Ilość komentarzy: 1188
Oceny: +3204
Barcelona Nantes Borussia Dortmund Hertha BSC Berlin Juventus Turyn Parma Lazio Rzym Napoli Włochy PSV Eindhoven
06.01.2014 / 15:14:20
no juz roma namoczyla mistrza..a tak rewelacyjnie zaczeli sezon. juve klub za mocny na lige a za slaby na europe...niesamowite.
/ -18
Serie A jest od paru lat bardzo slaba i nie zanosi sie na to zeby mialo sie to zmienic w najblizszym czasie. W LM cieniasy a w Serie A wygrywaja z kazdym hehe
pawel997402
Zarejestrowany od: 1428 dni
Ilość komentarzy: 2420
Oceny: +15443
AS Roma Juventus Turyn Inter Mediolan Udinese Włochy
06.01.2014 / 14:35:26
W LM cieniasy? nie bądź śmieszny, jeśli chodzi o Serie A to Napoli rozjebało konkretnie BVB 2:1,potem przegrali w rewanżu by potem wygrać z jakże mocnym Arsenalem,Juventus to była parodia w tym meczu w śnieg,jakby na ich miejscu był Real to by jeszcze w tym samym dniu odwołali mecz(jeśli by się w ogóle odbył) po prostu mieli pecha, na Bernabeu sędzia ładnie był za Realem (niby faul na Ramosie i czerwień dla Chielliniego hahahaha-po to by w następnym meczu na Juve stadium Juve grało bez najlepszego obrońcy), wracając ogólnie do Serie A-jeśli piszesz że Liga Włoska jest słaba to jak negatywnie trzeba nazwać ligę hiszpańską? Jestem pewien na 10000% że Juventus,Roma,Napoli czy Fiorentina by rozjebało spokojnie 3/4 wszystkich ogórów z hiszpańskiej ligi, które Real i Barcelona pokonują po 3,4:0
NEIN
Oceny: -251
06.01.2014 / 15:13:35
/ -10
Roma, Fiorentina haha fajne przyklady klubow dales :) Roma wczoraj pokazala co potrafi...

La Liga > Serie A i dlugo sie to nie zmieni
pawel997402
06.01.2014 / 15:35:18
Hahahahaha La liga prosze cię nie rozśmieszaj mnie :)
edwardinho
Zarejestrowany od: 1297 dni
Ilość komentarzy: 161
Oceny: +1658
Manchester United PSG Borussia Dortmund AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia FC Barcelona KSZO Ostrowiec
/ -40
TAK SRAM NA WASZE KOMENTARZE :) DLA MNIE LIGA ANGIELSKA, WŁOSKA TO GÓWNO A NIE LIGA :) TYLKO REAL !!!!!! PUTA BARCA !!!!! HALLAAA MADRIIID !!!!!!!!!!!!!!
06.01.2014 / 13:51:21
Zamknij sie w końcu gówno Ci da to że dasz tysiąc wykrzykników i tak każdy ma w dupie fana Realu który nie umie nawet pisać poprawnie co wynika z Twoich komentarzy :)
LordStyrax
Ilość komentarzy: 398
Oceny: +4064
Tottenham Hotspur AS Monaco Napoli Zagłębie Lubin Polska Porto Real Madryt Real Madrid II Hiszpania Odra Opole
06.01.2014 / 12:24:55
Patrząc na gre starej damy trudno uwierzyć że są już za burtą LM dominacja w lidze i myślę, że LE z taką grą są w stanie spacerkiem dojechać do zwycięstwa
evuJ
Zarejestrowany od: 1306 dni
Ilość komentarzy: 229
Oceny: +2579
Liverpool FC Juventus Turyn Włochy Polska
06.01.2014 / 11:53:20
Mirko bardzo się cieszył ze zdobycia gola przeciwko byłemu klubowi :)
najdowski2
Zarejestrowany od: 1504 dni
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +1426
FC Barcelona Chojniczanka Chojnice
06.01.2014 / 11:12:01
Szkoda, ze w Juve nie ma juz Del Piero :). Pamietam za czasow dzieciaka jak dostalem jego koszulke :d uwazalem Go za swego idola :). Pozdro dla kibicow Barcy, Lecha, Zawiszy i Chojniczanki :)
evuJ
06.01.2014 / 11:43:18
Może wróci do Juve jak skończy karierę piłkarską :)
06.01.2014 / 10:44:14
Lepiej zawodników Juventusu blisko pola karnego nie faulować. Profesor Pirlo i to wszystko ;-)
/ -40
Ligą włoską się raczej mało interesuję, ale jeśli to jest ta wielka Roma, która tam wszystkich rozstawia, Italia jest w jeszcze głębszym kryzysie, niż myślałem. No chyba że Juventus znowu po prostu kupił mecz, co chyba by nikogo nie zdziwiło.
wisnia1312
Zarejestrowany od: 1493 dni
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +1024
Manchester United Juventus Turyn Lazio Rzym Podbeskidzie Polska Anży Machaczkała Flota Świnoujście Stal Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Podbeskidzie II
06.01.2014 / 09:10:24
Gratuluje Juve bo nie spodziewałem się przed tym meczem że wygrają aż 3-0 myślałem że jak już to jakieś 1-0 Ale widzę że juve pokazało klasę i dominowało w tym meczu. Aha i szacun dla sędziego że wyłapał tą rękę.
Kielce92
Zarejestrowany od: 1563 dni
Ilość komentarzy: 1994
Oceny: +15820
Argentyna FC Barcelona Korona Kielce
06.01.2014 / 02:09:08
Nie ciesze sie z przegranej Romy tak jak nie cieszyl bym sie z przegranej Juve ale Juventus zdecydowanie moim zdaniem prowadzil w tym spotkaniu
05.01.2014 / 23:41:17
Kurde ten sedzia to ma wzrok w takim zamieszaniu dopatrzyl sie reki jestem pod wrazeniem :o. Zasluzona wygrana Juve :)
D_Villa
Zarejestrowany od: 1705 dni
Oceny: +836
Liverpool FC Polska FC Barcelona Barcelona II
05.01.2014 / 22:41:47
Swietny mecz, brawo Juve !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Juventus Turyn - AS Roma 05.01.2014 wynik: 3:0 z dnia 05.01.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.