Przykro się patrzy na legendę polskiej piłki,która posiada najlepszych kibiców w Polsce,a przez klubowych fahofcuf i wspaniałych włodarzy miasta musi walczyć o pozostanie w ex.Czerwona Armio WIDZEWA jestem sercem z WAMI -kibic ze Złocieńca.
Te mecze w polskiej lidze 1:0 a gol i tak z karnego.
Zarejestrowany od: 1601 dni
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17454
18.02.2014 / 21:04:04
Ta kolejka jest taka słaba pewni dlatego, ze po przerwie. Byłby kolejki w tym sezonie, że gole wpadały hurtowo i Ekstraklasa była 2 lub 3 pod względem ilości strzelonych goli w 1 kolejce w Europe.
Tesyer
Zarejestrowany od: 1691 dni
Ilość komentarzy: 474
Oceny: +5893
Arsenal Londyn Polska Atlético Madryt Korona Kielce
14.02.2014 / 23:07:10
Nie wiem za co ten karny,ale jedno jest pewne-tak sie powinno wykonywac jedenastki!
Obiektywny123
Zarejestrowany od: 1221 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +176
Widzew Łódź Real Madryt
14.02.2014 / 22:20:47
Nie podniecajcie sie tak sezonowcy bo Widzew wkoncu sie przelamie i utrzyma sie w lidze a spadnie fartowne podbeskidzie.
Oceny: +536
Chelsea Londyn Manchester United AS Monaco Bayern Monachium AC Milan Napoli Lech Poznań Polonia Warszawa Polska Real Madryt
14.02.2014 / 21:51:39
PODBESKIDZIE!!!! :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Podbeskidzie - Widzew Łódź 14.02.2014 wynik: 1:0 z dnia 14.02.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.