Dobrze że nie przyjął oferty z PSG .Brawo za ten mecz .

Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +382
22.12.2013 / 23:08:09
Nooo jak więszość z was też sądziłem że nie bd dobrze po 20 minutach gry. Barca jest na prawdę wspaniała uwielbiam oglądać jak dominują na boisku. Lecz nie wszystko jest takie wspaniałe popatrzyliście na Daniego w tym meczu ... No właśnie :( To nie ten sam Alves co przed kontuzją z Brazylijską krwią i wspaniałymi umiejętnościami piłkarskimi. W wielu sytuacjach zachowywał się nerwowo i bezsensownie. Ale cóż miejmy nadzieje że się rozkręci jak PEDRO. Fajnie jest czytać takie komentarze typu "wspaniały prezent na święta, wesołych świąt" itp. a nie jakieś kłótnie dzieci które nic nie wiedzą o piłce oby było jak nawięcej kibiców szanujących największego przeciwnika swojego ukochanego klubu. Też życze wszystkim wesołych świąt i do zobaczenia za rok :)) Czekamy na nastęny mecz Barcy !! Oraz na wspaniałe widowisko z ManC w LM. Pozdrawiam :D
Ty za to "żadzisz" dysgrafią.
Skoro i tak macie mnie zminusować to: jebać dzieci barcy.
wypierd*laj Puta Madrit!
Każdy o tym dobrze wie ze dziś madryt jebany jest :)
TheHmTh
Zarejestrowany od: 1322 dni
Ilość komentarzy: 47
Oceny: +261
22.12.2013 / 22:53:27
I co ci daja takie komentarze? Jak tak sadzisz to mozesz to zatrzymac dla siebie ;)
22.12.2013 / 19:43:15
i to jest nasz Barca.nie raz początki mieli nie mrawe ale później niszczyli.
gdzie są te znwczynie co pisały tylko Messi tylko Messi.
tu proszę bez Messiego,Neymara,Xaviego,Valdesa,w niepełnej dyspozycji Alvesa i Alby nokautujemy.
22.12.2013 / 19:27:50
Iniesta - cichy bohater meczu. Świetnie utrzymywał się przy piłce oraz znaczna część jego podać była do przodu, przyspieszające grę i przeszywające linię pomocy.
Dziękówka dla Barcelony za wspaniały prezent świąteczny :)
Czekamy na arcyciekawe spotkanie Valencia - Real Madryt.

Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnych, wesołych świat w rodzinnym gronie :) do usłyszenia za rok!
Makaveli
Zarejestrowany od: 1629 dni
Ilość komentarzy: 4517
Oceny: +11523
FC Barcelona Mordovia Saransk
22.12.2013 / 19:17:24
Szkoda, że Fabregas nie został do końca i nie dołożył jednej bramki. Dwa klasyczne hattricki wyglądałyby nieźle w sprawozdaniu pomeczowym :)
Oceny: +1899
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Lech Poznań Real Madryt FC Barcelona
22.12.2013 / 19:01:59
Po pierwszych 20-tu minutach myślałem że skończy się tragicznie. Ogólnie dobry mecz i wesołych świąt wszystkim.
Brawo Barca !!!!
i na Święta mamy fotel lidera i myślę , że do końca sezonu na nim pozostaniemy ;)
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32131
22.12.2013 / 18:56:28
Tragiczne pierwsze 20 minut spotkania, ale reszta meczu już pod nasze dyktando :)
Brawo za piękną pogoń ;D
Wiedziałem, że będzie ciężko i miałem racje. Ale ważne 3 punkty i lider :)
22.12.2013 / 18:55:03
Visca Barca, troszeczke dreszczyku bylo w pierwszej polowie.
Druga polowa pokaz dominacjina boisku.
Pozdrawiam i Zycze Zdrowych i Wesolych Swiat.
Patryk07
Zarejestrowany od: 1430 dni
Ilość komentarzy: 985
Oceny: +11455
22.12.2013 / 23:44:33
Wielkie brava dla Barcelony . : ) pokazala klase jako druzyna .. Messi , Neymar , Xavi - nie grali , barcelona pokazala ze jest druzyna , a nie indywidualoscia messiego czy neymara. Brava :)

I widze ze na tej stronce jest duzo osob ktore fajnie i mile skladają zyczenia swiateczne :) zycze milych , spokojnych , spedzonych z rodzina swiat Bozego Narodzenia !

Niecha pierwsza gwiazda zablysnie , niechaj będą piękne bramki w nowym roku ! :) 2014 - czeka nas wiele emocji :)

Wielkei druzyny mamy w LM : Barca , Real , Bayern , Chelsea , Arsenal .. i wiele innych : )

Widzimy sie w nowym roku ! :)

Pozdrawiam wszystkich ! :)

PAtryk ;D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Getafe - FC Barcelona 22.12.2013 wynik: 2:5 z dnia 22.12.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.