Oceny: +5537
Liverpool FC
13.02.2014 / 16:14:47
Pan kapitan był Gerrard był niesamowity ;)
Ciężki mecz bo Fulham walczy o utrzymanie w lidze ale The Reds pokazali charakter oby tak dalej :)
YNWA i najwazniejdze 3 pkt :)
P0lskaG0la
Zarejestrowany od: 1218 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +166
13.02.2014 / 12:55:12
asysta Gerarda ksiązkowa zasłuzona wygrana Liverpolu dzięki kapitanowi kolejne 3 punkciki ^^
wnw45
Ilość komentarzy: 4294
Oceny: +15494
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
13.02.2014 / 17:55:02
/ -12
na karnym sie przeslizgali i caly mecz gonili Fullham wiec tak nie do konca zasłuzona...
mrskee
Zarejestrowany od: 1369 dni
Ilość komentarzy: 516
Oceny: +2740
14.02.2014 / 15:51:37
Tyle, ze karnego by nie bylo, gdyby nie cisneli do przodu do samego konca. Dwa prezenty od obroncow i trzeba gonic.
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32130
13.02.2014 / 11:29:16
Asyta Gerrarda przy pierwszym golu ... Powiedzieć, że to stadiony świata to chyba za mało :D
Genialnie to zrobił :)
A Suarez się zaciął niestety. Chyba potrzebuje odpoczynku w jednym czy dwóch meczach ławka albo trybuny, bo to nie ten sam zawodnik co w Grudniu strzelał po 10 bramek :)
mrskee
14.02.2014 / 15:54:05
przerwa Suarezowi? powiedz to mu w twarz, to zobaczysz jak glosno umie sie smiac :)
juras12
Zarejestrowany od: 1606 dni
Ilość komentarzy: 38
Oceny: +237
Tottenham Hotspur AC Milan Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Polska
13.02.2014 / 08:09:31
Spójrzcie na mine Benta przy pierwszej bramce :)
12.02.2014 / 23:31:11
Przed następnymi meczami są głównie dwie rzeczy do poprawienia: Obrona i gra na wyjazdach. Terminarz Liverpoolu jest taki, że na szczęście wszystkie mecze z rywalami z czołówki gra u siebie ( Man City, Man Utd, Chelsea, Tottenham), ale gra Liverpoolu na wyjazdach nie może wyglądać tak jak teraz, bo myśląc o podium trzeba wygrywać też z tymi słabszymi zespołami.
Co do meczu- fenomenalna asysta Gerrarda, piękna akcja Coutinho i świetnie wykonany rzut karny Gerrarda, po sprytnym zachowaniu Sturridga w polu karnym. Na pewno byłoby spokojniej, gdyby nie obrona, lecz najważniejsze były 3 punkty i to się udało.
12.02.2014 / 23:06:29
troche denerwuje obrona czestochowy ,jeszcze bardziej glupio stracone bramki,zasluzone zwyciestwo jednak cieszy jak i apetyt na mistrzostwo ktore jest w zasiegu. YNWA
Fanlive
Zarejestrowany od: 1256 dni
Ilość komentarzy: 253
Oceny: +2619
Liverpool FC FC Barcelona
12.02.2014 / 23:04:52
hehe strzalów i sytuacji bylo 3-4x wiecej niz w meczu menchesteru z arsenalem ;D
penny21
Ilość komentarzy: 563
Oceny: +4180
13.02.2014 / 00:05:34
/ -13
Wstyd, że kibic LFC pisze w ten sposób!
Widzę, że ortografia i interpunkcja to Twoja "pieta achillesowa".
Popraw to, bo Twoje komentarze czytają i komentują również ludzie, którzy skończyli elementarz.
Fanlive
12.02.2014 / 23:03:43
Brawo dla liverpoolu nie poddajemy sie gonimy kluby z pierwszej trójki! Ale ture to co on wyprawia to mnie przeraza z aston willa blad na wage zwyciestwa , tutaj samoboj ledwo udalo sie wygrać . niemozna takich rzeczy robic na tym poziomie gry.Ale za to uwielbiam live gra do KONCA SIE OPLACA!
penny21
12.02.2014 / 23:59:42
/ -11
Kolego jeżeli naprawdę sympatyzujesz z drużyną z Liverpoolu to wręcz powinieneś się wstydzić takiego piśmiennictwa! Brak interpunkcji, brak stylistyki a do tego błąd dekady "ture". Nasz sympatyczny choć czasem nierozgarnięty obrońca ma na nazwisko Toure więc nalegam - pisz z szacunkiem dla czytelników albo nie pisz w ogóle bo wstyd...
idź se zagraj w LOLA
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Fulham - Liverpool FC 12.02.2014 wynik: 2:3 z dnia 12.02.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.