Ilość komentarzy: 43
Oceny: +245
Liverpool FC Wisła Kraków Atlético Madryt
11.02.2014 / 12:00:14
Fajne nowości widzę na stronie... tutaj statystyki, na zapowiedziach meczowych też zajebiste staty... wypas
shootin_putin
Zarejestrowany od: 1138 dni
Ilość komentarzy: 120
Oceny: -2316
11.02.2014 / 09:14:26
Leo jak Schumacher :D Króluje w deszczu...
niemam12lat
Zarejestrowany od: 1173 dni
Ilość komentarzy: 445
Oceny: +3925
Polska FC Barcelona
10.02.2014 / 23:02:36
No to mam nadzieje że Messi po tych dwóch golach w końcu nabierze większej odwagi w grze i pewności i ustrzeli hat-trica w La liga. Ma już tyle samo goli co Pedro może uda mu sie niedłogo dogonić Diego i CR7 oby xD Mecz piękny najważniesze 3 pkt i fotel lidera nawet jeśli był spalony.
Teraz zrobi się gorąco w czołówce La liga 3 zespoły z taką samą liczbą pkt czeka nas bardzo ciekawa rywalizacja :D VeB <3
10.02.2014 / 20:40:19
Przy pierwszej bramce Pique świetnie się zachował przykrył Alexisa i sędzia nie był wstanie podyktować spalonego
10.02.2014 / 17:22:01
Ludzie spianacie się że gol alexisa powinien być nie uznany co fakt ale paczcie: 1:4 - 1 = 1:3 czy to by coś zmienilo więć kibice Realu pogudzcie się z tym że Barca dalej jest liderem i nim mam nadzieje zostanie do końca nie rozumiem po co te spiny ?!
Oceny: +2207
Dinamo Zagreb Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Torino Genoa Lech Poznań Polska Real Madryt
10.02.2014 / 15:52:46
/ -53
gdyby sedziowie nie byli idiotami i nie zaliczali barcie bramek ze spalonego to barca by byla niczym. tyle odemnie.
WolnyNickMaybe
Zarejestrowany od: 1159 dni
Ilość komentarzy: 351
Oceny: +1519
FC Barcelona Sevilla
10.02.2014 / 16:41:01
No tak, kiedy Ronaldo z Benzemą wychodzą na 2m spalonego, ale mimo wszystko jest gol, to jest spoko :)
MeoLessi
Zarejestrowany od: 1641 dni
Ilość komentarzy: 1449
Oceny: +12895
AS Monaco
10.02.2014 / 22:11:23
a nie przyszlo Ci czasem do glowy, ze on niekoniecznie musi byc fanem Realu jesli ukazal negatywna opinie o Barcy?
Pozdrawiam
11.02.2014 / 09:22:45
09.02.2014; 09:02:51
Stachu7:
real rzadzi!!!

Twoja hipoteza została obalona. Pozdrawiam :)
10.02.2014 / 16:39:02
Jak już Drogi Hejterze widzisz błędy sędziego to popatrz na błędy sędziego z drugiej strony albo wcale się nie wypowiadaj :
-nie podyktowany karny za faul na Messim
-odgwizdany faul w sytuacji gdy Sanchez wywalczył czysto pozycje i wychodził sam na sam z bramkarzem
-"spalony" Iniesty (po zagraniu Messiego )w ostatnich minutach ,gdzie spalonego nie było :)

A po czwarte spalony był może 40cm gdzie Sanchez był zasłonięty przez Pique , no tak , ale Ty jesteś bystry i zauważył byś spalonego :)

10.02.2014 / 22:19:17
Dokładniem ewidenty faul na Messi, nie trafił kompletnie w piłkę, a podstawił Messiemu nogę, na którą na depnął i upadł wybity z rytmu ;)
10.02.2014 / 17:37:49
Jak wiemy, psy szczekają... tylko na cudzą karawanę ;-)
gimbus2005
Zarejestrowany od: 1233 dni
Ilość komentarzy: 744
Oceny: +6707
Manchester United Manchester City Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt FC Barcelona
/ -20
kurwa ludzie zrozumcie wreszcie ze sedziowie zawsze beda pomagali dla klubow bardziej medialnych tu chodzi o kaske temu nikt nie wprowadzi replay na zywo nie tyczy sie to tylko barcy no ale fakt moze barcy i realu najbardziej
Malew
Zarejestrowany od: 1210 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +771
10.02.2014 / 16:34:54
/ -10
Ja sie z tym w 100% zgadzam, sedzie ZAWSZE cos dolozy od siebie. Trzeba sie z tym oswoic.
10.02.2014 / 13:43:58
Barca ma swietna druzyne ale to co robi ich obrona przynajmniej od jakichs dwoch sezonow niczym dobrym dla nich nie wrozy na przyszlosc.
naczelnik
Zarejestrowany od: 1139 dni
Ilość komentarzy: 473
Oceny: +2772
10.02.2014 / 12:49:39
Kibicu Realu - nim zaczniesz wieszać psy na Barcelonie pamiętaj o takich sytuacjach

10.02.2014 / 12:04:14
Brawo Barca.Jest duza forma ofensywna.Oby tak dalej.Iniesta rozwala system tym prowadzeniem pilki-on jest po prostu w Barsie niezastapiony,geniusz,taki maly a to co robi to magia i to jeszcze na takiej slizgawce na wyjezdzie.Chyle czola.Veb.
10.02.2014 / 11:40:08
4-1 Dobry wynik , ale Sevilla miała kilka fajnych akcji po których powinny paść gole.Trzeba zdjąć Mascherano i Pique oni nie potrafią grać w piłkę!!Z taką obroną daleko nie zajadą w LM

VeB!;D
10.02.2014 / 15:13:35
Pique niech zostanie, ale Mascherano jest do zdjęcia ;/ Marzy mi się duet Pique i Luiz :)
11.02.2014 / 00:17:44
A mi się marzy zmiana managera w United. To tylko marzenia, tak trudne do spełnienia.
naczelnik
10.02.2014 / 11:27:08
Na stronce pojawił się troll ad_rıann (beż kropki nad i) i ja już go wziąłem za prawdziwego Adriana.

naczelnik_
Ilość komentarzy: 1
Oceny: -16
10.02.2014 / 11:40:44
/ -16
Wszyscy fani barcy to hejterzy i gimby. U nas spalone sie nie liczą!
naczelnık
Oceny: +7
10.02.2014 / 11:49:12
Kolejny co się podszywa, ale przynajmniej masz rację. Jesteśmy hejterami, nie potrafimy przyznać się do tego, że nasza Barca jest najlepsza tylko dla nas, i wszyscy inni mają ją gdzieś :) . A te wszystkie spalone, wymuszone karne, wytykamy realowi a sami je też dostajemy, i zamiast siedzieć cicho to jesteśmy takimi gimbami że wytykamy je też innym :) .

10.02.2014 / 10:20:25

KibicRealu : Brawa dla arbitra w meczu Realu z Elche kiedy dał Wam 3 punkty dyktując karnego na Pepe :)
/ -19
Brawo Barcelona ;). I tak dostaniecie wysoki wpierdol w LM :).
rafi509
10.02.2014 / 12:24:39
No dokładnie. Żebyś wiedział.
Tymczasem Chelsea to najgorszy w historii triumfator LM - brawo dla was za to. To też chcę żebyś wiedział.
naczelnik
10.02.2014 / 11:21:30
Wiek: 15 lat - to wszystko tłumaczy.

Wiecie po czym poznać sezonowca? Ja to już rozgryzłem -

Sezonowiec zawsze jest za drużyną, która wygra z jego znienawidzonym klubem.

Jak Barcelona grała przeciwko Milanowi, to wszyszcy "pseudo kibice" realu, chelsea i chuj wie czego wrzucali sobie na awki flagi milanu i ten słynny "śmiech Balotelliego z jego ladacznicą"

Jak Barca grała przeciwko PSG, to wszyscy ci byli nadal przeciwko Barcelonie i trzymali za PSG, bo są jebanymi sezonami, którzy tylko czekają na to, aż powinie się noga Barcelonie i aby można było się wyśmiewać z nich.
KibicRealu
Zarejestrowany od: 1279 dni
Ilość komentarzy: 302
Oceny: +4279
10.02.2014 / 09:48:31
Brawa dla arbitra za uznanie bramki ze spalonego. Nie wiadomo jak to by się potoczyło jak by nie uznał tej bramki może mielibyśmy niespodziankę
naczelnik
10.02.2014 / 11:23:49
A może mamy powspominać jak sędzia ładnie dał Realowi karnego z kapelusza z Elche? KURWA WTEDY MÓWILIŚCIE, ZE SĘDZIA TEŻ CZŁOWIEK ALE KURWA JAK JUŻ COŚ SIĘ POMYLI NA KORZYŚĆ BARCY TO NIEOBOWIĄZUJE TO?
KibicRealu
10.02.2014 / 12:38:43
Mi tylko szkoda było Sevilli, bo pierwsze 20 min grali świetnie, a potem niestety arbiter popełnił ogromny błąd. A co do tego pamiętnego karnego dla Realu to też nie byłem zadowolony, że mój klub wygrał w taki sposób :)
ad_rıann
Ilość komentarzy: 12
Oceny: -382
10.02.2014 / 09:33:21
/ -14
Po tym meczu widać kto jest najlepszy Messi, powiecie mi teraz za co piz*a ronaldo dostał tą złotą piłkę? VeB!
naczelnik
10.02.2014 / 11:24:28
Adrian prosze nie pisz w stylu hejtera, bo potem będą pisać, że wszyscy fani Barcy to gimby.
naczelnik
10.02.2014 / 11:24:54
I w sumie będą mieć racje jak takie teksty będą padać.
naczelnik
10.02.2014 / 09:30:56
Kurwa! Wszyscy płaczą jak jakiś napinacz wpadnie na skrót Realu Madryt, lecz nikomu nie przeszkadza to, że wpierdalają się tutaj takie pajace jak HAzard17, sebaHalaMadrid, fugitive 117, M4v3r!ck

Jeżeli sami nie wytępimy sezonowców ze strony, to ZAWSZE BĘDZIEMY MYŚLEĆ, ZE FANI TYCH 2 KLUBÓW SIĘ NIENAWIDZĄ (A MOŻE TO TYLKO SEZONOWCY TYCH KLUBÓW SIĘ NIENAWIDZĄ)
rafi509
10.02.2014 / 08:42:26
Kilometrowy spalony. Mega pech Sevilli. Leo nieco mniej wyjebane niż zwykle, ba, nawet czasami do pressingu pobiegł, oczywiście, z naciskiem na "czasami". I tak oto Barca wraca na fotel lidera, z panem Jagodą na majku ;-)
10.02.2014 / 00:58:07
Ciąg pechowych zdarzeń dla Sevilli , mieli okazje objąć wysoko prowadzenie , jednak szczeście im nie pomagało , jeszcze ten gol ze spalonego utrudnił im walke . Może gdyby gol nie zostałby zaliczony tak jak powinien być kto wie jak mecz by się potoczył . Ale widowisko naprawde ciekawe mimo tej mokrej murawy . Szybkie tempo przez prawie cały mecz . :)
Nie można powiedzieć , że Primera Division to liga , która nie jest ciekawa a walka jest pomiędzy 2 drużynami . Każdy może wygrać z każdym ^^
Gajdozaur
Zarejestrowany od: 1201 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +347
10.02.2014 / 00:12:03
no niemrawo wyglądała w pierwszych 20 minutach Barca oby z city wystrzegali się błędów
09.02.2014 / 23:41:21
wspaniala gra :D i Messi nareszcie przypomnial Sb te strzaly za pola karnego brawa :D <3 forma rosnie :D
ponury żniwiarz
Ilość komentarzy: 61
Oceny: +234
09.02.2014 / 23:15:35
Bramka 'pierwsza' dla Barcelony jak najbardziej niesłusznie uznana.Nigdy nie dowiemy się jaki byłby wynik gdyby sędzia tej bramki nie uznał,Barcelona wygrała i to jest ważne,chociaż od pierwszych minut grają strasznie ospale...Wiele do porawienia przed meczem z Man C,lecz piłka jest nieprzewidywalna co pokazał nam mecz LIV-ARS gdzie mało ludzi obstawiałoby taki wynik.Gim-mózgi możecie minusować.
Aha,pozdro dla wiary która lata temu odwiedzała Katowicki Spodek ; ) ŁDZ
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1313 dni
Ilość komentarzy: 4418
Oceny: +73701
09.02.2014 / 23:03:13
No piękna jest ta rywalizacja między Realem - Atletico - a Barcą. Jest bardzo ciekawie.
Gratulacje za zwycięstwo, pozdro z Madrytu ;)
09.02.2014 / 23:02:36
Wracamy na fotel lidera :D Elegancko. Ale cały czas gorąco w czołówce, a to tylko sprawia, że liga jest ciekawsza :D
naczelnik
10.02.2014 / 09:27:33
Popatrzcie na oto tego człowieka - Widać ze jest fanem Ligi Angielskiej, bo ma "FanPL" ale mimo to najbardziej ceni sobie Barcelonę, gdyż "wracamy na fotel lidera"

To jest rzadkość gdy na tym portalu jest ktoś taki, bo przeważnie ze strony fanów PL lecą pociski na la ligę.
10.02.2014 / 09:28:05
A to jest przykład sezonowca, co zawsze jest za klubem, jaki wygra lub może wygrać z Barceloną.
Oceny: +234
09.02.2014 / 23:19:26
Pogrom???Manchester City...Srom.Kopyto Wielbłąda
ad_riann
09.02.2014 / 22:58:20

fugitive117 : Jak Ronaldo dawał wam 3 punkty z karnego po symulce Pepe w meczu z Elche to jakoś nie płakałeś ze smutku cioto ? :)
Malew
Oceny: +771
10.02.2014 / 01:18:29
Fani Barcelony na pewno są z Ciebie i tego rodzaju kibiców bardzo dumni. Widać, że nie jesteś prawdziwym kibicem tylko żałosnym dzieciakiem.

Piękny mecz Katalończycy, pozdrowienia z Manchesteru ;)
M4v3r!ck
Zarejestrowany od: 1544 dni
Ilość komentarzy: 2731
Oceny: +10710
Chelsea Londyn Widzew Łódź Ruch Chorzów Porto Real Madryt
10.02.2014 / 00:09:11
A Ty kurw. będziesz płakał jak obrońcy Manchesteru City zmiażdżą te cio.tki typu Messi, Busquets czy jak to się tam zwie, Alvese i inne lapsy.
jamazur69
Zarejestrowany od: 1580 dni
Ilość komentarzy: 372
Oceny: +2254
Manchester United FC Barcelona
09.02.2014 / 22:57:17
Visca Barca. Powrot mistrza na fotel lidera. Dobry mecz z obu stron. Bramka Alexisa ze spalonego, ale
to nie zmienia faktu kto jest lepszy. Barca Forever.
09.02.2014 / 22:55:44
No wiadomo spalony Alexisa bez dyskusji no ale czy to ma znaczenie przy wyniku 4:1, wgl dzisiejsze sędziowanie to jakas porażka. Ale cieszy zwycięstwo i ponownie lider :) Pozdro dla normlanych. Visca el Barca!!
09.02.2014 / 23:00:30
Powiem tak a wiadomo by było jak by Alexisa gol był by nieuznany.
No rzeczywiście ewidentne liderowanie, taka przewaga punktowa :D
Dobry sędzia w LM i Barca w dwumeczy z City niewytrzyma fizycznie.
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1552 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32064
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
09.02.2014 / 22:52:27
Super mecz.Jak było nudno z Atletico to teraz było świetnie.
Sevilla zaczęła bardzo dobrze.Miała sytuacje ale Barca to Barca i Messi to Messi.
1 gol fakt ze spalonego ale gol plecami?hmm
Później to show Messiego.Best in the world.Chodzi po boisku jakby z przymusu a i tak strzela i asystuje.
Fabregas łądny gol.Szkoda Sevilli bo widać że chcieli.
Fotel lidera wrócił w dobre miejsce.Teraz już powinno być z górki w lidze.
liku
Oceny: +611
Polska
09.02.2014 / 23:06:48
A kogo obchodzi, że plecami. Spalony ze stałego fragmentu gry, ja nie wiem jak sędzia mógł tego nie zauważyć.

Póki co Ibra jest w lepszej formie niż Messi, ale wiadomo, że grzeczny chłopiec musi mieć propsy ;)
09.02.2014 / 23:09:48
Nie będe komentował twoich wypocin.Na 1 rzut oka widać że rywalem Messiego jesteś.Nic szacunku.
Ja nie stwierdzam kto ma lepszą forme obecnie.Ważne że Messi potrafi w ważnyc m eczach strzelać
liku
Oceny: +611
Polska
09.02.2014 / 23:27:26
Zresztą każdy wie, że Ibrę wyrzucili z Barcelony bo nie pasował do ich taktyki, wolał sam ukąsić i strzelić bramkę niż grać na "pchłę".

Chciałbym zobaczyć mecz Ibry w barwach Realu przeciwko Barcelonie, ależ to musiałaby być walka jeszcze podkręcana przez wrogą publiczność :D
liku
Oceny: +611
Polska
09.02.2014 / 23:21:48
No z Bayernem w rewanżu pokazał moc :)
Więcej wtedy paznokci obgryzł na ławce rezerwowych niż Loew zjadł glutów podczas wszystkich mistrzostw świata.

No Messi strzela ważne bramki grając dla Argentyny w międzynarodowych turniejach z drużynami, którzy mają rasowych obrońców, a nie te chude patyki z Ameryki Płd :)
10.02.2014 / 07:44:27
ej kur*a ale o czym mu tu piszemy?
Jak sie chce to sie zawsze znajdzie mecz który Messiemu,Ronaldo,Riberiemu czy Ibrze nie wyszedł.
To tylko ludzie.Popełniają błędy.To nie jest kurde ciągnik żeby samemu dla drużyny strzelać.
A poza tym dlaczego jak już sie ktoś przyczepi do Barcy do wyjeżdża z Bayernem?Nie znajdziecie innych pomysłów na wpadki Barcelony?
liku
Oceny: +611
Polska
10.02.2014 / 12:51:54
Bayern jest aktualną drużyną która zmasakrowała Barcę jak Korwin Lewaka. Przez ostatnie 2 sezony Real też w bezpośrednich starciach miał korzystny bilnas.

Zauważ, że nikt nie pisze o błędach LM w meczach z Interem, Chelsea, Real'em.
Liga Hiszpańska nie jest wyznacznikiem formy Barcelony, bo inne kluby odstają budżetem, a dodatkowo jeszcze sędziowanie w Hiszpanii nie stoi na wyższym poziomie.

Barcelona gra ładnie, ale przewidywalnie.
Ciągle grają to samo, a na drużyny z TOP10 Europy to się już nie sprawdza i gdy nie idzie to Katalończycy zaczynają swój teatrzyk, przewracania się po muśnięciu, udają że dostali w twarz jak od Klitschka, zaraz Xavi przybiega ze łzami w oczach do arbitra, a za nim Piqe i reszta... co staje się żałosne.

Zrozumcie, że w Primera Division nie ma poziomu dla Realu i Barcelony bo niszczą resztę budżetem. W Bundeslidze jest znacznie gorzej bo Bayern nie dość, że sam niszczy rywali to jeszcze podkupuje ligowe gwiazdy i osłabia rywali co w Hiszpanii to już od czasów Figo się nie zdażyło. Pozdro.
10.02.2014 / 14:29:38
Na jakiej podstawie twierdzisz że Barcelony gra sie nie sprawdza z drużynami z TOP10?
Na podstawie 1 wpierdzielu od Bayernu?
Poczekajmy jeszcze ten tydzień i mecz z City.To wyjaśni jak gra Barcelony działa na czołówke europejską
liku
Oceny: +611
Polska
11.02.2014 / 01:12:16
Na podstawie wyników Barcelony w ostatnim czasie na arenie międzynarodowej m.in z Milanem w ostatniej edycji LM (w 1szym meczu), z Chelsea rok wcześniej, Arsenal (który też potrafił sprawić im problem), Realem (gdzie w ostatnich sezonach Mou znalazł na nich receptę), teraz Atletico Madryt, z którymi Barcy nie szło ani w superpucharze, ani w lidze hiszp.

Można wymieniać i nie trzeba wcale szukać daleko piłkarzyku123 ;)
Zobaczymy co się wydarzy, ale to, że się pokonało słabą Sevillę, którą Real rozbił 5-0 nie czyni faworyta i wcale Barcelona nie zagrała genialnego meczu, bo Aguero, Dzeko tyle sytuacji co miała Sevilla na pewno by niezmarnowali ;)

11.02.2014 / 14:11:40
Milan mimo problemó został pokonany,Arsenla sprawiał problemy ale też przegrał.
Atletico też z Barcą nie wygrało(z Realem tak).
Chelsea powiadasz?Aco mieli zrobić?Sami teraz śmiejecie z Chelsea i autobusu.
Ale z CFC Barca nie przegrała jakoś wysoko.
3-2 w dwumeczu a to przepaść nie jest.
Wszystko sie okaże 18.
rafi509
10.02.2014 / 08:38:33
O bólu dupska. Odpowiedź na pierwsze pytanie. Wszystko.
ad_riann
09.02.2014 / 22:51:03
Słaba pierwsza połowa i dopiero gdzieś tak od gola nr 3 w meczu a po drugiej bramce Messiego zaczęliśmy coś grać :)
Ważne 3 punkty !!!
Messi dwie brameczki i asysta :)
THE KING IS BACK ;)
Oceny: +234
09.02.2014 / 23:28:58
Szacun
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sevilla - FC Barcelona 09.02.2014 wynik: 1:4 z dnia 09.02.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.