kong94
Ilość komentarzy: 163
Oceny: +1239
06.01.2014 / 16:49:16
Wont kurwo wciekła do piekła . Piękny mecz wykonaniu Barcy gratulUJE wygranej i czekamy na więcej . JEBAĆ HEJTERÓW VEB <3 !!!
Bartusse
Zarejestrowany od: 1206 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +28
06.01.2014 / 16:43:59
/ -17
PIERWSZA oraz DRUGA bramka ze spalonego! Sędziowie widzę znów pomagają...
adrian153
Zarejestrowany od: 1383 dni
Ilość komentarzy: 33
Oceny: +154
07.01.2014 / 21:09:15
Jeśli ty myślisz że te 2 gole były ze spalonego to sobie zobacz powtórki.
alqba
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +73
06.01.2014 / 13:26:01
Wszyscy piszecie jaki to byl dobry mecz sancheza, wg mnie przeciętny a ten hattrick troche to przesłonił. Duzo lepiej pedro zagral, z wolnego brama stadiony swiata, ale obie pozostale jesli nie byl na spalonym (nie oceniam bo jesli byl to minimalnie) to i tak to bylo tylko dostawienie nogi. Pilka mu odskakiwala przy przyjeciu, na ta klase zawodnika to srednio

mateo121222
Zarejestrowany od: 1241 dni
Ilość komentarzy: 148
Oceny: +2636
06.01.2014 / 12:35:12
Świetny mecz . 4:0 a mogło być nawet znacznie wyżej. Nie mogę się doczekać spotkania z Atletico.
niemam12lat
Zarejestrowany od: 1177 dni
Ilość komentarzy: 445
Oceny: +3925
Polska FC Barcelona
06.01.2014 / 15:23:28
Iniesta jak dla mnie na 100 % faulowany w polu karnym powinno być 5:0 z tym karnym ale nie podyktował :D
najdowski2
Zarejestrowany od: 1444 dni
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +1425
FC Barcelona Chojniczanka Chojnice
06.01.2014 / 11:17:01
Takie mecze az chce sie ogladac. Szkoda tylko ze nie wszyscy moga wyjsc w pierwszym skladzie :/ Barca wraca do swojej dyspozycji.
05.01.2014 / 22:47:56
Gra się tak, jak przeciwnik pozwala i chociaż Elche to żaden potentat, FCB stłamsiła ich bardzo ładnie. Elche trzeba oddać to, że grało bardzo mądrze, o czym świadczy posiadanie piłki. Jak wyglądała akcja, po której zaliczyli słupek? Dwa razy dookoła boiska, potem przyspieszenie i strzał z czystej pozycji. Naprawdę świetna. Jakoś sobie nie wyobrażam, by coś takiego zagrał zespół z dołu tabeli Niemiec czy Anglii.

Za 3 dni Getafe i pewni wróci już Messi. Na Atletico będzie niezbędny, bo jest zawodnikiem znacznie bardziej kreatywnym od Alexisa i Pedro. Z Atletico nie będzie na pewno tyle miejsca do grania, co z Elche. Spodziewam się składu Neymar-Fabregas-Messi / Xavi-Iniesta. Xavi jest niezbędny, bo to on pozwala FCB utrzymać się przy piłce, gdy jest bliska straty. Fajnie, że znowu jest kłopot bogactwa.
patrykzmc2000
Zarejestrowany od: 1220 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +364
Brazylia Chile
05.01.2014 / 19:48:53
Dokładnie to to samo Elche które przegrało z Realem tylko 2-1 w 95 minucie a były tylko 3 doliczone przypadek nie sądze;p
Taerom87
Ilość komentarzy: 256
Oceny: +1337
Arsenal Londyn Borussia Dortmund FC Barcelona
06.01.2014 / 00:53:55
Ale zwróć uwage że Elche grało u siebie (to nie zmienia faktu że sędzia tam wypaczył wynik) ale na Santiago bd raczej tak samo jak na Camp Nou
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1555 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32064
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
06.01.2014 / 10:29:05
stary tutaj nie ma że boisko rywala.tutaj po prostu trzeba grać i walczyć.
Getafe też grało u siebie z Barceloną.Wyrgywało 2-0 a przegrało 5-2.Gdyby Real bardziej szanował rywali to by też wyrgywał minimum 3 bramkami
Taerom87
07.01.2014 / 09:50:42
stary popatrz się troche w tabele ale nie tylko na pkt a to jak grał na wyjezdzie u siebi i zobaczysz ze boisko wlasne ma duze znaczenie ,stary
05.01.2014 / 22:54:06
A mieszkasz tam? Bo ode mnie Barcelona już dostała zaproszenie, na luty.
Oceny: +15144
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
05.01.2014 / 19:29:36
Kazdy mowil ze barca nie bedzie istniala bez kontuzjowanego messiego a tu prosze jak nie pedro strzela hatricki to sanchez elche nie elche ciesza 3pkt i lider ;)
/ -60
Się podniecacie.....PRZECIEŻ to tylko zwykłe MARNE Elcze.....
Aroniero
Zarejestrowany od: 1544 dni
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17456
05.01.2014 / 19:28:39
Z którym Real nie dał rady bez sędziego.
alexis99
Zarejestrowany od: 1632 dni
Ilość komentarzy: 53
Oceny: +431
05.01.2014 / 19:03:43
Genialny mecz Alexisa. Oby tak dalej. Z taką formą pewnie strzeli jeszcze jakiegoś hat tricka w tym sezonie.
05.01.2014 / 20:02:35
Messi powinien zagrać za tydzień z Atletico , ale nie wiadomo czy wyjdzie w pierwszym składzie. Lepiej gdyby wyszedł w pierwszej 11 bo oglądałem jak ćwiczy na treningu i myślę , że jest w 100% gotów , i z tego co mówili lekarze.
06.01.2014 / 10:26:24
nie nie nie.tylko nie odrazu.Z Jordim Albą było to samo.Z Cartageną po kontuzji sie gubił jak nie wiem.Wedłuyg mnie Messi narazie na łąwce a w razie złego wyniku dopiero można go wpuścić.
kacper-bawor
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +382
05.01.2014 / 22:23:06
Wątpie że dopiero z Atletico. Messi prawdopodobnie zagra z Getafe jak nie od 1 min to wejdzie. Wrócił do treningów z myślą o Getafe i tak pewnie będzie, zagra już w następnym meczu Barcy. :)
baalla
Oceny: +847
05.01.2014 / 23:50:15
Fajnie jakby zagrał z Getafe ale nie od 1 min tylko, aby wszedł na jakieś 25 min i żeby trochę chociaż zgrał się z drużyną, po tej kontuzji i żeby oczywiście nie złapał niepotrzebnego urazu przed takim ważnym meczem z Atletico.
niemam12lat
06.01.2014 / 01:27:14
Nawet jeśli Messi nie zagra z Atletico Barce stać na remis a to daje bardzo duuuuużooo dla nich dalej fotel lidera. Lecz jestem przekonany że Messi będzie grał i to już tak bardzo zmobilizowany do gry gdzie będzie chciał udowodnić że kontuzja nie naruszyła jego formy. Czekam na jego powrót zniecierpliwiony Ney + Messi vs Getafe mam nadzieje na taki mecz jeśli Barca bez Neya i Messiego dała rade strzelić 5 bramek kiedy mieli 2:0 w dupe na wyjeździe :)
06.01.2014 / 13:23:43
Zobaczycie.Messi przy niekorzystnym wyniku wejdzie z Atletico.Jak dobrze pójdzie to zagra z 20 minut z Getafe w CdL i tyle
AAnonimka
Zarejestrowany od: 1264 dni
Ilość komentarzy: 211
Oceny: +1344
05.01.2014 / 18:04:10
Dobrze Barca. Nie martwie się o mecz z City.
05.01.2014 / 17:59:41
Super wynik na rozpoczęcie nowego roku.Alexis pięknie a ta brama no po prostu genialna.Messi na pewno by sie nie powstydził.Szkoda Xaviego karnego ale nic sie nie stało.Brawo kolejne 3 pkt.
Współczuje Martino z wystawieniem składu na Atletico.Neymar,Pedro,Fabregas,Alexis,Messi.Dwóch będzie na ławce a będzie to zapewne Messi a ten drugi nie wiadomo.
City tak samo ma sie czxego bac.Jesteśmy silniejsi niż w meczach z Bayernem.
rafi509
Zarejestrowany od: 1611 dni
Ilość komentarzy: 1798
Oceny: +9934
Lech Poznań FC Barcelona
05.01.2014 / 21:23:44
Pedro, Neymar, Alexis w ataku. Masakryczny Xavi robi miejsce dla Cesca w POMOCY + Leo wchodzący z ławki. To upychanie Fabsa na siłę na pozycję "9" staje się powoli irytujące.
wer151
Zarejestrowany od: 1335 dni
Ilość komentarzy: 495
Oceny: +3687
Napoli Polska FC Barcelona
05.01.2014 / 21:58:34
Fabregas jest nieco za wolny na tej pozycji przy grze barcelony. Widać było jak wystawki szły do Pedro czy Alexisa, a jak brakowało szybkości Fabregasowi przy typowych podaniach na dobieg. Fabregas za Xaviego w następnym meczu.
SportMojeŻycie
Ilość komentarzy: 77
Oceny: +821
05.01.2014 / 17:58:26
Bramka Alexisa z wolnego - cudo <3 Ładne rozpoczęcia 2014r. Czekamy z niecierpliwością na Atletico i City ;)
Sebo2211
Zarejestrowany od: 1187 dni
Ilość komentarzy: 24
Oceny: +345
05.01.2014 / 17:57:26
Piękny mecz. Brawo Alexis piękna bramka z wolnego. Szkoda tylko karnego ale zwycięstwo jest i to jest najważniejsze!
Kamil 99
Zarejestrowany od: 1476 dni
Ilość komentarzy: 251
Oceny: +1554
05.01.2014 / 17:57:04
Bardzo dobry mecz i moim zdaniem po kontuzji odrazu na mecz z Atletico to Messi chyba nie powinien się łapać.Sory ale Pedro i Alexis prezentują znakomitą formę i to kolejny mecz już z rzędu
05.01.2014 / 18:00:29
też tak uważam i Martino napewni nie pozwoli zagrać odrazu Messiemu.Jeśli by nie daj Boże wynik był zły to dopiero można wpóścic
/ -29
Tak naprwno bo barca wygrała 4:0 z ELCHE ;)
Kielce92
05.01.2014 / 17:54:29
To co mnie zaskoczylo w tym meczu to posiadanie ktore nie bylo takie duze ze strony Barcelony :) Brawo za zwyciestwo
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - Elche CF 05.01.2014 wynik: 4:0 z dnia 05.01.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.