Zarejestrowany od: 1346 dni
Ilość komentarzy: 680
Oceny: +5508
06.12.2013 / 16:27:24
Mecz dla Sociedad kibicuje im i Barcelonie naprawdę grają atrakcyjną piłkę.Szkoda tylko że kiepsko im idzie w LM.Dzisiaj grają w pucharze hiszpani.Powodzenia mam nadzieję na dużo goli.
LordStyrax
Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 400
Oceny: +4064
Tottenham Hotspur AS Monaco Napoli Zagłębie Lubin Polska Porto Real Madryt Real Madrid II Hiszpania Odra Opole
01.12.2013 / 13:17:27
Pierwsza połowa zdecydowanie dla Espanyolu piękna akcja zespołowa i super zachowanie Cordoby. Druga połowa już znacznie słabsza Real w końcu zaczął przypominać ekipę z końca ubiegłego sezonu. Dobry poziom spotkania na zakończenie dnia w sam raz
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Espanyol Barcelona - Real Sociedad 30.11.2013 wynik: 1:2 z dnia 30.11.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.