bylem za liverpoolem,ale wygral lepszy,,,,
Byłem za Liverpoolem ale wygrała drużyna która strzeliła więcej bramek. ;P
+25
Brawo Chelsea oby tak dalej !!!!!! <33
29.12.2013; 20:21:11
+40
Blue is the colour, football is the game :] Pięknie Chelsea! Najlepsze jest to, że Liverpool nie stworzył sobie praktycznie żadnej czystej sytuacji. Obrona Chelsea jest twarda i już wielokrotnie to udowadniali. Trochę mnie martwi marnowanie setek w wykonaniu Eto'o... Oby nie oddali Lukaku na stałe, bo będzie bieda w ataku.
29.12.2013; 20:03:06
+10
Liverpool nie ma kadry która mogłaby grać 2 ciężkie w ciągu 3 dni , gdyby nie kontuzje myślę że byłoby inaczej , ale przyznać trzeba że to był najlepszy mecz Chelsea do tej pory ;)
Ciężkie mecze już za The Reds i to na wyjezdzie więc teraz jedziemy dalej i walczymy o mistrza :)
YNWA
29.12.2013; 20:01:51
+21
Poprostu Liverpoolczycy musza sie pogodzic z porazka mimo kilku poprzednich slabszych meczow Chelsea.
29.12.2013; 19:48:40
+38
Kibice Liverpool'u wiadomo, że będę bluzgać na sędziego, według mnie Suarez dodał trochę od siebie, a z przebiegu spotkania Chelsea jak najbardziej zasłużenie wygrała to spotkanie, gdyby nie świetne interwencje Mignoleta, to skończyłoby się na 4;1. Nie którzy narzekają na "autobus", czyli gre defensywną w wykonaniu Chelsea, a w tym meczu i kapitalnie udało się kryć Suareza i grać ofensywną piłkę, oby więcej takich meczy w wykonaniu The Blues, bo aż miło się je ogląda. Jose to genialny taktyk i można śmiało powiedzieć, że powoli Chelsea pod jego wodzą wraca na właściwe tory.
30.12.2013; 16:32:50
-1
Beda bluzgac i maja do tego pelne prawo. Eto'o powinien wyleciec juz na samym poczatku spotkania, a nawet zoltej nie dostal, a potem faulowal w polu karnym Suareza i tylko ktos rownie slepy jak Webb tego nie widzial. Oczywiscie, ze Chelsea byla tego dnia lepszym zespolem ale futbol jest taka gra, ze nie zawsze musi zwyciezyc lepszy. Jestem ciekaw, jak reagowaliby kibice niebieskich w odwrotnej sytuacji? zapewne nie wspomnieliby o Webbie ani slowem :d
29.12.2013; 19:15:29
+59
Świetny mecz Chelsea. Liverpool i Suarez wyłączeni w ataku i mecz całkowicie pod kontrolą The Blues. Karnego nie było, Suarez jak zwykle za dużo dał od siebie. Oduczy sie nurkować to może sędziowie będą go traktować poważnie.
30.12.2013; 16:40:30
-2
29.12.2013; 19:12:50
-85
Uwaga wiadomości z ostatniej chwili. Internetowe połączenia mogą się urywać. Wynika to z wielkiego przeciążenia spowodowanego fanami Chelsea minusującymi wszelkie komentarze kibiców Liverpoolu.
29.12.2013; 19:23:12
+58
Słabe.
29.12.2013; 19:12:48
+4
Po dobrym meczu Liverpoolu z MC i stojącego na przeciętnym poziomie spotkania Arsenal - Chelsea, spodziewałem się dużo lepszego meczu w wykonaniu Liverpoolu. Bardzo przyjemnie oglądało się dzisiaj grę Hazarda i Hendersona. Wg mnie karny dla Liverpoolu po zagraniu Eto'o na Suarezie ewidentny.
Teraz czas ochłonąć po porażkach, 5 miejsce w tabeli (szkoda, że za Evertonem), 6 pktów straty do lidera i od początku nowego roku atak!
YNWA
29.12.2013; 19:11:02
+25
Widze że Mourinho sie wziął za obrone i widać efekty.Super grali w obronie.Jedynie ten wolny z golem na końcu był jedynym błędem.
Można sie kłócić czy był ten karny na Suarezie no ale Chelsea zasłużyło
29.12.2013; 19:11:01
+26
Brawo dla Chelsea za ładny mecz! Zasługiwali na 3 punkty, bo w końcu pokazali swój prawdziwy potencjał.
29.12.2013; 19:08:19
+31
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!! I co, Chelsea tylko potrafi się bronić? W pierwszej polowie Liverpool nie istniał, a Chelsea grała fenomenalnie. W drugiej Mourinho genialnie nastawił zespół i dobrze zrobił wprowadzając Mikela na boisko, był kompletnie nie do przejścia. Brawo! Mecz życia, oby tak dalej.
29.12.2013; 19:06:20
+34
Bardzo dobry mecz, udało się odciąć Suareza od gry. Przyznaje że karny powinien być, ale patrząc na przebieg meczu wg mnie Chelsea zaslużyła na 3pkt.
29.12.2013; 19:03:44
-35
Nie powinno być przypadkiem karnego po faulu Eto'o na Suarezie ?
29.12.2013; 19:01:41
+54
Swietny mecz, brawa dla obu drużyn :D
29.12.2013; 19:01:04
-16
Mignolet to dziwny człowiek. Broni świetne strzały, a puszcza szmaty.
Sędziowie znowu się popisali. Eto powinien wylecieć z boiska, poza tym faul na Suarezie w polu karnym.
Akcja Lucasa i Oscara na końcu meczu to dla mnie dwie czerwone kartki.
Suarez mało widoczny, pod koniec zaczął grać, ale było za późno.
Allen i Johnson... Oglądając ich grę czekam ze zniecierpliwieniem na powroty Gerrarda i Falnagana.

W ciągu 10 dni LFC grali 3 mecze, i to z kim: Tottenham, Chelsea i Man City. Wszystkie na wyjeździe. Dochodzą kontuzję. Efekt? Brendan Rodgers ma do dyspozycji 16 zawodników, z czego 11 jest cholernie zmęczonych, co dało się zauważyć (mam na myśli ciągłe kontuzje).

Jestem strasznie zawiedziony, ale żyje się dalej.
YNWA!
29.12.2013; 20:06:10
-3
To jest strona dla fanów piłki nożnej (zwracam się teraz do kibiców Chelsea). Więc musicie brać do wiadomości, że kibice innych klubów tech chcą się wypowiedzieć.
29.12.2013; 19:02:57
+13
Mignolet to podobny styl ma do Dudka. Niby bramkarz, który potrafi załatwić zespołowi 3 pkt, ale jak przyjdzie niby łatwy strzał, to go wpuści. Potrzebuje stabilizacji, bo inaczej to arivederci.
29.12.2013; 18:58:55
-4

Oskadr : Ciekawe co byś napisał gdyby Chelsea przegrałoo :*.
29.12.2013; 19:05:46
-5
To samo*
29.12.2013; 19:01:31
+13
Nikt cie o zdanie nie pytał, idź sobie lepiej ogladaj dalej ten teatr barceloński
29.12.2013; 19:05:11
+1
To samo. Racja ManU123 Ogladaj teatr a do prawdziwej ligi się nie mieszaj
29.12.2013; 19:09:42
-8
Witam, fan Bundesligi może włączyć się do dyskusji ?
29.12.2013; 19:44:38
-5
Hahaha bardzo prosze :-D
29.12.2013; 18:58:38
-23
To się robi żenada jak Ci sędziowie uprzykrzają życie Liverpoolowi w ostatnich latach... Chelsea zagrała dobrze, ale też za dużo sobie pozwalali w defensywie agresywnie atakując rywali. No cóż czekamy na Steviego i drugiego członka SAS i na Anfield bierzemy odwet za Man City i Chelsea.
29.12.2013; 18:58:04
+20
Czy tylko ja zauwazylem ze Luiz jak ma pilke przy nodze posyla pizde do przodu bez zastanowienia ? Mecz dobry Suarez nie widoczny kompletnie
29.12.2013; 18:56:35
+43
zaraz ból dupy pewnie będzie z rzekomego karnego ^^
30.12.2013; 09:34:12
-3
Ciekawe jak to by było gdybyście wy nie dostali karnego z WBA ??? a zapewne nic , bo tam go nie było ;)