Ilość komentarzy: 457
Oceny: +4010
Legia Warszawa Real Madryt FC Barcelona
26.01.2014 / 12:23:40
Ronaldo probowal co mecz z ta przewrotka az w koncu dzis trafil, wielka szkoda tylko ze nie wpadlo bylaby piekna bramka ;/
lovemessifans
Zarejestrowany od: 1159 dni
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +13
26.01.2014 / 11:10:00
Bardzo ladnie real.Juz za chwile o fotel lidera beda sie bily tylko Barca i Real bo cos czuje ze athletico nie wytrzyma tego tempa.Veb.
zapalka98
Zarejestrowany od: 1426 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +756
Arsenal Londyn Manchester United Juventus Turyn Lech Poznań Polska Real Madryt
26.01.2014 / 09:22:17
ładna przewrotka. Szkoda że nie wpadła :)
Rado3
Zarejestrowany od: 1644 dni
Ilość komentarzy: 230
Oceny: +1086
25.01.2014 / 23:21:42
Ma ktoś lepszy, bardziej szczegółowy skrót??
25.01.2014 / 19:38:26
Ciężki mecz, Granada świetnie się broniła i podwajała krycie. Całe szczęście Ronaldo nie zawiódł, kapitalny mecz Modricia. Kolejny mecz na zero z tyłu :) !
banan307
Zarejestrowany od: 1401 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +131
25.01.2014 / 19:37:34
Kibicuje Realowi od 16 lat i wreszcie mam nadzieje, że już w lutym pokonają SzG04 i zbliżą się do sukcesu po de facto 12 suchych latach w LM. Mistrzostwo kraju niczego nie rekompensuje.
Gratulacje na razie fotel lidera :)
2 akcja bramkowa dla Realu ładnie do pustej rozegrana.
25.01.2014 / 18:47:36
Bale gra słabo jak na to czego się od niego oczekuje ale ogólnie jak dla mnie nie miał słabego meczu wiele pojedynków wygrywał i rozdawał piłke ale fakt jest że mało piłek dostaje nie wiem co by było gdyby luki nie było :)
tomo-zap
Ilość komentarzy: 502
Oceny: +8593
25.01.2014 / 18:03:31
bale'owi nie zazdroszcze ;/ , za coś takiego bym dał czerwień, piłka dawno z boku a koleś z całej siły kopie go po jajach
królewskibic
Zarejestrowany od: 1506 dni
Ilość komentarzy: 50
Oceny: +589
25.01.2014 / 18:02:26
wspaniała gra Luki! jest nieziemski! (a podobno był najgorszym transferem). Pokazał Wam jak się gra! To samo będzie z Garethem! 7/7 wygrany mecz mecz bez straty bramki. + Fotel lidera! (oby nie do jutra!). Pozdrawiam
Mario893
Zarejestrowany od: 1527 dni
Ilość komentarzy: 629
Oceny: +5299
25.01.2014 / 18:01:26
Jestem podwójnie zadowolony z wyniku dzisiejszego spotkania, że daliśmy radę dwa razy pokonać tak dobrze postawiony autobus. :) Oczywiście wynik mógłby być bardziej okazały, ale siódme z rzędu czyste konto znikąd się nie wzięło. ;] Oby tak dalej. Hala Madrid!
motka75
Zarejestrowany od: 1212 dni
Oceny: +995
25.01.2014 / 18:00:04
Wielki Real wraca na tron ;) Całkiem dobre spotkanie :) czekamy na Barce i Atletico HM
/ -59
nie chce zbudzać jakiś kłótni ale zachowanie Realu przy 1 bramce było nie godne tej drużyny.
nie dość że Xabi Alonso zadreptał rywala to zamiast wybić Modrić przebiegł obok leżącego i zaliczył asyste.
ale gratulacje.posiedzą 1 dzień na fotelu lidera a później Barca przejmie dowodzenie
Oceny: +589
25.01.2014 / 18:08:35
podobnie było w późniejszej akcji Granady. Tak czy siak, Real był w ofensywie. Owszem powinno się zachowywać w porządku na boisku, ale nie w takich momentach. A co do Barcy i Atle, jutro się okaże. Królewscy zrobili swoje i to jest najważniejsze:)
Mario893
25.01.2014 / 17:59:53
Słuchaj. Gościowi nic się takiego nie stało. Leżał, bo Granada miała korzystny wynik i chciał ukraść trochę czasu. Z tego co pamiętam, a może się mylę, to sędzia odgwizdał wtedy faul, ale zawodnicy Granady za bardzo się pospieszyli, stracili piłkę i poszła kontra zakończona golem.
26.01.2014 / 12:29:16
i to jest gość.zwrócił uwage na coś czego widocznie nie zauważyłem.
spoko,zwracam honor.
Leeeeniiii
Zarejestrowany od: 1478 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +1043
25.01.2014 / 17:53:55
W końcu fotel lidera wraca na właściwe miejsce!
baalla
Zarejestrowany od: 1421 dni
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +847
25.01.2014 / 18:48:20
/ -19
real na fotel lidera wraca tylko wtedy gdy ma rozegrany jeden mecz więcej od Barcy i Atletico inaczej tam nie będą ;)
No i Gitara :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Madryt - Granada 25.01.2014 wynik: 2:0 z dnia 25.01.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.