Oceny: +195
Juventus Turyn
30.01.2014 / 19:27:56
/ -22
A jak Arsenal wróci na pozycje lidera to wszyscy o City zapomnicie.Tacy są polscy kibice ,nie kibicują klubowi tylko pierwszemu miejscu
Malew
Oceny: +771
31.01.2014 / 17:06:34
Nie wiesz jak sie mylisz, od 8lat jestem kibicem Man Utd, nie raz mieli upadki, ale ja jak i prawdopodobnie masa kibicow w nich nie zwatpila.
30.01.2014 / 15:05:14
Ciekawy mecz i wysoka wygrana City. Brawo, zasługujecie na ten wysoki bilans bramkowy.
kondziolix
Zarejestrowany od: 1210 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: +267
30.01.2014 / 13:45:11
/ -11
Brawo dla pana sędziego i dla wszystkich debili gratulujących City po niesprawiedliwie wygranym meczu...
Po 1 słusznie nieuznana bramka Dawsona - Adebayor na spalonym
Po 2 brak wyrzucenia z boiska Toure - bo powinien dostać drugą żółtą gdzieś koło 30 minuty
Po 3 na poczatku dobra reakcja na wślizg Rose a potem głupia zmiana decyzji i podyktowanie niesprawiedliwie karnego a tymbardziej wyrzucenie Rosa za czysty wślizg
Reasumując mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej gdyby sędzia podjął lepsze decyzje zważając na to że mecz był grany na White Hart Lane
Więc niema się czym podniecać że City w formie tylko może raczej że pan sędzia jest bez formy
do Pingwinho:
Jak by ci to napisać (powiedzieć) czerwona kartka w 50 minucie przy stanie 0 -1 jednak dużo zmienia.
30.01.2014 / 11:42:24
Wszędzie komentarze, że sędzia pomógł City, ale zastanówmy się. Ta nieuznana bramka dla Spurs - po pierwsze Adebayor trącił piłkę, będąc na spalonym. Po drugie tego rzutu wolnego nie powinno być, bo cała akcja rozpoczęła się po faulu na piłkarzu City, którego sędzie nie widział. "Ball don't lie". Także jedyne miejsce gdzie sędzia się pomylił to czerwona kartka i ten rzut karny dla City, ale czy to naprawdę aż tak drastycznie zmieniło wynik spotkania? Wątpię.
30.01.2014 / 10:02:06
Pomijajac ludzi ktorzy pisza tu normalne posty , to reszta was to kretyni przepychajacy sie miedzy soba , pokazujecie tylko kto jest glupi a kto glupszy ;-) A jak juz czytam o tym kto jakim kibicem nie jest to mozna sie serio usmiac ;-) Jestescie pionkami piszacymi pierdoly na portalu i wbijcie sobie to do łbów.
Serio na wszystkich portalach powinna byc selekcja pod wzgledem intelektualnym bo przez takich młotów odechciewa sie w ogole wypowiadać. Aaaaa i osobom ktore beda sie pruć pod moim postem serdeczny czarny wielki ku%$s w d%#e ;-)
Brawo dla City.
Ja pierdziele dawajcie już LM i mecz City-Barca bo mnie emocje rozpierdzielają(bez przekleństw).
Przy obecnej formie tych drużyn ten mecz powinien być meczem połfinałowym.
rafcioj
Zarejestrowany od: 1377 dni
Ilość komentarzy: 13
Oceny: +102
30.01.2014 / 09:04:11
Do tych co piszą że nagle dużo kibiców(sezonowców) się pojawiło i tp. bo City na górze tabeli. Powiem wam tyle i mnie to cieszy :D Ja jestem od dawna ich kibicem i źle mi było jak musiałem oglądać mecze z ich udziałem po angielsku (moja znajomość języka wysoka), ale lubię oglądać w ojczystym języku.

krolmeczykow jak ktoś jest kibicem to musi przepychać się pod każdym skrótem z kibicami innych drużyn ??
krolmeczykow
Zarejestrowany od: 1115 dni
Oceny: +672
30.01.2014 / 07:36:58
Sytuację z kibicami City śledzę od bardzo dawna i wiem, że nagle pojawia się ich coraz więcej.

Jeszcze z pół roku temu to ciężko było znaleźć jakieś wpisy na meczu City - ktoś tam (nie z czołówki) a dziś to już nawet prawdziwych kibiców tu widać

Jak widzę wpisy dzieciaków, co już mówią, że City rozpierdoli Barcelone - chce żebyście wiedzieli, że jesteś gorsi od sezonowców.
piotrek112
Zarejestrowany od: 1217 dni
Ilość komentarzy: 49
Oceny: +146
30.01.2014 / 08:51:26
Identyczna sytuacja z Bayernem jest w zeszłym sezonie pod skrótami ich meczów komentarzy było, że na palcach jednej reki by policzył a czasem w ogóle
Tomas83
Zarejestrowany od: 1450 dni
Ilość komentarzy: 476
Oceny: +3768
Manchester City Zagłębie Lubin
30.01.2014 / 07:42:38
Ja jakos pisalem komenty i nawet wiecej niz pol roku,a ciebie pajacu to nie kojarze.
mickeyek
Zarejestrowany od: 1215 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: -4
30.01.2014 / 07:14:51
Ciekawa sprawa - jak interpretuje się sytuację zaistniałą przy golu dla Tottenhamu na 1:3? (Chyba) Fernandinho na linii bramkowej ewidentnie zamachuje się ręką na piłkę, nawet ją dotyka, ale piłka i tak trafia do bramki. Czy gracz nie powinien za to zagranie ujrzeć czerwonej kartki? Czy gol powinien być uznany, czy w takiej sytuacji sędzia powinien podyktować rzut karny? Jeśli ktoś orientuje się w zasadach - proszę o wyjaśnienie :)
Pingwinho
Oceny: +545
30.01.2014 / 11:35:18
Wydaje mi się, że sędzia zastosował przywilej korzyści, ale Fernandinho żółtą kartkę i tak mógł zobaczyć.
AerodynamiC
Zarejestrowany od: 1447 dni
Ilość komentarzy: 232
Oceny: +2537
30.01.2014 / 00:54:42
Czytam te komentarze na facebookach i wszyscy piszą o tym, że Manchester jest RED itp, a tak na prawde za 10 lat nikt nie będzie pamiętał o tym, że do City przyszły brudne arabskie pieniądze, tak jak już prawie nikt nie pamięta albo znudził się wypominaniem, że do Chelsea przyszły brudne Rosyjskie pieniądze :-) dzisiaj nick typu fanCFC to coś normalnego i coraz bardziej tolerowanego, za 10 lat fanCity będzie czymś normalnym. Wszędzie $$ pogódźcie się z tym ludziska.
Kanah
Oceny: +21
30.01.2014 / 02:23:03
Brudno to Ty masz pod sufitem. Pokaż mi klub który nie wydaje lub nie wydawał takich pieniędzy? Za co niby oni pozyskali zawodników? Pod latarniami stali? Śmieszą mnie goście co zobaczą że Chelsea wydaje czy City a nie widza lub nie wiedzą - bo może to szczyle którzy dowiedzieli się dopiero że istnieje coś takiego jak TV że można tam ruchome obrazki oglądać :P - że Real kilkanaście lat temu miał 300 milionów długów bo robił zakupy i to nie małe za kasę której nie miał. Tu znaleźli się ludzie którzy wykładają kasę a tacy ujadacze zawsze będą widzieli tylko to co chcą a nie to jaka jest prawda. Jeśli jesteś młody to wybaczam Ci bo młody to gorąca głowa ale jak jesteś starym sfrustrowanym sytuacją w kraju arlekinem to idź opiernicz swojego lekarza bo Cię oszukuje :P
AerodynamiC
30.01.2014 / 16:04:11
zapomniałem odpowiedzieć na twoje pytanie, a więc kluby które nie wydają albo nie wydawały takich pieniędzy :
- Zagłębie Sosnowiec
- Pogoń Szczecin
- Cracovia
- Gryf Wejcherowo
- Stomil Olsztyn
- Arka Gdynia
+ prawdopodobnie 99& innych klubów na świecie, których sponsorem nie są brudasy z azji ( jak w przypadku Realu czy City ) czy też Rosyjscy mafiozi od ropy.

ps. wizytę u lekarza zostawiam Tobie, przyda się.
AerodynamiC
30.01.2014 / 13:33:07
Twoje zdanie jest tak niespójne i bezsensowne, że raczyłbym się zastanowić nad swoim progiem wiekowym kolego. Bezsensowna wypowiedź + gramatyka twoja słabsza strona, panie Dorosły.
edwardinho
Zarejestrowany od: 1171 dni
Ilość komentarzy: 161
Oceny: +1658
Manchester United PSG Borussia Dortmund AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia FC Barcelona KSZO Ostrowiec
29.01.2014 / 23:59:40
który to już raz sędziowie sprzyjają City w tym sezonie? okropne jest to sędziowanie :/
AerodynamiC
30.01.2014 / 00:47:58
tak piszesz jak by bez tego karnego wynik miałby być całkiem inny, gdyby City strzeliło wszystko co mogło było by z 9 :>
/ -11
Hmm nie widzialem calego meczu dlatego tez nie bd sie wypowiadal ale karny powinien byc nieuznany, zawodnicy maja prawo wbiec w pole karne dopiero po oddaniu strzalu :P
29.01.2014 / 23:13:13
Do momentu niesłusznego karnego i śmiesznej czerwonej kartki mecz był jak najbardziej do odwrócenia na korzyść gospodarzy. No ale jak sędzia przeszkadza, to nawet największe chęci nie pomogą.

Liczę, że City jeszcze pokaże Chelsea lub Arsenalowi jeżeli mają zamiar być mistrzami, bo aktualnie po meczu z Liverpoolem u siebie to kolejne spotkanie, które mogło się zakończyć przeciwnym rezultatem.
30.01.2014 / 02:35:37
Karny 100% powinien być podyktowany za w sumie złapanie piłki w polu karnym przez piłkarza Spurs. Bądźcie obiektywni a nie tylko takie tam pi...nie.
Sędzia pomagał? Adebayor fauluje Demichelis dostaje kartkę. Super sprawa z tą pomocą. Karnego nie ma mimo iż piłkarz w koszyczek piłkę złapał jak bramkarz. Super pomoc.
Przy nieuznanym golu Adebayor dotknął piłki i dlatego tamten co strzelił był na spalonym gdzie Adebayor był na spalonym od początku. Zapoznać się trzeba z przepisami. Fakt karnego ani kartki być nie powinno ale nie przesadzajcie. Może wy nie pamiętacie ale Spurs dostali łupnia u siebie a liverpool'em a na City dostali 6:0. I co niby teraz odrodzenie jak feniks? Dajcie spokój i przestańcie śnić.
Danonier
Zarejestrowany od: 1087 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: -2
29.01.2014 / 23:08:33
Szkoda, że sędziowie zepsuli mecz niesłusznie niepodyktowaną bramką Dawsona, niesłuszną czerwoną kartką Rose'a i niesłusznym karnym. Do tego momentu było w miarę równo, ale jak City zaczęło grać z jednym zawodnikiem więcej to szala się od razu przechyliła na ich stronę.
Początek meczu zdecydowanie dla City, bo gdyby wykorzystali wszystkie sytuacje, to mogli prowadzić 5:0 po pierwszej połowie. No, ale co im bozia zabrała, to im sędzia oddał.
Kanah
Oceny: +21
30.01.2014 / 02:41:15
@Danonier

Szkoda, że sędziowie zepsuli mecz niesłusznie niepodyktowaną bramką Dawsona, niesłuszną czerwoną kartką Rose'a i niesłusznym karnym. Do tego momentu było w miarę równo

Widziałeś choć kawałek tego meczu? W których 15 minutach było równo????
roki1001
Zarejestrowany od: 1130 dni
Ilość komentarzy: 120
Oceny: +2486
29.01.2014 / 23:17:17
No niestety bramka została jak najbardziej słusznie nieuzanana , piłkę trącił bodajżę Adebayor , który bym na pozycji spalonej.
29.01.2014 / 22:59:12
Ale Ci ruscy komentatorzy są boscy... 0 przyjemności ze słuchania..0 !
cul de sac
Zarejestrowany od: 1346 dni
Ilość komentarzy: 898
Oceny: +5416
Everton Atlético Madryt Celta de Vigo UD Las Palmas
29.01.2014 / 22:48:35
We Francji ligę wygra pewnie drużyna władana przez szejków, a druga będzie drużyna władana przez rosyjskiego magnata naftowego. W Anglii - dokładnie tak samo. I jak tu mówić, że "pieniądze nie grają"?
29.01.2014 / 22:44:57
Po tych akcjach City, nie piszcie tylko, że kasa tam gra... Bo takie akcje to tylko cieżki trening, a wypłate ma każdy czy to City czy to Legia..
kubalek15
Ilość komentarzy: 374
Oceny: +3616
Chorwacja Chelsea Londyn Lech Poznań Benfica Lizbona
29.01.2014 / 22:48:29
dobra ale gdyby nie kasa na transfery to city byloby dzisiaj nadal na poziomie evetonu :P ale przyznam ze ciezko pracuja na bycie w 1 trojce
roki1001
29.01.2014 / 22:44:14
Nie mam słów co City wyprawia :O
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Tottenham Hotspur - Manchester City 29.01.2014 wynik: 1:5 z dnia 29.01.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.