Tym razem to City miało pod górkę z sędziami.
Ilość komentarzy: 278
Oceny: +1737
Manchester City Polska
01.01.2014 / 16:22:40
Nom, bo to City strzeliło gola ze spalonego :P. Ciekawi mnie jak wy byście grali jakbyście co 3 dni przebiegali ileśtam km... przypominam, że jest to 3-4 mecz City z rzędu, a przerwy między nimi wynosiły 3 dni, więc mają prawo nie grać na 100%. Przypominam, że w lutym mają grać z Barceloną w LM, więc jasne jest, że nie chcą złapać zadyszki przed tym meczem, więc nie grają na 100%.
PiTeRoNGW
Zarejestrowany od: 1119 dni
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +1054
01.01.2014 / 15:57:18
Co jak co, ale Swansea nie zasłużyła na porażkę. Świetna gra w 2 połowie. Ośmieszali ten caly pressing szybkimi podaniami.
01.01.2014 / 15:58:54
Nigdy nie widziałem gdziekolwiek na stronie piszącego na caly czas do porzygania się ludzi, co by sądzili iż Hiszpańska liga jest najlepsza na świecie...

KURWA KAŻDA LIGA MA JAKIŚ SMACZEK, LECZ JAK WIADOMO NIE KAŻDA JEST MEGA ATRAKCYJNA NIŻ ANGLIA, BO TUTAJ WSZYSTKO JEST SKOMERCJALIZOWANE I ŁADNIE SIĘ OGLĄDA MECZE - Wie się dużo na temat drużyn itp

01.01.2014 / 15:38:43
Świetny mecz, bramki, emocje czego chcieć więcej? Brawo za walkę.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Swansea City AFC - Manchester City 01.01.2014 wynik: 2:3 z dnia 01.01.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.