maksior123
Ilość komentarzy: 337
Oceny: +2303
26.12.2013 / 20:22:42
Niewiem dlaczego MU w tym sezonie nie idzie dobrze , Moyes jest dobrym trenerem ,ale widocznie Ferguson był bardzo zrzyty z tą drużyną. Oglądałem ten mecz i było dużo emocji szczególnie gol Rooney'a.
26.12.2013 / 16:48:55
No United coraz lepiej. Coraz więcej wygranych. Mam nadzieje że Moyes jeszcze nie sprowadził ich na dno i zacznie pokazywać że jest godnym zastępcą Fergusona.
Jasiek1029
Zarejestrowany od: 1166 dni
Ilość komentarzy: 127
Oceny: +590
26.12.2013 / 16:10:59
Oglądałem ten mecz, był zacięty i ciekawy. Pierwszy i ostatni kwadrans był pod dyktando Hull, dużo sytuacji, 2 bramki, nie bali się MUN i grali szybką piłkę, ale 4 pozostałe kwadranse były pod dyktando MUN, 3 bramki, zaczęli dobrze, ofensywnie grać i były kożyści tego. Jako, że szczególnie nie kibicowałem żadnemu z zespołów, z pełną świadomością mówię, że sprawiedliwy byłby remis. Hull trafiło w poprzeczkę, a 3 bramka dla MUN nie powinna paść, obrońca bardzo źle się zachował, powinien to wybić.

Teraz czekają nas kolejne mecze w Boxing Day ( jeżeli źle napisałem, to przepraszam ) ja osobiście oglądam West Ham United - Arsenal Londyn. To się nazywają święta, cały dzień z najbardziej wyrównaną ligą świata. :)
FanFootball
Ilość komentarzy: 1791
Oceny: +13341
Manchester United Eintracht Frankfurt
26.12.2013 / 16:20:56
Nie zapominajmy ze pierwszy gol dla Hull padl po rzucie roznym ktorego jak sie okazalo nawet nie bylo a druga bramka dla Hull to tez samoboj wiec w tej kwesti jest remis.
Jasiek1029
Oceny: +590
26.12.2013 / 17:39:51
Napisałem, że sprawiedliwy byłby remis.
FanFootball
26.12.2013 / 15:55:40
trailer jak za Fergusona! Piękna bramka Rooneya i De Gea znowu pokłony dla ciebie
27.12.2013 / 02:45:49
haha sam nie wieże że napisałem taką głupotę! dzięki za poprawę :)
26.12.2013 / 15:52:53
trailer jak za Fergusona. Świetna brama Rooneya i znowu pokłony dla De Gea!
fantasticfootball
Zarejestrowany od: 1210 dni
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +1378
Manchester United AC Milan Juventus Turyn Polska
26.12.2013 / 15:48:01
Co za mecz! Dla kibica United zawał gwarantowany! Takimi meczami, jak mówią wygrywa się mistrzostwo.. oh wait. ;)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Hull City - Manchester United 26.12.2013 wynik: 2:3 z dnia 26.12.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.