Ręce same składają się do klaskania! Brawo Barca! Brawo Messi! Tylko tak dalej !
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +1426
FC Barcelona Chojniczanka Chojnice
09.01.2014 / 21:03:39
Czytam te komentarze i tak sobie mysle, po co wg tu komentuja Ci ktorzy nie kibicuja Barcie a wypisuja bzdury?? Macie swoje kluby, to komentujcie tam.. Prawdziwy kibic powinien odznaczac sie kultura i szacunkiem dla przeciwnika. Niektorzy tego nie maja. BRawo BARCA!
niemam12lat
Zarejestrowany od: 1238 dni
Ilość komentarzy: 450
Oceny: +3962
Polska FC Barcelona
09.01.2014 / 21:01:41
O ile mi wiadomo Ronaldo zagrał całe 90 min z Celtą i strzelił 2 gole Messi po kontuzji wszedł na około 25 min i też strzelił 2 gole Celta jak dla mnie jest słabsza od Getafe więc nie ma co mówić o urodzie goli bo Ronaldo też za ładnych goli nie strzelił Celcie. W 2014 Ronaldo - 135 min gry = 2 gole Messi - 25 min gry = 2 gole jak dla mnie obaj są obłedni uwielbiam oglądać jak grają zawsze będą najlepsi na świcie.
/ -14
Wygrała Barcelona ale i tak wiekszosc pisze jak Messi zagrał cudownie. Co wy kibicujecie drużynie czy zawodnikowi?Jeżeli Messi zmieni klub to przestaniecie kibicowac Barcelonie????
PrawdeCiPowiem
Zarejestrowany od: 1270 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +310
Leicester City FC West Ham United Borussia Dortmund Inter Mediolan Legia Warszawa FC Barcelona
09.01.2014 / 19:45:57
Fajny mecz , wszystko ok , Messi dobry powrót . Proszę tylko przymknąć mordy straszne "fanboje" Barcy bo gdy nasz klub przegrywał widziałem tylko hejt i tyle z waszej strony , a takich fanów nie potrzebujemy. Jeszcze jedna i ważna rzecz nie wy decydujecie kto wygra złotą piłkę tylko ludzie , którzy są do tego przeznaczeni i to że Ronaldo ma 69 bramek a Messi mniej i grał słabiej nie oznacza że kto ma ją dostać. Pzdr dla prawdziwych kibiców i szanuje się przeciwnika (tak na przyszłość) !
rafi509
Zarejestrowany od: 1673 dni
Ilość komentarzy: 1857
Oceny: +10692
Lech Poznań FC Barcelona
09.01.2014 / 18:43:39
Wrócił król, niech żyje król! Leo jeszcze bardziej się rozkręci i powróci na swój poziom - o jeden wyższy od wszystkich.
I nie, nie robię tu spiny o ZP bo tą nagrodę tym razem powinien otrzymać kto inny.
/ -30
Pytanie do fanów Barcelony. Gdzie był wielki Messi w dwóch meczach ligi mistrzów przeciwko Bayernowi? Przypomnę że bylo w dwumeczu 7:0.
mistrzu512
Zarejestrowany od: 1302 dni
Ilość komentarzy: 664
Oceny: +3773
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska FC Barcelona
09.01.2014 / 21:05:24
Pytanie do Ciebie ! Gdzie był wielki Ronaldo gdy Lewandowski strzelił 4 bramki Realowi ?
/ -26
Hahaha jprdl rozumiem was , Messi wrócił strzelił 2 bramki zagrał dobry mecz , ale przesadą jest mówić że Messi złota piłka i wgl . Rozumiem że cieszycie się że was ulubiony zawodnik wrócił , ale nie przesadzajmy że jak Messi rozegra jeden dobry mecz to już mu złotą piłkę trzeba wręczyć . Co do złotej piłki statystyki są jednomyślne. , Ronaldo zasługuję gdyż to on w tamtym roku był najlepszy . I proszę minusujcie :D
09.01.2014 / 12:58:09
Barca bez Messiego niszczy.Barca z Messim-nie znam takiego słowa.
Powrót Króla,Powrót najlepszego.Tak sie podniecacie dobrą grą Ronaldo a jeszcze miesiąc temu wymówką słabej gry była lekka kontuzja czy uraz.
Brawo Messi i Brawo Barca.Atletico ma już w gaciach
twester7
Oceny: +86
09.01.2014 / 13:19:01
/ -16
bardzo mądrze mówisz ;) Jak dla mnie messi złota piłka :)
/ -15
Zauważyłem, że jak tylko Messi wszedł to Pedro gdzieś się zagubił. Szkoda...
Makaveli
Zarejestrowany od: 1629 dni
Ilość komentarzy: 4518
Oceny: +11525
FC Barcelona Mordovia Saransk
09.01.2014 / 09:36:02
Denerwował mnie wczoraj komentator. Jak tylko Messi był w okolicach piłki, ten normalnie domagał się jakiejś sztuczki cyrkowej. Normalnie jak z aktorami komediowymi, którzy gdzie nie wejdą, od razu mają być śmieszni i odwalić jakiś numer. Żałosne.
krolmeczykow
Zarejestrowany od: 1243 dni
Ilość komentarzy: 168
Oceny: +672
09.01.2014 / 08:11:12
Messi to nie tylko gole, lecz to także podania i ON SAM PRZYCIĄGA NA SIEBIE 3-4 OBROŃCÓW, co pozwala reszcie drużyny zaskoczyć drużynę.

TAK DLA CIEKAWIOŚCI PYTAM - kiedy ostatnio Ronaldo zrobił taki Rajd?
/ -10
Oj nie tylko Ronaldo...właśnie to jest jego siła, bez wypracowywania mu sytuacji do gola nawet z połowy jest w stanie przebiec i strzelić gola.
cul de sac
Zarejestrowany od: 1474 dni
Ilość komentarzy: 925
Oceny: +5506
Atlético Madryt
09.01.2014 / 08:25:43
Czy na prawdę w każdym wypowiedzianym/napisanym zdaniu na temat Messiego musi być nawiązanie do Cristiano Ronaldo?!
Makaveli
09.01.2014 / 09:34:30
Zasada jest zazwyczaj taka, że jak ktoś płacze o Messim, to nawiązuje do Ronaldo, a jak ktoś płacze o Ronaldo, nawiązuje do Messiego. Trzeba się chyba przyzwyczaić.
09.01.2014 / 07:03:56
w 25 minut po kontuzji zrobil lepsze wrazenie niz ronaldo w gazie i rytmie meczowym przez 90 ostatnio. ci pilkarze sa do porownania tylko w ilosci strzelanych bramek ale pilkarsko .... to tylko moje zdanie mongolskie y przepraszam madryckie cioty moga minusowac
xPiter
Zarejestrowany od: 1290 dni
Ilość komentarzy: 87
Oceny: +1015
09.01.2014 / 06:49:50
/ -10
Hehe fajnie ze wrocil ale obie bramki bez szalu, pierwsza na pusta z przyapdku a druga popatrzcie obiektywnie, biegl prsotu i mu 4 oborncow chyba towarzyszylo w biegu, zeby nie upadl :D Messi to Messi ale Getafe to masakra :D pozdro
09.01.2014 / 11:01:19
Szybka noga, szybka reakcja to jego atut. Przy pierwszej bramce wiekszość piłkarzy nie wiedziałaby jak się zachować a przy 2 to tak uciekali...ale już jakiś 200 raz w jego karierze:). Dzieki temu jest najlepszy na świecia, żaden piłkarz nie posiada tej umiejętności co on, jest po prostu nieobliczalny...
Oceny: +672
09.01.2014 / 08:07:14
Tyś caly jest przypadek - gdyby ronaldo strzelił to sikałoby się po majtach
xPiter
09.01.2014 / 10:17:43
co ty gadasz:D posluchaj ja mowie obiektwynie, fajnie ze gosc wrocil do gry ale bramki nic szczegolnego sam widziales, Napweno sie rozkreci ale badz obiektwyny a nie zapatrzony jak debil
Fafaq
Zarejestrowany od: 1511 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +23
09.01.2014 / 06:40:07
Czasem ja nie rozumiem obrońców grających przeciwko Messiemu. Messi prowadzi sobie zwyczajnie piłkę to Ci zamiast wejść zdecydowanie w niego to biegną obok i się patrzą na to co robi. Nie za każdym razem uda się odebrać piłke i ryzykuje się faulem ale wydaje mi się, że to lepsze niż zwykły bieg obok i patrzenie na to co on robi.
Makaveli
09.01.2014 / 09:38:40
To jest kwestia szybkości i zwrotności. Jeśli chodzisz w piłkarza na raz, on może po prostu zmienić kierunek biegu, przyspieszyć albo zwolnić i w ten sposób minąć cię w bardzo łatwy sposób. Mistrzem czegoś takiego jest Iniesta. Messi prowadzi piłkę bardzo nogi i takie wejścia, jeśli zawodnik nie jest prosto przed nim, są w zasadzie niewykonalne.
xPiter
09.01.2014 / 10:18:20
masz racje ale przy tym golu obroncy nie probwali nic zrobic biegli ia tylko patrzyli jak bramka pada
lllukasz22
09.01.2014 / 14:32:14
kolego obroncy nic nie zrobili bo czekali na odpowiedni moment messi ma szybkie nogi i kazde wejscie skonczylo by sie pewnie faulem a przynajmniej tego najbardziej sie obawiali obroncy ja to tak widze nie wiem jak inni
missouri
Zarejestrowany od: 1547 dni
Ilość komentarzy: 457
Oceny: +3692
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska
09.01.2014 / 03:07:41
Jak slysze arabski komentarz to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera.
Rivaldo
Zarejestrowany od: 1591 dni
Ilość komentarzy: 403
Oceny: +4667
09.01.2014 / 00:34:29
Nie no, nie mam siły do Messiego, co za zimny drań!! :) Dwie bramki strzelił niemal od niechcenia, z rękami w kieszeni. Aż się boję co mógłby zrobić w 90 minut ;)
Molesta94
Zarejestrowany od: 1575 dni
Ilość komentarzy: 200
Oceny: +2556
Argentyna Liverpool FC Leicester City FC Olympique Lyon Bayern Monachium Juventus Turyn Ajax Amsterdam Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
09.01.2014 / 00:30:19
Czego nie zrobi Cristiano Messi zrobi to lepiej :) 25 min na boisku, 2 Brameczki w niecałe 4 minuty. Oby nie miał tylu kontuzji w tym roku co w 2013 to Cristiano długo się nie nacieszy :)
09.01.2014 / 01:49:34
Boisz się? Bo masz czego :) Messi is back, bitch!
Makaveli
09.01.2014 / 09:39:48
Jest kilka rzeczy, które Ronaldo potrafi zrobić lepiej. I wcale nie chodzi mi o umiejętności nakładania żelu ;) Nie ma się co spinać.
Nicky
Zarejestrowany od: 1374 dni
Ilość komentarzy: 491
Oceny: +1871
Argentyna Bayern Monachium Borussia Dortmund Olympiakos Pireus AC Milan Lech Poznań Polska FC Barcelona
09.01.2014 / 00:30:05
Druga bramka Messiego fenomenalna. Geniusz tkwi w prostocie !!!
CruelmatT
Zarejestrowany od: 1674 dni
Ilość komentarzy: 290
Oceny: +1285
09.01.2014 / 00:27:36
Liczę, że na mecz z City Barcelona będzie w podobnej formie, choć i to może nie wystarczyć :D
09.01.2014 / 00:13:03
to co Messi pokazal to klasa sama w sobie, szkoda tego wolnego w boczna siatke bo bylby to piekny gol. Brawo Barcelona za ladny mecz :) W sobote bedzie sie dzialo ale ciekawiej bedzie w LM bo City tez dysponuje ciekawa forma :)
09.01.2014 / 00:09:41
Powrot marzenie, brawo Barca. Czekam na geniusz w sobote. Pozdro dla kibicow Barcy.
2fast
Zarejestrowany od: 1677 dni
Ilość komentarzy: 583
Oceny: +5183
Liverpool FC Juventus Turyn Polska FC Barcelona Stal Mielec Korona Kielce
09.01.2014 / 00:07:49
Ładny mecz Barcy!! Ale Messi pokazał klase, pierwszy mecz po takiej przerwie i dwa gole!!

VeB!!
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32131
09.01.2014 / 00:07:01
Brawo Barca, brawo Messi za powrót z przytupem :)
powrót Króla :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - Getafe 08.01.2014 wynik: 4:0 z dnia 08.01.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.