ale hujnia mecz :D ale ja sie ciesze bo jest w tabeli ciasno
Ilość komentarzy: 1994
Oceny: +15822
Argentyna FC Barcelona Korona Kielce
21.10.2013 / 12:27:01
Remis to nie porazka, pkt zachowany, I miejsce jest wiec nie sie co rozczulac. Wiecznie wygrywac nie mozna :) W nastepnej kolejce El Classico wiec bedzie sie dzialo :D
fusiek123
Zarejestrowany od: 1648 dni
Ilość komentarzy: 1206
Oceny: +8053
Chelsea Londyn
20.10.2013 / 14:57:18
dlaczego mecz ktory konczy sie wynikiem 0:0 jest glownym na meczykach a tak przeciez barcelona zagrala to musi byc pierwsza przeciez
Robbie89
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +5079
20.10.2013 / 10:42:03
Strasznie słaby mecz, a i tak skrót Barcy jak zawsze musi trafić na pierwszą pozycję w najnowszych skrótach...
Makaveli
Zarejestrowany od: 1571 dni
Ilość komentarzy: 4340
Oceny: +11498
FC Barcelona Mordovia Saransk
20.10.2013 / 00:08:12
Hehe, Przewrotność losu. Najgorszy mecz od nie wiadomo kiedy, a tu pozycja samodzielnego lidera.
jamazur69
Zarejestrowany od: 1587 dni
Ilość komentarzy: 372
Oceny: +2254
Manchester United FC Barcelona
19.10.2013 / 23:54:00
Atletico przegrywa 1-0. Mamy samodzielnego lidera. Visca Barca.
Mario893
Zarejestrowany od: 1531 dni
Ilość komentarzy: 629
Oceny: +5300
19.10.2013 / 23:26:49
Wyszło w tym spotkaniu, że forma Barcelony zależy od formy Messiego. Tymczasem ciekawie, bo Atletico przegrywa 1:0 swój mecz z Espanyolem, zaczęła się właśnie 71 minuta. Super dzień dla sympatyków Królewskich. :D
Makaveli
20.10.2013 / 00:09:46
/ -21
Barcelona wygrywa wysoko bez Messiego, hala-przyjaciele są niewidoczni. Pewnie lekcje na przyrodę odrabiają. Barcelona nie wygrywa wysoko bez Messiego, albo zalicza gorszy występ z Messim przez kilka minut, patrz komentarz powyżej.

I tak już od kilku lat :)
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32130
19.10.2013 / 22:40:02
Zajebali mecz trzeba przyznać. Ale w sumie lepiej 1 punkt niż 0 ;)
19.10.2013 / 22:36:16
Patrzcie jakie w PL były mecze... w prawie kazdym po conajmniej 4 bramki ;D Arsenal i Chelsea to już w ogole kosmos... Ale i tak lepiej na 'główną" dać minutowy skrót z dwoma niecelnymi strzalami.... PD jak zawsze "najciekawsza" ;)
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1559 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32062
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
20.10.2013 / 09:58:39
faktycznie-zajerzysty mecz,wyrównany Chelssea-Carrdfif,nudny jak nie wiem Mu-South,City-WHU też pewnie nudy,Live-Newcastle nic zadzwyczajnego.
19.10.2013 / 22:29:08
Barca dzis sie oszczedzala,trudno sie mowi. Kazda druzyna kiedys zgubi punkty,lepiej teraz niz w tych najwazniejszych meczach. Barca Forever.
tesus91
Ilość komentarzy: 155
Oceny: +1454
19.10.2013 / 22:22:06
Ja pier.... Jak zobaczyłem, że Messiego nie ma w pierwszym składzie, to już wiedziałem jak to będzie wyglądać i jak się skończy. Rozumiem oszczędzanie sił na Milan i Real, ale jak można sobie tak komplikować sytuację w lidze kiedy wiadomo było, że w przypadku remisu, później z Realem będzie jeszcze większa nerwówka niż normalnie.
Trzeba było zagrać na 100% od początku i później choćby w drugiej połowie mając pewny wynik zdjąć ważniejszych zawodników, a nie liczyć że jakoś to będzie i ewentualnie wpuścić "pchłę" na koniec licząc, że zrobi cuda.
Osasuna dobrze w obronie, ale i tak Barca grała piach i zamiast uspokoić sytuację przed dwoma ważnymi meczami, to robi się teraz nerwówka.
Nie rozumiem tego na prawdę. Przez takie głupie mecze później się przegrywa mistrzostwo, bo może przyjść kryzys.
19.10.2013 / 22:19:22
Brawo Osasuna hehehehehe! Barca zatrzymana!
Katane
Zarejestrowany od: 1289 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +162
Liverpool FC AC Milan Polska FC Barcelona
19.10.2013 / 22:13:39
Nie rozumiem jak można Cesca wystawiać na pozycji napastnika... Nie pamiętam meczu kiedy on by się spisał w tej roli. Jak chciał Tata oszczędzać Messiego to Pedro-Neymar-Sanchez byłoby o wiele lepszym rozwiązaniem.
19.10.2013 / 22:10:24
Słaby mecz w wykonaniu Barcelony niestety :/ Ale trzeba przyznać, że Osassuna zagrała mądrze w defensywie.
Oceny: +139
19.10.2013 / 22:09:52
bardzo słaby mecz w wykonaniu Cesca , Pedro i Iniesty.
trzeba przyznac, że słaby mecz, ale cóż ;//
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Osasuna - FC Barcelona 19.10.2013 wynik: 0:0 z dnia 19.10.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.