Ilość komentarzy: 2701
Oceny: +16758
Polska Radomiak Radom Termalica Nieciecza
13.01.2014 / 01:21:47
1-0, 2-0, karny dla liverpoolu-błedy obroncow az w oczy razi, crouch drewno ale całkiem giętkie, na 2-2 petarda aż miło jak i asysta sturidge`a, bramka waltersa-szmata. Dobry mecz obu ekip choc Stoke za duzo bledów w obronie robi 35 goli stracili w sezonie, wiecej ma tylko fulham
adamcmat
Zarejestrowany od: 1282 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +157
13.01.2014 / 00:09:39
Ciekawa liga :) Bardzo ładne dwie bramki Stoke...
najdowski2
Zarejestrowany od: 1506 dni
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +1426
FC Barcelona Chojniczanka Chojnice
12.01.2014 / 23:13:28
Wchodzac na skrot tego meczu w glowie tylko jedno mi zaskoczylo- SUAREZ :) wielkie szanse na zlota pilke bedzie mial jak nic.
kubalek15
Zarejestrowany od: 1233 dni
Ilość komentarzy: 380
Oceny: +3691
Chorwacja Chelsea Londyn Lech Poznań Benfica Lizbona
12.01.2014 / 22:37:29
i niech mi ktorys skurwiel powie ze premier league nie jest najlepsza!!!
darekotwórz
Zarejestrowany od: 1248 dni
Ilość komentarzy: 213
Oceny: +1363
Jagiellonia Białystok Polska Real Madryt
12.01.2014 / 22:05:26
Baardzo przyjemnie się ogląda grę Liverpoolu w tym sezonie. Z drugiej strony dobrze, że nie grają w LM bo mają za krótką kadrę, żeby grać na dwóch frontach i prawdopodobnie nic by nie ugrali na żadnym z nich. Mam tylko nadzieję, że mistrzem będzie Liverpool albo Arsenal bo to dwie bardzo miłe niespodzianki tego sezonu:)
PrawdeCiPowiem
Zarejestrowany od: 1270 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +310
Leicester City FC West Ham United Borussia Dortmund Inter Mediolan Legia Warszawa FC Barcelona
12.01.2014 / 22:05:05
Ofensywa jak zawsze ekstra , tylko obrona w tym meczu trochę dziurawa.
edwardinho
Zarejestrowany od: 1299 dni
Ilość komentarzy: 161
Oceny: +1658
Manchester United PSG Borussia Dortmund AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia FC Barcelona KSZO Ostrowiec
12.01.2014 / 20:59:51
Suarez błyszczy w tym sezonie jak nigdy :D Szkoda , że Liverpool nie gra w tym sezonie w LM :D
Matt10
Zarejestrowany od: 1232 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +174
12.01.2014 / 20:58:58
Uwielbiam te strzały między nogami. Wie ktoś jak to się potocznie nazywa?
12.01.2014 / 20:58:14
Jedno jest pewne... Chelsea zajebala jak dzik w sosne sprzedajac Sturriga do Liverpoolu
kalapita
Ilość komentarzy: 141
Oceny: +879
Liverpool FC Jagiellonia Białystok
12.01.2014 / 22:20:47
Kupując Torresa za taki hajs, też się udało :)
12.01.2014 / 20:34:37
naprawdę Gra Suareza jest imponująca, ogólnie Liverpool zagrał dobry mecz.
12.01.2014 / 20:22:25
Kurwa material odrzucony i wez ogladnij tu skrot ale po wyniku widze ze byl ciekawy nie to co mecze sredniakow z hiszpanskiej Ligi gratki live idziemy w gore
KoloToure
Zarejestrowany od: 1266 dni
Ilość komentarzy: 710
Oceny: +4718
12.01.2014 / 20:00:56
Przyjemnie sie oglada mecze Live w tym sezonie. Przez to że w poprzednich latach nie wygrywali meczów ze średniakami nie dostali się do LM. Teraz widać że się odbudowali i forma ciągle rośnie.
NeY
Zarejestrowany od: 1234 dni
Ilość komentarzy: 83
Oceny: +1462
Polska
12.01.2014 / 19:59:58
Mecz błędów :) Chyba tak można opisać to spotkanie :)
taki Liverpool chce oglądać zawsze<3
pamietam ten słynny mecz z milenem w finale nie liczyłem na nich poniewaz nie przepadałem za nimi
pozniej zobaczyłem jak im słabo idzie w lidze przez kilka lat no i wrescie ten sezon mysle ze bedzie w pełni udany czego im serdecznie zycze
kalo
Zarejestrowany od: 1654 dni
Ilość komentarzy: 453
Oceny: +5368
Bayern Monachium
12.01.2014 / 19:53:32
kurwa wyłączyłem mecz po pierwszej połowie...
12.01.2014 / 19:42:40
Suarez jest niesamowity w tym sezonie. Karny z dupy. Ladny mecz. Piekna obrona 1 strzalu Sturridge'a (przy 5 golu)
Kamil 99
Zarejestrowany od: 1538 dni
Ilość komentarzy: 251
Oceny: +1555
12.01.2014 / 19:32:24
A Suarez znowu napierdzieli bramek.Jak cały rok tak zagra to może będzie kandydatem do przyszłej Złotej Piłki !! Brawo Liverpool
Karpa123
Zarejestrowany od: 1378 dni
Ilość komentarzy: 258
Oceny: +2923
12.01.2014 / 19:28:38
Mecz wyrównany, kto wie jakby potoczył się mecz gdyby nie ta jedenastka , ale moim zdaniem zasłużona i zasłużone zwycięstwo Liverpoolu . A co wyprawia w tym sezonie Suarez to kosmos :D !
daniel54
Zarejestrowany od: 1296 dni
Ilość komentarzy: 126
Oceny: +1719
12.01.2014 / 19:54:37
jak możesz mówić, że zasłużona jedenastka? ja nawet jako fan LFC stwierdzam, że nie było żadnego karnego, najpierw ewidentna ręka a potem brak faulu
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1617 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32061
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
12.01.2014 / 19:19:07
tu było to czego za brakło wczroaj w Barca-Atletico.Gole,Duzo goli.
Brawo The Reds
PiTeRoNGW
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +1054
12.01.2014 / 19:08:16
No i to są mecze otwarte. Patrz panie Jose Mourinho i się ucz.
czyzu
Zarejestrowany od: 1404 dni
Ilość komentarzy: 116
Oceny: +626
Liverpool FC
12.01.2014 / 21:01:36
Szczerze mówiąc stwierdzenie że Stoke gra otwarty futbol to jak powiedzieć, że Wawrzyniak jest murowanym kandydatem do Złotej Piłki. Przecież oni siedzą w 10 w swoim polu karnym, wybijają piłkę przed siebie - a nuż się uda przejąć na połowie przeciwnika. To że padło tyle bramek jest jedynie "zasługą" defensyw obu drużyn. Jeżeli Liverpool poprawi grę w tym elemencie to będzie naprawdę poważnym kandydatem do tytułu mistrzowskiego, gdyż atak mają naprawdę na najwyższym poziomie.
daniel54
12.01.2014 / 19:53:20
a czego ma się uczyć? on jest wyznawcą zdobywania punktów nie pięknej gry i nigdy tego stylu nie zmieni bo to przynosi mu sukcesy
Labret
Zarejestrowany od: 1517 dni
Ilość komentarzy: 2215
Oceny: +17661
Manchester United Polska
12.01.2014 / 19:06:23
Elegancki meczyk i grad goli, za to lubię angielską piłkę.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Stoke City - Liverpool FC 12.01.2014 wynik: 3:5 z dnia 12.01.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.