Zarejestrowany od: 1483 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +205
29.12.2013 / 11:54:44
Oglądałem ten mecz Norwich City FC na początku strasznie cisną MU , jak by im strzelili bramkę na początku to by już było po nich , brawo De Gea ;)
cr71999
Zarejestrowany od: 1451 dni
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +729
29.12.2013 / 11:51:01
Wielkie rozczarowanie United w tym sezonie , kolejne wymęczone zwycięstwo , taka gra nie przystoji mistrzowi kraju .
Mazacar17
Zarejestrowany od: 1437 dni
Ilość komentarzy: 191
Oceny: +2634
Chelsea Londyn Polska
28.12.2013 / 22:14:17
Mecz oglądałem w całości i powiem szczerze, że Manchester wyglądał dzisiaj wyjątkowo słabo. Norwich w pierwszej połowie miało jasny cel- przetrwać pierwsze 10-15 minut naporu Manchesteru a potem mocno przycisnąć Czerwone Diabły, co zrobili bardzo dobrze. Od około 20 minuty spotkania Kanarki nie dawały dojść do głosu rywalom i gdyby nie świetna dyspozycja Davida De Gei i słaba skuteczność Norwich to Manchester mógł do przerwy przegrywać spokojnie 2/3-0. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie, ale szczęście sprzyjało Diabłom i Welbeck wpakował piłkę do siatki. Szkoda mi Kanarków, bo rozegrali na prawdę wspaniale, ale w futbolu liczą się bramki, nie styl, dlatego wygrał Manchester. Bardzo spodobała mi się wypowiedź jednego z komentatorów Canal+, cytuję: "Stylu Manchesteru nie będę komentował, bo go nie było" i nie sposób się z nią nie zgodzić.
kamil381
Zarejestrowany od: 1606 dni
Ilość komentarzy: 389
Oceny: +2501
Manchester United Polska Stal Stalowa Wola
29.12.2013 / 15:06:27
ja się cieszę że udało się zdobyć 3 pkt rezerwowym składem i to jest najważniejsze
FanFootball
Zarejestrowany od: 1648 dni
Ilość komentarzy: 1975
Oceny: +15152
Manchester United Eintracht Frankfurt
29.12.2013 / 08:36:21
Kibicowi Man United naprawde cieżko sie ogląda takie mecze, tym bardziej gdy ma sie w pamięci te z zeszłego sezonu. Ja jednak liczę ze powrót 3 kluczowych graczy + może jakieś transfery w styczniu powinny troche pomóc. Myśle ze Moyes potrzebuje czasu zanim uporządkuje zespół po swojemu
fantasticfootball
Zarejestrowany od: 1275 dni
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +1378
Manchester United AC Milan Juventus Turyn Polska
28.12.2013 / 20:47:52
Wy nie rozumiecie co to znaczy wygrana najmniejszym nakładem sił.. Albo nie chcecie rozumieć, tylko hejtować.
HeniksCFC
Zarejestrowany od: 1200 dni
Ilość komentarzy: 48
Oceny: +345
Chelsea Londyn Legia Warszawa
28.12.2013 / 19:57:05
Oglądałem ten mecz i Norwich powinno co najmniej zremisować.
FanFootball
28.12.2013 / 20:41:52
Ja za to oglądając mecze Chelsea zastanawiam sie jak oni mogą byc w TOP10 PL. Pewnie jutro znowu zamurujecie bramkę.
poker face@mu
Zarejestrowany od: 1288 dni
Ilość komentarzy: 680
Oceny: +5507
28.12.2013 / 18:35:55
Oby tak dalej Manchester United pnie się w górę tabeli.Ja wierzyłem w Moyesa i będę wierzył musi mieć trochę czasu Sir Alex też od razu nie był najlepszym trenerem w historii angielskiej piłki.
AerodynamiC
Zarejestrowany od: 1516 dni
Ilość komentarzy: 232
Oceny: +2537
28.12.2013 / 19:36:47
ManU mogło przegrać ten mecz, przypadkiem doszli do sytuacji strzeleckiej czym tu sie podniedać :> poczekajcie na mecze z mocniejszymi rywalami
Domen
Ilość komentarzy: 144
Oceny: +954
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund 1. FSV Mainz 05 Niemcy Inter Mediolan
28.12.2013 / 18:03:58
w koncu MU wygrywa mecze ktore powinien wygrywc, bez kilku podstawowych zawodnikow nie wyglądalo to porywająco ale wazne ze 3 pkt, potrzeba kogos do srodka pola, jesli to nie są plotki o Reus'ie to byloby to ciekawe rozwiązanie
28.12.2013 / 17:58:32
Mecz bez historii, tak, aby wygrać. Cóż się dziwić, Boxing Day bardzo wymagający czas, więc można było się tego spodziewać. No i bez Rooneya i RvP. GGMU
FanFootball
28.12.2013 / 17:56:33
4 zwycięstwo z rzędu w lidze cieszy mam nadzieje ze od nowego roku zaczniemy wygrywać w dobrym stylu.
KoloToure
Zarejestrowany od: 1207 dni
Ilość komentarzy: 707
Oceny: +4653
28.12.2013 / 18:04:20
/ -38
Zaczniecie? :O widze że mamy piłkarza ManU na meczykach.
kibic i klub to jedność!!!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Norwich City FC - Manchester United 28.12.2013 wynik: 0:1 z dnia 28.12.2013 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.