Zarejestrowany od: 1143 dni
Ilość komentarzy: 345
Oceny: +1559
16.02.2014 / 13:29:29
Chelsea nie miała w tym meczu żadnych argumentów i city wygrało zasłużenie, całe szczęście w lidze było inaczej :)
KTBFFH !
CFC
Zarejestrowany od: 1253 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +3178
Chelsea Londyn Middlesbrough Juventus Turyn Lech Poznań Polska FC Barcelona Atlético Madryt
To może ja skomentuje to tak -

Tak to jest gdy Chelsea gra na " stojąco " , brak kreacji gry pod polem karnym Jasno Niebieskich.

Dziś w 100 %-tach City zasłużyło na awans ... Denerwujące jest to że zamiast starać się w takim meczu o wygraną oraz awans to gracze Chelsea biorą ten mecz można powiedzieć że nie na poważnie.

W 1:21 widać dokładnie jak odpuścili def. pomocnicy ...
i to co funkcjonowało w poprzednich meczach 4 obr.+3 bardzo aktywnych pomocników .. dzisiaj zawiodło.

Lampard jest bardzo potrzebny w meczach tego typu :)

Brawa dla " City " i licze na emocje w LM.
mam nadzieje ze dacie sobie rade z Fcb ; D

po prostu zagrajcie jak z Bayernem 3:2 w przód.

16.02.2014 / 10:39:19
Szkoda tego meczu, ale przynajmniej można się skupić na Premier League i Lidze Mistrzów. Życzę Manchesterowi City wyeliminowania Barcy z Champions League.

16.02.2014 / 15:42:01
Na City - Barcelona ostrzę sobie ząbki. A może jeszcze uda się to zobaczyć na żywo! Co to będzie za spektakl
NieJestemZaNikim
Zarejestrowany od: 1138 dni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +428
Polska FC Barcelona
16.02.2014 / 10:46:45
Nie jestem fanem żadnego z tych klubów, lecz myślę, że mecz będzie wyrównany.

PS: To nie jest hejt i serdecznie Cię pozdrawiam :)
ulker BKS
Zarejestrowany od: 1152 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: -284
15.02.2014 / 22:51:45
/ -26
Dzisiaj Wielkie City pokazało tym ogórkom z Londynu tak naprawdę ile są warci i gdzie jest ich miejsce to na tyle w temacie pozdro wszystkim fanom The Citizens i w huj w dupe hejterom
Mrbakusinski
Ilość komentarzy: 98
Oceny: +880
15.02.2014 / 22:48:36
Wrócił Mou, jeszcze to nie jest Nasza stara dobra CZelsinia, ale spokojnie panowie, najważniejsze że nie ma wahania formy jakie było w poprzednich sezonach, zdarzają się słabsze mecze, ale już jest lepiej
-Chelsea-
Zarejestrowany od: 1174 dni
Ilość komentarzy: 671
Oceny: +3399
Chelsea Londyn Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska Elana Toruń
15.02.2014 / 22:27:18
No cóż, wygrał dzisiaj lepszy. Nie wykluczone, że możemy się jeszcze spotkać w tym sezonie.w LM :).
15.02.2014 / 22:07:31
Jakie te meczyki zalosne sa po prostu ... Ludzie którzy nic nie umieją zrobic tylko dac - za wyrażenie swojej opinii albo sie wyzywaja ... Jestem pewny ze polowa tych "fanów" City to ludzie ktorzy ogarneli wyniki 5:0 i wielcy sezonowi znawcy ;< czekam na -50 moze rekord pobije ;)
15.02.2014 / 21:03:38
Brawo dla manchester city za wygrany mecz. Nie wiem kto grał lepiej bo oglądałem skoki narciarskie i tiumf naszego Kamila Stocha ;D
15.02.2014 / 22:24:32
Jak usłyszałeś tekst od starszych kolegów i nie bardzo wiesz co znaczy to może go po prostu nie używaj, ok? Bo wychodzisz na idiotę.
15.02.2014 / 20:30:13
David to geniusz taktyczny, siwy tylko by kazał bazarowi dawać piłkę, żeby robił jakieś akcje.
Oceny: +45
15.02.2014 / 20:21:20
/ -33
hehe tylko czekalem jak te napinacze z City tu przyjda i sie dowartosciuja :D nie trzeba byc specjalista by zobaczyc ze Chelsea odpuscila mecz totalnie a City mysli jak to zniszczyla Chelsea... hehe 2-0 u siebie wow pogrom ;)
Slaby mecz Chelsea, slaby Salah, slabo Hazard dzis i William, jednak mysle ze w Chelsea brak topowego napastnika, gdyby dolaczyl Suarez i Mou dopracuje ta ekipe mysle ze przyszly sezon lub nastepny moze tu byc w PL dominacja tej ekipy.
City ma ekipe jeszcze na 3 sezony i trzeba przebudowac
Zycze City wyeliminowanie Barcy pokazcie jak gra sie na wyspach, tu nie ma teatru... ( no moze Jovetic dobry aktor ;)
15.02.2014 / 20:24:10
Prawda ale minimalny takie sprawy sie czasem puszcza ;)
mrskee
Zarejestrowany od: 1313 dni
Ilość komentarzy: 455
Oceny: +2428
Liverpool FC
15.02.2014 / 22:27:29
a najlepszy jest komentator, ktory przy powtorce mowi, ze o spalonym nie moglo byc mowy :D
15.02.2014 / 20:14:25
Brawo dla City. Porażka boli, ale nie zasłużyliśmy dzisiaj na awans. Brak pomysłu na grę i zero zagrożenia bramki Manchesteru, po prostu masakra. Mam nadzieję, że to nie koniec dobrej serii i uda nam się pokonać Everton.
Oceny: +45
15.02.2014 / 20:22:45
Nie licz w tym sezonie na zbyt wiele a sie nie rozczarujesz, to mloda ekipa daj im troszke czasu i tak jest swietnie :)
Pozdro i glowa do gory
CruelmatT
Zarejestrowany od: 1615 dni
Ilość komentarzy: 289
Oceny: +1252
15.02.2014 / 20:10:48
No i smerfy w koncu wpadly do kotla gargamela:) bezpodwazalna przewaga City, 2:0 najmniejszy wymiar kary. Do 3 razy sztuka; )
sojomontol
Ilość komentarzy: 160
Oceny: -3827
15.02.2014 / 20:10:36
/ -34
Moim zdaniem Chelsea zasłużyła w tym meczu na coś więcej, no ale cóż, nie zawsze lepszy wygrywa. Gratuluję zwycięstwa City.
Faint
15.02.2014 / 20:13:21
Ktoś tu sobie nie może poradzić z porażką... 2 mecze na 3 wygraliście, a ty i tak musisz marudzić.
15.02.2014 / 20:07:23
Bravo City niestety city gralo lepiej ,teraz zniszczcie farse ~!!!!
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1558 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32063
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
15.02.2014 / 20:07:22
To City mnie przeraża.Oni u siebie niszczą każdego.Ja sie będe cieszył jak Barca tam gola zdobędzie.
/ -16
Nie bój się , może w następnej fazie trafią na Borussie i dostaną z jej 2 składem z Schieberem na czele :) tak jak w ubiegłym roku.
CruelmatT
15.02.2014 / 20:50:45
Po meczu z City Borussia bedzie szukac dupska pod Warszawa:)
15.02.2014 / 20:50:39
/ -17
co w ubiegłym roku?Wg ciebie rok temu Barca grała z BVB?
Mazacar17
15.02.2014 / 20:10:55
Już zapomniałeś co wydarzyło się 2 tyg temu? Jednak nie są niepokonani.
15.02.2014 / 20:50:14
zdarzają sie wpadki.Barca też przegrała z Valencią.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Chelsea Londyn 15.02.2014 wynik: 2:0 z dnia 15.02.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.