Zarejestrowany od: 1202 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +1
12.02.2014 / 19:48:05
piszecie ze Hazard nie jest w formie ja nie wiem czemu tak myślicie . Każdemu przecież może nie wyjść kurwa jakiś mecz . The Blues nie jest teraz iderem ale myslę że będzie o niego walczyła z całych sił. Pokażą to kolejne mecze
Mate 8
Zarejestrowany od: 1705 dni
Ilość komentarzy: 677
Oceny: +5537
Liverpool FC
12.02.2014 / 19:22:15
Bardzo fajnie to powiedział pan Przemysław Pełka , że West Brom zabiera punkty bogatym ( m.in 1-1 z Liverpoolem, Arsenalem, Evertonem i teraz z Chelsea ) a oddaje je biednym ;D
ModricGe
Zarejestrowany od: 1264 dni
Ilość komentarzy: 56
Oceny: +1305
Polska Real Madryt
12.02.2014 / 19:12:15
hehe jeszcze pislaem przed tym meczem na zapowiedziach meczów ze cos czuje ze moze byc remis to mnie zminusowali!:D
Oceny: +3178
Chelsea Londyn Middlesbrough Juventus Turyn Lech Poznań Polska FC Barcelona Atlético Madryt
12.02.2014 / 14:56:53
Kurwa i po liderze..bardzo słaby mecz w porównaniu z poprzednim ale trudno może jeszcze uda sie lidera odzyskać ale WBA nalezał sie remis. Kilku zawodników zawiodło i zauważyłem że jak Hazard zgoli bródke to gra słabiej XD
12.02.2014 / 14:40:00
Cała liga Angielska Arsenal dostał baty od Liverpoolu, spadł na 3 miejsce a po niecałym tygodniu ma znowu szanse na powrót na fotel lidera :) można powiedzieć z piekła do nieba :D ale najpierw muszą pokonać MU
12.02.2014 / 12:40:37
Co wy pieprzycie na temat Chelsea.West Bromwich Albion dobrze atakowało więc jest ten remis uzasadniony.Nie usprawiedliwujcie The Blues
12.02.2014 / 11:52:31
najgorszy mecz od bardzo dawna w wykonaniu The Blues, wba zasłużyło na remis po ostatnich 20 minutach gdzie mocno naciskali Chelsea, chyba długo pozycją lidera się nie nacieszymy bo o ile united prawdopodobnie urwie coś w spotkaniu z arsenalem to raczej nie można liczyć na to samo w wykonaniu sunderlandu przeciwko city na etihad....
12.02.2014 / 11:41:34
No cóż, można za to obwiniać Luiza bo źle krył pilkarza WBA.
Cannibal
Zarejestrowany od: 1496 dni
Ilość komentarzy: 1182
Oceny: +6561
Chelsea Londyn
12.02.2014 / 14:03:49
To ty pieprzysz. Luiz od kilku spotkań gra świetnie, to był jego 1 błąd od jakichś 3-4 spotkań. Jak można obwiniać o remis jednego piłkarza? Remis to wina całej drużyny. Jeżeli myśleli że uda się to spotkanie wygrać minimalnym nakładem sił to się mylili. To jest do kurwy nędzy PL i tu się walczy do końca. Tak się kończy gra kiedy strzela się jednego gola i oddaje inicjatywę przeciwnikowi. Nie obwiniaj jednego piłkarza o ten remis, bo zawinili praktycznie wszyscy, a najbardziej wcale nie Luiz a Eto'o, bo to ten drewniak nie wykorzystał żandej szansy. Cała drużyna zjebała sprawę strzelając i kładąc się na brzuchu i czekając na gwizdek. Mówię to z żalem jako fan Chelsea.
naczelnik
Zarejestrowany od: 1203 dni
Ilość komentarzy: 473
Oceny: +2772
12.02.2014 / 09:11:23
Wiecznie to samo... tylko usprawiedliwanie sie to jest sport narodowy kibiców chelsea.

Ich klubik swiety, lecz sami moga od ciot wyzywac wba
naczelnik
12.02.2014 / 09:07:15
Geniusz taktyki i nalepszy trener 1000 lecia jak zwykle motywuje druzyne na najlepszych a zapomina, ze to z tymi "slabszymi" wygrywa sie mistrza.

12.02.2014 / 00:27:28
Arsenal i Manchester City także potykają się ze słabszymi rywalami, więc wszystko może się zdarzyć, tym bardziej że zostało jeszcze 13 kolejek, a to jest bardzo dużo.
11.02.2014 / 23:22:33
Następny meczyk z Evertonem więc lekko nie będzie.
HAzard17 :
Zarejestrowany od: 1208 dni
Ilość komentarzy: 333
Oceny: -257
11.02.2014 / 23:08:13
Trudno a arsenal jutro po dupie od united City bedzie mialo tyle samo punktow nie jest źle
60%posiadania piłki miało chelsea...
pierwszy celny strzał nic , drugi farciarski strzał gol......
A chelsea ponad 20 strzałów i nic...
mateuszr23
Ilość komentarzy: 233
Oceny: +978
11.02.2014 / 23:21:56
Cwelsi tak wygrywają wszystkie mecze z równymi sobie rywalami i co?
CruelmatT
Zarejestrowany od: 1673 dni
Ilość komentarzy: 290
Oceny: +1285
11.02.2014 / 23:10:10
A mecz widziales? Jeszcze Anechebi mogl druga wsadzić:)
afctid
11.02.2014 / 23:04:24
A taka była napinka... WBA zasłużyło na remis, więc chyba nie tego spodziewamy się po "przyszłym mistrzu"?
KoloToure
Zarejestrowany od: 1265 dni
Ilość komentarzy: 709
Oceny: +4679
12.02.2014 / 00:07:47
Na West Bromwich na wyjeździe potknęli sie wszyscy faworyci, bo to trudny teren od zawsze. Chelsea po serii zwycięstw przydarzył się słabszy mecz co jest rzeczą naturalną.
CruelmatT
11.02.2014 / 23:08:55
Za wcześnie na mianowanie kogokolwiek mistrzem.
afctid
11.02.2014 / 23:10:32
No dokładnie, mam nadzieje, że dowiemy się dopiero po 38 kolejce a nie teraz dzieci jakieś prognozy głoszą ;)
Davex
Zarejestrowany od: 1258 dni
Ilość komentarzy: 118
Oceny: +2153
11.02.2014 / 23:21:25
nie mów że ty w tym miejscu nie głosisz kto zostanie mistrzem, przecież z twojego punktu widzenia na pewno nie Chelsea... Hm... kto tu wyszedł na "dziecko"?
afctid
11.02.2014 / 23:33:09
A czy ja powiedziałem powiedziałem, że nie Chelsea, zakpiłem z tych, którzy powiedzieli, że zostaną już mistrzem po tym jak usiedli na fotelu lidera, nie spinaj się ziomek
Hazard1Eto1Drogba
Oceny: +54
11.02.2014 / 23:02:01
jprd a juz tak ladnie bylo ale jeszcze odzyskamy lidera
Davex
11.02.2014 / 23:01:28
Kurcze, szkoda bo możemy stracić lidera jeżeli Arsenal wygra - co przy obecnej formie MU jest bardzo prawdopodobne. Mówi się trudno, to jest BPL, nie wiadomo co się stanie. Brawa dla WBA.
CruelmatT
11.02.2014 / 23:01:19
To co Chelsea, żegnamy się z liderkiem? :)
OMG..
Z dobrymi klubami takimi jak City wygrywają a z takimi ciotami z dołu tabeli tylko tracą punkty...
Faint
Zarejestrowany od: 1213 dni
Ilość komentarzy: 291
Oceny: +2265
Manchester City Norwich City FC Polska
11.02.2014 / 23:03:53
Jak możesz nazywać kluby ciotami, tylko dlatego że są niżej od twojej drużyny, sezonowcu?
11.02.2014 / 23:00:25
Akurat to żadna ujma. Liverpool i Spurs też tutaj traciły punkty. Ciężki teren.
11.02.2014 / 22:56:51
Proszę, niech ktoś zrobi mema z Anichebe "I don't usually score goals, but when i do, it's against big teams."
11.02.2014 / 22:56:06
To jest właśnie Premier League .. tutaj wszystko może się wydarzyć.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 11.02.2014 wynik: 1:1 z dnia 11.02.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.