Ilość komentarzy: 911
Oceny: +5467
Atlético Madryt
03.02.2014 / 00:47:44
Koke dośrodkowuje z rzutu rożnego, Miranda strzela gola główką - kibice Realu skądś to chyba kojarzą :)
user24
Zarejestrowany od: 1399 dni
Ilość komentarzy: 867
Oceny: +777
02.02.2014 / 23:56:57
/ -11
Miniona kolejka tylko pokazała że w europie rządzi liga hiszpańska. Atletico, Barcelona i Real mogą w tym roku wygrać Ligę Mistrzów.
LordStyrax
Ilość komentarzy: 395
Oceny: +4035
Tottenham Hotspur AS Monaco Napoli Zagłębie Lubin Polska Porto Real Madryt Real Madrid II Hiszpania Odra Opole
02.02.2014 / 22:59:33
Baskowie udowodnili że nikomu nie bedzie łatwo na ich terenie
Atlético Madryt odjechało ale to lepiej dla rywalizacji teraz w Realu pełna mobilizacja dzieki za emocje jeszcze sporo przed nami kolejnych ekstytujących meczy zwłaszcza że terminarz napiety Hm!
marcinek1908
Zarejestrowany od: 1214 dni
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +1221
02.02.2014 / 22:59:05
dużo osób się zastanawia kiedy atletico spuchnie a tu nic takiego.jakby mieli się zesrać to teraz kiedy jest szansa na lidera a oni pewnie wygrywają.będzie niezła jazda do końca sezonu.
LordStyrax
02.02.2014 / 21:58:22
wypada gratulować Atlético Madryt bo gra wyśmienicie w przeciwienstwie do Królewskich to prawdziwa drużyna niechce być złym prorokiem ale to Rojiblancos śą bliżej tytułu po 10 latach posuchy
FazouMU
Zarejestrowany od: 1500 dni
Ilość komentarzy: 569
Oceny: +3973
02.02.2014 / 21:50:36
Brawo Atletico , w końcu ta liga nie staję się tak jednostronna :)
Dzięki atletico walka o mistrza w Hiszpanii wreszcie nie jest taka nudna
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Atlético Madryt - Real Sociedad 02.02.2014 wynik: 4:0 z dnia 02.02.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.