cudowny mecz :D BVB zagrało jak za najlepszych meczów :D
Zarejestrowany od: 1286 dni
Ilość komentarzy: 680
Oceny: +5507
27.11.2013 / 16:09:54
Świetny mecz Borrussi szkoda tylko że Lewy spieprzył dwie 200 setki,a tk dobry jego mecz.
Niemieccy kibice po golu Kuby.
coś pięknego.Niemcy mają szacunek do Polaków.
27.11.2013 / 10:29:36
Niech te nasze patalachy z reprezentacji patrza, jak powinno sie walczyc i dawac z siebie wiecej, niz 100% w grze. Ta kadra nie bedzie funkcjonowala wlasciwie, jesli nie bedzie w niej gralo 3 Polakow z BvB.
h8core
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +31
27.11.2013 / 08:17:36
Nie wiem jak można najeżdżać na lewego , może nie wykorzystał dwóch okazji ( z czego jedna niezwykle dogodna ) , ale przy wszystkich golach miał swój udział i nie mówić że karny nie słuszny bo wystarczy przeglądnąć dokładnie tą akcje i widać że był przytrzymwany lub doskonale to imitował :P
No i widze że nie doceniony został Abumeyang , grał 20 minut a mimo to doszedł do 2 świetnych sytuacji z czego jedną wykorzystał , no i przyjrzyjcie sie jego sprintowi w 73 minucie :D
Messi99
Zarejestrowany od: 1543 dni
Ilość komentarzy: 340
Oceny: +2874
27.11.2013 / 08:02:52
Borussia świetne kontry wyprowadzała ;) Mchitarian obok Reiny chociaż ten puścił 3 bramki najlepszy zawodnik meczu
Szczelaka
Zarejestrowany od: 1225 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +787
Polska
26.11.2013 / 23:02:47
Mychitarian sie rozchasał, jak nie podanie kanałem to gdzies miedzy obroncow na centymetry, nie mowiac o balansie ciala i przegladzie pola. Ma coraz wieksza powtarzalnosc dobrych meczow. Michitarian i Gundogan... musze to zobaczyć.
cycolandia
Zarejestrowany od: 1297 dni
Ilość komentarzy: 650
Oceny: +4215
Wisła Kraków FC Barcelona Stomil Olsztyn
26.11.2013 / 22:59:34
myślałem że jak było 2-1 to będzie widoczne oblężenie bramki Borusssi a tu proszę... szybko ich zgasili
26.11.2013 / 22:58:42
Dobry mecz Kuby, Lewego jak i calego BVB. No to na 99% z grupy wychodzi Ars oraz BVB.
/ -42
Lewy znów nie strzelił, pamiętacie ostatniego gola ?
26.11.2013 / 23:42:39
czemu hejtujecie, jak wygra borussia z marsylią, a arsenal przegra z napoli i przegra także stosunkiem bramkowym z nimi, to będzie na 3 miejscu, bo w bezośrednim starciu ma gorszy bilans niż bvb
Suezir47
Ilość komentarzy: 1269
Oceny: +8877
Polska Real Madryt
26.11.2013 / 22:42:52
Henrich Mychitarian najlepszy piłkarz na boisku - siła napędowa BVB, od niego praktycznie wszystkie akcje szły, Borussia Dortmund dysponuje bardzo szybkimi zawodnikami na skrzydłach gdzie było to widać w przypadku Reusa. Świetny mecz Lewandowskiego ładnie piłkę rozgrywał, bardzo szkoda jego niewykorzystanych szans, Błaszczykowski nie zabardzo dobrze w pierwszej połowie, ale w 2 się odblokował, ładna siatka przy golu, szkoda straty Khela niepotrzebnej,mimo tego jestem zadowolony z postawy BVB. Super mecz.
SzymonBVB321
Zarejestrowany od: 1336 dni
Ilość komentarzy: 84
Oceny: +1163
26.11.2013 / 22:42:46
Nie chcę tu nikogo faworyzować , ale to był najlepszy mecz wtorkowej ligi mistrzów 26 .11.2013 . Brawo Borussia !!
26.11.2013 / 22:40:24
Świetny mecz. Podobają mi się te kontry Borussi, i ta łatwość w dryblingach Mychitariana.
Phoenix
Ilość komentarzy: 35
Oceny: +379
Manchester City
26.11.2013 / 22:40:16
Zazwyczaj na necie po meczu Borussi możemy przeczytać o najeździe na Lewego, że pierdoli setki. Na Reusa i Mchitarjana prawie nic nie ma. Chcecie dziś jechać Lewego? W takim razie jedźcie też na Reusa, który spierdolił podobną setę do tej Lewego i Mchitarjana, który nie widzi niczego innego poza czubkiem swojego nosa. Lewandowski miał wiele przytrzymań piłki dzięki czemu pozostali z Borussi mogli wystrzelić do kontry, dużo celnych podań i dwie asysty (karny na nim to też asysta). Kuba może i nie najlepszy na przestrzeni całego spotkania ale w drugiej to już na pewno rządził.

PS. w 76 minucie sytuacja niczym z meczu Legii hehe (chodzi mi o tych kibiców z fakesami hehe)

26.11.2013 / 22:38:39
Ładny mecz Polaków. ;) Kuba brameczka a Lewy asysta, to cieszy.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Borussia Dortmund - Napoli 26.11.2013 wynik: 3:1 z dnia 26.11.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.