Zarejestrowany od: 1580 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: -436
26.12.2013 / 17:33:11
chelsea potrzrebuie chociasz jedneg o zawodnika zeby poprowadzil lepszol gre chelsea jak ronaldo dla realu messi w barcelonie
wnw45
Ilość komentarzy: 4118
Oceny: +14562
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
25.12.2013 / 12:29:48
REMIS i skonczcie pierdolic... no i karny powinien byc nie bylo tak bywa koniec tematu.
24.12.2013 / 22:10:34
Mecz stał na niskim poziomie, ale takich w Anglii jest na szczęście niewiele.
KoloToure
Zarejestrowany od: 1140 dni
Ilość komentarzy: 698
Oceny: +4581
24.12.2013 / 19:44:43
Gdyby nie te dwa drewna z przodu u obydwu drużyn to na pewno jakies bramki by padły. Nie wiem co Torres jeszcze robi na Wyspach, potyka sie o własne nogi od kiedy przyszedł do Chelsea, Giroud strzela gole tylko jak ma dostawić noge albo głowe. Dlatego zadna z tych drużyn nie bedzie miała mistrzostwa. Potrzebny światowej klasy snajper, który strzela w trudnych sytuacjach i bierze cięzar gry na siebie jak Suarez, Aguero albo RvP.
caZZ
Zarejestrowany od: 1265 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +38
24.12.2013 / 23:42:15
sprzedam ci girouda, *uj, oddam za darmo.
rafi509
Zarejestrowany od: 1547 dni
Ilość komentarzy: 1712
Oceny: +9040
Lech Poznań FC Barcelona
24.12.2013 / 18:33:28
"Anglicy nigdy by tak nie płakali. To domena zawodników spoza Anglii" - tłumacz o starciu Obi Mikela z Artetą.
"Tradycją Arsenalu jest płakanie o sędziach więc mnie to nie dziwi" także słowa portugalca.

24.12.2013 / 11:46:52
Ten remis dla Chelsea nie jest tragedią.A tak w ogóle to mecz przypomniał spotkanie na old traford
/ -10
A to z tego co widze, nie jestem jedyny, ktoremu sie oczka przymknely na 90 minut :)
/ -12
Nudny był troche ten mecz.wyrównany ale AFC powinno wygrać.Chelsea mimo że więcej strzałów oddali to nie było widać dużej chęci do zwycięstwa.
24.12.2013 / 10:04:16
Chelsea: 15 strzałów, 7 celnych ; Arsenal: 7 strzałów 3 celne. Posiadanie piłki 49-51. Ale to Chelsea tylko się broniła, tak? Może mecz nie był porywający, ale obie drużyny zagrały podobnie, z tym tylko, że Chelsea lepiej taktycznie. Arsenal w pierwszych 20-25 minutach był zdecydowanie częściej przy piłce i nie oddał ani jednego celnego strzału, zaś gdy Chelsea przycisnęła w końcowych minutach pierwszej części spotkania od razu wyniknęło a tego kilka ciekawych sytuacji. Arsenal nie miał pomysłu na grę, a to za sprawą w końcu dobrze grającej obrony Chelsea. Mimo wszystko nie rozumiem jednej decyzji Jose Mourinho. Po pierwszej połowie było wyraźnie widać, że Kanonierzy są do ugryzienia i można zdobyć te 3pkt, więc powinien zdecydować się od razu na wprowadzenie na boisko Schurrle bądź Maty za jednego z defensywnych pomocników (zwłaszcza, że oprócz Lamparda żaden z dwóch pozostałych nie błysnął). W końcówce jak zwykle zabrakło nam koncentracji i Arsenal był bliski zdobycia bramki, ale to był jedyny okres w którym nieco lepiej wyglądała ich gra. Generalnie obie drużyny zasłużyły na remis, ale nieco bliżej zwycięstwa byli Niebiescy. Szkoda, że nie padła żadna bramka, ale i tak nie można tego meczu porównywać do tego z United, gdzie nie było praktycznie żadnych akcji podbramkowych, nie mówiąc o sytuacjach strzeleckich.
oivy
Oceny: +252
Chelsea Londyn
26.12.2013 / 09:16:25
wszystko fajnie , tylko nie wiem gdzie znalazłeś to posiadanie piłki :) bo ja znalazłem w kilku źródłaś 61-39 :P
adriano2010
Oceny: -436
24.12.2013 / 09:40:45
moim zdaniem chelsea w tym roku slabo gra a fernando torres za 50 milionuw szokkkk szokkk niewybaczalny błąd
24.12.2013 / 08:45:03
spore rozczarowanie, aż usnąłem, nuda. Drodzy kibice :D życzę wam zdrowych wesołych świąt, bogatego mikołaja i dużo ekscytujących meczów w nowym roku :D pozdrawiam
24.12.2013 / 09:44:45
To jest napastnik tupy Dzeko,Jovetic,Cardozo itd więc niebekiwał 3 rywali ;)Dostaje pilke w polu karnym i wykancza ;)
/ -13
Po spotkaniach Getafe-Brcelona i Valencia-Real, ten mecz był bardzo miłą odmianą. Zwłaszcza dla osób, które lubią przyciąć komara w trakcie meczu :)

Do tego jeden ewidentny karny, jedna ewidentna czerwona kartka i... to właściwie wszystko, co można o tym meczu powiedzieć.
karlik08
Zarejestrowany od: 1452 dni
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +1283
Arsenal Londyn FC Barcelona
24.12.2013 / 09:36:04
Ewidentny karny to to nie był, Walcott dużo od siebie dołożył, a czerwień dla Obi Mikela powinna być bez dwóch zdań, takie zagrania trzeba karać z całą surowością.
Znawca
Zarejestrowany od: 1151 dni
Ilość komentarzy: 152
Oceny: +2233
Manchester City
23.12.2013 / 23:16:25
Nie oszukujmy sie mecz byl slabiutki .... lepiej juz by Wawrzyniak zagral . Naprawde po swietnym meczu Arsenalu z City spodziewalem sie od tej druzyny znacznie wiecej , a co do Chelsea to spodziewalem sie spokojnej gry i czekania na jakis kontratak .Szkoda tej poprzeczki Lamparda.
23.12.2013 / 23:10:04
Starał się jedynie Arsenal. Mikel powinien wylecieć i na 100% czeka go kara za takie wejście, do tego karny w pierwszej połowie dla Arsenalu. Chelsea ten jeden punkt przyjmuje z pocalowaniem ręki
fusiek123
Ilość komentarzy: 1206
Oceny: +8053
24.12.2013 / 09:14:59
tak bo chelsea nie wychdzila z wlasnej polowy tylko odrazu oddawala pilke arsenalowi i ani razu nie zagrozila szczesnemu co?
to ze taktycznie zagrali to swiadczy o sile zespolu, arsenal nie wiedzial co zrobic zeby przejsc obrone a chelsea co jakis czas wyprowadzala grozne kontrataki i ataki pozycyjne co pokazuja statystyki
Kinzagi
Ilość komentarzy: 376
Oceny: +2090
24.12.2013 / 00:00:10
/ -13
.......HHAHAHHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH.
Dziękuję, dobranoc.
FanFootball
24.12.2013 / 00:10:42
Wlasnie tak zareagowałem widząc Davida Luiza wchodzącego za Torresa (jedynego ofensywnego zawodnika w Chelsea)
BlueIsTheColour
Zarejestrowany od: 1463 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +189
23.12.2013 / 23:58:57
Powiem szczerze rozśmieszyłeś mnie, bo po 1 Arsenal starał sie jedynie przez ostatnie 10 minut co widac bylo po tym jak do przerwy mieli tylko 2 strzaly i to niecelne, no a potem jedyne co pamietam to tylko ten strzal giroud no i tyle czyli lipa jednym slowem. A po 2 co do tych błednych decyzji sedziego to byly ale to tak na poczatku meczu wiec arsenal mial duzo czasu zeby wygrac a jednak nie udalo im sie i wtedy sedzia im nie przeszkaszal w tym wiec takie gadanie to moim zdaniem jest żałosne jeżeli chodzi o taki klub jak arsenal. Ogólnie to bardziej arsenal nie zasługiwal na ten 1 punkt niz chelsea no ale dobra...
kaka1985
Ilość komentarzy: 80
Oceny: +391
24.12.2013 / 01:57:22
dobrze napisane,chelsea zagrala bardzo dobre spotkanie,duzo walki twardo tak jak powinni grac.
FanFootball
24.12.2013 / 00:25:37
chciałem zostawić to bez komentarza ale jednak na taką głupotę odpowiem..
1. Złapałeś się statystyk:
1 strzał niecelny arsenalu w pierwszej połowie, przypomnij mi choć jeden Chelsea w całym meczu prócz strzału Lamparda ktory by zmusił Szczęsnego do większego wysiłku niż po podaniu Vermalena z pierwszej polowy, do tego było ponad 60% posiadania piłki dla Arsenalu.

2. Widac sprawia ci opór logiczne myślenie jesli twierdzisz ze "czerwona dla mikela i karny dla arsenalu były w sumie na początku meczu więc wszystko ok, przeciez pozniej juz było cacy" - Życzę Ci dużo książek pod choinkę i mam nadzieje ze następnym razem pomyślisz nim cos napiszesz :) Pozdrawiam i Wesołych Świat!
Kinzagi
24.12.2013 / 00:00:51
Poprawka: do przerwy mieli jeden strzał i to niecelny.
Saint_Etienne
Zarejestrowany od: 1136 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +56
23.12.2013 / 23:08:39
/ -15
Arsenal to jakaś porażka, gdyby coś strzelili może mecz by wyglądał inaczej a tak Chelsea była nastawiona tylko na kontry, ale to po Arsenalu zdecydowanie więcej się spodziewałem, szkoda że to tak wszystko wyglądało