546 dni
Ilość komentarzy: 1849
Oceny: +2623
Argentyna BATE RSC Anderlecht Chile Dania Barcelona Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Middlesbrough
16.10.2013 / 01:19:01
podanie Mesuta Özila i bramka na 2:2 klasa klasa bramka na 3:4 klasa i branka na 3:5 klasa niech real żałuje sprzedali Mesuta Özila
Phoenix
Ilość komentarzy: 35
Oceny: +379
Manchester City
16.10.2013 / 00:24:09
Trzecia bramka to petarda ale... dwie pierwsze bramki Szwedów pokazują, że Neuer na pewno nie należy obecnie do pierwszej piątki bramkarzy na świecie. Mało okazji do bronienia w Bayernie daje się we znaki
BejtQ
Zarejestrowany od: 1376 dni
Ilość komentarzy: 39
Oceny: +317
15.10.2013 / 23:32:58
Alez bledy szwedow w obronie... Heh jak nasi...
15.10.2013 / 23:28:49
Jak by Polska grała tak jak Niemcy to by w następnym meczu nie miała siły grać :D
Patryk07
Zarejestrowany od: 1432 dni
Ilość komentarzy: 985
Oceny: +11455
15.10.2013 / 23:21:18
Chcialbym zeby nasza reprezentacja grala tak jak repra Szwecji to naprawde bylo by pieknie ;d. bo patrzac na gre szwedow np. z austria wyglada bardzo ladnie .. tyle ze w tym meczu 3 bramki praktycznie w plecy Szwedom po bledach obrony ^^ ..
pier.olnij się w łeb z takim nickiem
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Szwecja - Niemcy 15.10.2013 wynik: 3:5 z dnia 15.10.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.