Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32131
21.01.2014 / 14:10:16
Liverpool po meczach w święta stracił to co miał na początku sezonu. Pewność siebie i rozmach w grze. Szkoda, że teraz muszą się ratować symulkami Suareza niż jego geniuszem piłarskim.
Oceny: +14083
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
18.01.2014 / 21:15:45
Suarez po meczu:
"Zapomniałem dotknąć bramkarza nogami"

Szkoda że w tej akcji Luis poszedł na łatwiznę bo mógł biec dalej i strzelić na pustą bramkę, a tak znowu Luis straci w oczach sędziów, a potem będzie żal i pretensja do sędziów jak któryś z nich nie odgwizda karnego który powinien być.
FreyV2
Zarejestrowany od: 1506 dni
Ilość komentarzy: 451
Oceny: +5073
Liverpool FC
18.01.2014 / 20:35:27
Mignolet. Co ten człowiek wyrabia? Bramkarzem jest świetnym, ale przez niego tracimy tyle punktów!!! Mecz z Man City - gol na 2-1 - błąd Simona; - utrata 3 pkt.
Mecz z Chelsea - gol na 2-1 - szmata, ale nie do końca błąd; - utrata 3 pkt
Mecz z Stoke City - bramka na 3-4 - błąd Simona; - na szczęście bez utraty pkt.
Dzisiejszy mecz gol na 2-0 - błąd Simona. - utrata 3pkt na rzecz 1.
Ogólnie jest świetny, ale nie klubowi z BPL gdzie jest dużo silnych rywali starającemu się o Ligę Mistrzów nie pasuje taki bramkarz.
Cissokho gra jakby nie miał mózgu. Dostaje piłkę, podbiega do linii i ją traci. Johnson ma wszystko w dupie. Gerrard pierwsza połowa fatalna, druga bardzo dobra - rewelacyjne podania. Suarez, Sturridge, Sterling, Henderson, Skrtel, Leiva - dość dobre występy, Suarez i Sturridge nawet bardzo dobre.

Ten remis mnie, jak i pewnie każdego kibica LFC nie satysfakcjonuje. Strasznie utrudnia nam sytuację jeśli chodzi o mistrzostwo, jednak na szczęście dalej pozostajemy w top 4.

Cóż... mówi się trudno, i gra się dalej. Mamy okno transferowe otwarte, więc radziłbym Brendanowi kupić jakiegoś porządnego lewego obrońcę.

YNWA!
RovaPears
Zarejestrowany od: 1352 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +472
19.01.2014 / 15:40:35
Nie chcę cie smucić, ale jeśli Everton wygra z WBA to pożegnacie się z top4.
18.01.2014 / 20:30:35
szkoda ze liverpool nie wygral , zagrali sredni mecz niestety punkty uciekaja Chcialbym widziec live w lidze mistrzow w tym sezonie tych emocji z 2005 roku bardzo brakuje
Mate 8
18.01.2014 / 20:28:47
To nie był dzień Liverpoolu i prawdą jest to że The Reds mieli szczęście że zdobyli 1 pkt :)
Teraz trzeba wygrywać mecze panowie wierze w was :)
21.01.2014 / 10:54:23
Raczej nie , jakbyś oglądał mecz to byś wiedział że Rodgers przekombinował środek pola i 1 połowa nie wypaliła , za to w drugiej wrócił do poprzedniego ustawienia i wszystko zagrało oprócz obrony która gra fatalnie :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Liverpool FC - Aston Villa 18.01.2014 wynik: 2:2 z dnia 18.01.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.