Zarejestrowany od: 1209 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +4
31.01.2014 / 11:41:10
Krytykujecie bramkarza w grze przeciwko Barcelonie nikt nie może być pewny ! Przyzwoity mecz :-)
abdul-19
Zarejestrowany od: 1655 dni
Ilość komentarzy: 81
Oceny: +771
Brazylia Borussia Dortmund Lech Poznań Polska FC Barcelona
30.01.2014 / 18:37:58
Widać że bramkarz Levante ćwiczy w Matrixe u boku Neo;) Te jego spowolnione ruchy hehehe ;D
jamazur69
Zarejestrowany od: 1642 dni
Ilość komentarzy: 376
Oceny: +2197
Manchester United FC Barcelona
30.01.2014 / 18:17:19
Mecz potraktowali jak dobry trening, cieszy dobra skutecznosc. Visca Barca.
30.01.2014 / 15:02:34
Wysoki wynik i świetny mecz w wykonaniu Barcy :).
30.01.2014 / 12:44:10
Super wynik, ale szkoda, że widać momentami przestoje w grze Barcy. Z City takie momenty mogą już być nie do odrobienia ...
Druga sprawa to szkoda, że w lidze taki beznadziejny wynik z Levante uzyskała Barca, bo jak pokazały te dwa mecze można wygrać i to wysoko z Levante.
Brawo Puyol za brameczkę ;)
VEB ♥
endi1
Ilość komentarzy: 74
Oceny: +740
30.01.2014 / 13:14:30
tylko w tedy podczas meczu w lidze levante grało podstawowym składem a w pucharze już nie zwłaszcza w tym wczorajszym meczu i nie pisz mi że barca grała też rezerwowymi bo nie ma co porównywać rezerwowych z tych klubów
addres12
Zarejestrowany od: 1298 dni
Oceny: +248
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Manchester City Bayern Monachium Legia Warszawa Polska Real Madryt Atlético Madryt
30.01.2014 / 12:36:59
poprawka lubię *
addres12
Oceny: +248
30.01.2014 / 12:36:25
Barca grała swoje, mimo,że nie za bardzo ich lobie ale gratuluje. A bramkarza do polskiej ligi Levante odda tu będzie gwiazda:P
30.01.2014 / 18:41:37
Każdy hiszpański sędzia to cienias,wypaczają każdy mecz jakby gwizdek połknęli i nie ważne czy gra FCB,REAL lub RAYO,nasi lepiej sędziują.
c4muh
Zarejestrowany od: 1564 dni
Ilość komentarzy: 893
Oceny: +5531
Legia Warszawa Real Madryt Pogoń Siedlce
30.01.2014 / 11:37:57
co ten ogorkowy bramkarz zrobil przy bramkach na 3:1, 4:1 i 5:1 nie mam pytan hahaha
Kielce92
Zarejestrowany od: 1561 dni
Ilość komentarzy: 1994
Oceny: +15820
Argentyna FC Barcelona Korona Kielce
31.01.2014 / 21:04:26
zdarzaja sie bledy na bramce, to nic nadzwyczajnego. Czlowiek to tylko czlowiek i popelnia bledy, sam lepszy nie jestes :)
zelek07
Zarejestrowany od: 1594 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +59
Manchester United Wisła Płock
30.01.2014 / 19:18:12
przy każdej bramce dał popis, jak nie bronić. W niektórych Polskich ligach mówię o tych niższych można zobaczyć lepszych bramkarzy...
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1613 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32061
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
30.01.2014 / 09:41:33
Mecz mało ciekawy ze względu na range tego meczu.Mecz o pietruszke ale są plusy.
Daje sie zauwazyć poprawe przy roznych dla Barcy.
To już 2 gol w krótkim odstępie czasu.
Najpierw Pigue teraz Puyol.
Ale rożne po przeciwnej stronie to nadal klapa.W meczu z City są goście co przy rożnych mogą strzelić.Kompany i Yaya na przykłąd
Oceny: +234
30.01.2014 / 10:23:43
Wydaje mi się że dzisiejsze spotkanie Santander:Sociedad będzie ciekawsze niż wczorajsze baty Levante
30.01.2014 / 13:54:11
Wiem że będzie ciekawy bo Racing wcale gównianej sytuacji nie ma.
Sociedad na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej.
krolmeczykow
Zarejestrowany od: 1239 dni
Ilość komentarzy: 168
Oceny: +672
30.01.2014 / 07:33:54
Wchodze na powtórki Chelsea - ktoś wyzwie klub, to zaraz spada na niego lawina krytyki żeby szanował przeciwny klub i to samo się tyczy skrótów Realu czy innego top zespołu, lecz wchodzę na powtórki Barcy i cała masa gimbów z tych wszystkich klubów schodzi się, by jechać po Barcelonie i tutaj nagle nie obowiązuje zasada, by szanować przeciwny klub.

takich jak Xav3ery po południu (bo wtedy dzieciarnia wraca z gimbazy) będzie full i zobaczycie ten słynny szacunek kibiców przeciwnych drużyn.
mrrobert1125
Zarejestrowany od: 1259 dni
Ilość komentarzy: 828
Oceny: +6333
30.01.2014 / 12:08:11
Jeśli ktoś na kogoś jedzie wyzywa to jest jedna oznaka że albo wie że ten ktoś jest lepszy albo się go po prostu boi.Dziwne że ten Xav3ery tu się wypowiedział pisząc coś o City co nie ma związku żadnego z meczem Barcy z Levante ale jakby tak poszukać jakiejś wypowiedzi jego w skrócie meczu ManCity to o dziwo wierny kibic się tam nie wypowiedział.
Ah dzieci.Też kiedyś byłem ale nie aż takim durnym
Bykuhaha
Zarejestrowany od: 1534 dni
Oceny: +122
30.01.2014 / 11:30:30
/ -20
co wy gadacie jak to wlasnie gimby sa za barcelona i jej nie jada ....
Bykuhaha
Oceny: +122
30.01.2014 / 11:30:46
oczywiscie nie wszyscy kibice barcy to gimby
30.01.2014 / 09:34:53
możesz im mówić ale te trole nie znające szacunku dalej będą robić swoje.
"Szanuj każdy klub.Oprócz Barcy".Motto gimbów
Oceny: +234
30.01.2014 / 08:45:10
To są przygłupy a ich umysły brodzą w kałuży intelektualnej,typowe dla kogoś kto zamiast mózgu ma piasek.
Jaro1991
Zarejestrowany od: 1217 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: +295
30.01.2014 / 00:02:01
Nie sprzyjajaca aura , ale gra zadowalająca , Ladna brama Adriano :D i oczywiscie na plus Puyol Serce Druzyny VeB <3
30.01.2014 / 00:08:12
Bramkarz Levante.....kołchozowa dojarka ;)
Oceny: +234
29.01.2014 / 23:58:26
Mecz niezbyt porywający ale wynik mówi sam za siebie,brawo dla Puyola za bramkę z dyńki.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - Levante 29.01.2014 wynik: 5:1 z dnia 29.01.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.