Ilość komentarzy: 3703
Oceny: +20860
Manchester United
17.11.2013 / 17:26:03
Ogladalem wczoraj ten mecz. Tylko w pierwszej polowie Honduras jeszcze jakos sie bronil, bo pozniej z minuty na minute coraz wieksza przewage mieli Brazylijczycy, Brazylia po raz kolejny potwierdza, ze jest w formie. Az milo bylo popatrzec na te ich piekne akcje. Canarinhos w tej chwili graja chyba najlepsza technicznie pilke na swiecie. Tam nawet defensywny pomocnik - Paulinho jest niezlym technikiem.
gryzior
Zarejestrowany od: 1489 dni
Ilość komentarzy: 2030
Oceny: +16487
Chelsea Londyn Wisła Kraków Polska
17.11.2013 / 11:39:27
Cała Brazylia. Mimo, że grają tam same gwiazdy z europejskich boisk to wszyscy siebie szanują - po prostu widac u nich druzyne. U nas wystarczy ze ktos wyjedzie za granice to juz wielki gwiazdor- egoista. W polskiej reprze nie ma zespolu sa same chamy.
Majkel7
Zarejestrowany od: 1381 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +58
Borussia Dortmund
17.11.2013 / 10:10:33
Oglądając powtórki, czuję się jakbym grał w fife, a mój przeciwnik strzelił mi gola i nie wyłączył powtórek. Za dużo ich.
Akcja na 5:0.Kapitalna!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Brazylia - Honduras 17.11.2013 wynik: 5:0 z dnia 17.11.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.