Martino ponoc ma zrobic zmiany wiec szykujmy sie na najlepsza wersje Barcy.Pozdrawiam wrzystkich wiernych kibicow :).A o Leo sie nie martwcie,w koncu powroci w najlepszej wersji jak i cala druzyna.
Mascherano w formie widze.
Piłkarz :D
Oceny: +30
06.02.2014 / 21:57:52
http://youtu.be/lfJmQ74Fzc0 Hej.Sorki ,ze wstawiam tu swoj film.Wiem ze tego nie lubicie,no ale ludzie.Nie minusujcie ani nic.Jak chcecie ogladnac to ogladnijcie a jak nie to nie.Naprawde.to nie jest zadne spamowanie wiec prosze o wyrozumialosc wrzystkich tu obecnych.Mam nadzieje ze zrozumiecie.Pozdrawiam fanow Barcelony i ich rowniez prosze zeby nie watpili w Barce bo to nie ich wina ze ich przeciwnik nie gra otwartego futbolu.
Jaro1991
Zarejestrowany od: 1215 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: +295
06.02.2014 / 19:55:26
ogladajac mecz mialem wrazenie ze barcy brakuje swiezosci , moim zdaniem malo strzalow z dystansy widac ze chca strzelic z przyslowiowych 5 m , brakuje tych strzalow po ziemi Messiego takie typowe szczuryy po ziemi a moze akurat wypluje i ktorys szybki skrzydlowy dobije , druzyna z takimi ambicjami powiinna sie ogarnac , bo czeka Man City .. mysle ze nie powinno byc problemu w rewanzu i bd Gran Derbi w finale :D ale zdecydowanie musza sie poprawic w grze Pozdrowienia Dla prawdziwych fanow Barcy jak i Realu :D VeB <3
06.02.2014 / 15:20:54
Co za mecz.. Dno. Nie mówię, że Barcy wina, bo Sociedad zagrał jak to powiedział Mou "XIX-wieczny futbol". Pięciu obrońców, trzech środkowych - to świadczy samo za siebie. Ale Barcelona nie zachwyciła, mają mały kryzys formy i powoli brakuje im tego polotu. Trzeba wprowadzić kogoś młodego (typu Januzaj w United). Pozdro, bez hejtu.
ponury żniwiarz
Zarejestrowany od: 1233 dni
Ilość komentarzy: 61
Oceny: +234
06.02.2014 / 16:11:05
Meczu nie wygrała Barcelona tylko Pinto,kibicuje FCB ale ten mecz to żenada,druga bramka to jakieś nieporozumienie a Sergio B to powinien na 'orlikach' strzały potrenować,Barcelona cieniutko i jeśli się nie ogarnie to pa pa Ligo Mistrzów.
LFC1892
Zarejestrowany od: 1235 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +84
06.02.2014 / 15:03:20
Mascherano to dno i dwa metry mułu. A poza tym powinien być karny.
06.02.2014 / 13:20:35
chociaz nie lubie barcy to chce zeby awansowala do finalu razem z realem i w tedy sie okaze kto jest lepszy
06.02.2014 / 11:32:56
nie wiem do czego takiemu klubowi jak Barca potrzebny jest Mascherano. 5 goli, wszystkie samobojcze, symulant, jest slaby i musi sie ratowac faulami, tak jak w bodajze 42. minucie powinien byc rzut karny dla Sociedad za jego faul na Veli.
jestem kibicem Realu, ale mam szacunek dla Barcy, irytujacy sa tylko pseudokibice obu druzyn, ktorzym szczescie przynosi tylko wyzywanie przeciwnika
tak czy siak brawo Barca
p.s. wolny Messiego, gdyby wpadlo byly gol stadiony swiata
Hala Madrid
Oceny: +234
06.02.2014 / 16:13:31
Nareszcie jakiś konkretny i kulturalny wpis,szacun.
ExpeRtNawałki
Zarejestrowany od: 1240 dni
Ilość komentarzy: 379
Oceny: +1699
Arsenal Londyn
06.02.2014 / 11:22:02
Zawsze tak będzie, że nie ma faulu jak piłkarz Barcelony robi karnego ? To już mnie wkurza, nie mówię, żę real powinien wygrać, ale ten karny był aż za mocny :]
hoakiem
Zarejestrowany od: 1293 dni
Ilość komentarzy: 410
Oceny: +1892
06.02.2014 / 11:14:11
Barca miala farta i to duzego. Zobaczymy jak poradzi z Man City ale mysle ze Pellegini jest lepszy

06.02.2014 / 10:56:51
Za co piłkarz Realu dostał czerwoną kartkę ? Za dyskusje z arbitrem ?
Oceny: +323
Chelsea Londyn Crystal Palace FC Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Real Madryt Hiszpania Francja Drweca Nowe Miasto Termalica Nieciecza
06.02.2014 / 09:19:29
Zobaczymy jak będzie w meczu rewanżowym.
whzgud
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +480
Chelsea Londyn Real Madryt
06.02.2014 / 08:41:35
Co Barcelonka nie może, to sędzie i przeciwnik dopomoże :v Brak podyktowania Karnego oraz drugiej żółtej kartki Marszczerano, po chwili kontra i gol. Później piłkarze Realu Sociedad sami się pogrążyli. do 40 minuty 84% posiadania piłki a bramki brak - cała Barcwelonka. :V
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1612 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32061
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
06.02.2014 / 09:36:37
oho.Real wygrał to przyszłą pora na wymyślenie przyczyny wygranej Barcelony.
Zasłużyli jak nikt.Sytuacje mieli w pieron tylko skuteczność i szczęście zawiodło.
Jaki karnyVela oddał strzał a ta wywrotka na alibi jakby nie strzelił.Xavier go trzymał za nadgarstek a Carlos padł na ziemie już po strzale.W studiu w TVP Sport też mówili że karnego nie powinno byc.
kiciura92
Ilość komentarzy: 101
Oceny: +1357
06.02.2014 / 07:41:01
całej drużynie barcy trzeba podać rutinoscorbin, bo ostatnio coś niewyraźnie wyglądają XD
/ -16
A Real to bez farta ? ahha 3 gole z AM na farcie ...
iPipor
Oceny: -476
06.02.2014 / 07:08:00
/ -20
Real tez hmmm gdyby nie te dwa gole przypadkowe to w rewanżu atletico miało by szanse.
Tym bardziej ze już w lidze z nimi wygrali .
06.02.2014 / 00:00:39
Szczescie Barcy przy 2 bramce ale to szczescie trzeba miec w meczach i Barca wlasnie to szczescie miala. Za to ladna akcja w 1 polowie i brameczka Busqetsa. P.S : szkoda ze Messiego z wolnego nie weszla ale trudno sie mowi jak dla mnie najlepiej wykonujacy rzuty wolne na swiecie
PiTeRoNGW
Zarejestrowany od: 1241 dni
Oceny: +1054
06.02.2014 / 11:03:04
Aktualnie najlepsze (najskuteczniejsze) wolne na świecie ma Luis Suarez.
Tesyer
Zarejestrowany od: 1691 dni
Ilość komentarzy: 474
Oceny: +5893
Arsenal Londyn Polska Atlético Madryt Korona Kielce
06.02.2014 / 00:35:34
Haha;) ja nie jestem fanem CR ani Messiego,ale obiektywnie patrząc to Ronaldo robi to zdecydowanie lepiej. Niektorzy sa zaslepieni. Jakby Messi narysowal Ci obrazek to tez pewnie uznalbys,ze to najpiekniejsze dzielo na swiecie. Eh...
06.02.2014 / 09:37:58
tylko że Messi każdego swojego(prawie) trafia w bramke.
Albo ciut nad poprzekczą alo tak jak teraz szczęścia brak.
a Ronaldo znacznie rzadziej strzela bo on ładuje na siłe prostym podbiciem
Tesyer
06.02.2014 / 10:42:11
Dla mnie moze nawet dupą strelac,chodzi o to,zeby byl gol. Nie rozumiem ludzi,ktorzy komus kibicuja i maja przy tym zero obiektywizmu. Niedlugo gole CR7 beda sie mniej liczyli wg Ciebie,bo bedziesz pisal,ze na sile strzela,a Messi to technicznie? Haha;) chętnie zobaczylbym statystyki skutecznosci rzutow wolnych miedzy Messim i Cristiano. Pozdro.
Tesyer
05.02.2014 / 23:57:28
Mowicie,ze Barca super,ale grala polowe w przewadze a strzelila wtedy tylko 1 gola i to samoboja.
Fives
Zarejestrowany od: 1243 dni
Ilość komentarzy: 4859
Oceny: +28380
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
06.02.2014 / 00:09:06
I co z tego, że jeden? Ta strata piłkarza wiele nie zmieniła, bo cała drużyna cały czas czas się broniła.
Tesyer
06.02.2014 / 00:33:14
Eh,dla was jak Barcelona wygra 1:0 z ostatnia druzyna ligi mongolskiej to i tak bedzie super. Ja tylko napisalem,ze bez rewelacji wynik biorac pod uwage,ze grali w przewadze zawodnika.
06.02.2014 / 09:10:57
Uważasz,że ilość piłkarzy nie ma wpływu na wynik? Owszem,można wygrać w 10,ale oczywiscie jest trudniej. Coś z Tobą nie tak.
06.02.2014 / 00:01:21
szczerze to i tak grali tak jakby od początku w "10".
Zauważyłeś żeby wgl grał Griezmann?Grali tak jakby bez niego.
U nich liczyli sie obrońcy w tym meczu
05.02.2014 / 23:56:34
Heheh bardzo fajny mecz.Masa sytuacji:kiks Alexisa,kiks Messiego,poprzekcza Messiego,strzał Fabregasa,super Alexisa.
Na szczęście te 2 razy wleciało do bramki choć trzeba szczerze powiedzieć że ten samobój to nie na tą lige.
Brawo Barca.Brakło 1 bramki do niemal już pewnego awansu ale i tak myśle że awans jest.
Real-Barca finał.Może ktoś przypomnieć miejsce finału bo wyleciało mi z głowy?
05.02.2014 / 23:57:16
Pyskował dość ostro do arbitra o sytuacje Carlosa Veli.Według niego był karny.
05.02.2014 / 23:52:39
Visca Barca, szykuje nam sie nie zly final.
Fives
05.02.2014 / 23:52:33
Brawo Barca!
Tak swoją drogą, można było się pośmiać xD. To obrońca napieprza we własnego bramkarza, to zawodnik Realu rzuca się jak zapaśnik i tuli Messiego xD. Było co oglądać xD
06.02.2014 / 00:02:08
hahahah no to było zajebiste.Inaczej sie rozpędzonego Messiego nie da zatrzymać.MA niewiarygodną kontrole piłki.
mrmaciek
Ilość komentarzy: 2
Oceny: -2
06.02.2014 / 22:02:11
barcelona już ma sraczke bo słabiej gra... to zespół utalentowanych, sprytnych skrócików i niewątpliwie sprinterów, ale dzisiaj nie wystarczy być sprytnym i zwinnym, trzeba też pokazać męski charakter i wole walki. Trzeba mieć też silnych i wyższych zawodników takich jak ma real... messi już nie daje rady tak jak kiedyś... już go odczytali i rozpracowali. Jest to mega talent ale to nie wszystko... niech kur... też popracuje nad psychiką i siłą... wtedy będzie mógł dorównać ronaldo... teraz niech mu buty czyści
mrmaciek
Oceny: -2
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - Real Sociedad 05.02.2014 wynik: 2:0 z dnia 05.02.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.