Zarejestrowany od: 1137 dni
Ilość komentarzy: 403
Oceny: -2635
23.02.2014 / 23:55:52
Mówcie co chcecie nie ma to jak stara dobra liga polska. Akcja za akcją, dynamizm, dramaturgia, emocje, bramki, zacięta walka do końca sezonu, gwiazdy, pieniądze, stadiony, dziwki.
23.02.2014 / 21:03:21
No to teraz niech wypowiedzą się ci którzy mówią że liga hiszpańska przewyższa angielską technicznie... Śmiechu warte. Widać że żadnego meczu nie widzieli. To jest mecz, zacięcie, walka, technika. To jest najlepsza liga na świecie
Oceny: +234
24.02.2014 / 14:46:39
nie przesadzaj,każdy ma prawo do własnego zdania,liczy się piłka a nie jakiś baseball z Jordanem
PZDR
Cannibal
24.02.2014 / 18:47:36
tak. ale są i tacy co wciskają że Liga hiszpańska "niszczy" jakościowo angielską, że jest lepsza technicznie i jakościowo. Widać jak się znają na piłce angielskiej skoro nawet na skrót takiego meczu żaden z nich nie zaglądnął, już nie mówiąc o oglądaniu meczy.
poker face@mu
Zarejestrowany od: 1284 dni
Ilość komentarzy: 680
Oceny: +5507
23.02.2014 / 19:56:33
1 bramka cud malina dobry mecz i 2 bramka także Liverpool pnie się w góre tabeli
23.02.2014 / 19:14:35
Tottenham przegrał, przewaga Liverpoolu nad "grupą pościgową" powiększyła się do 6 pktów :)
23.02.2014 / 18:10:09
Gdzie indziej takie mecze z takimi bramkami i takimi emocjami? No gdzie? Tylko w Anglii.
23.02.2014 / 17:04:18
W meczach Premier League coraz częściej padają wyższe wyniki niż w hokeju. Oby tak dalej. Dobrze by było, gdyby chłopaki z naszej ekstraklapy coś podłapali od lepszych kolegów po fachu, bo niektóre bramki z naszej ligi przypominają rozgrywki szkół podstawowych z lat 90-tych :D
23.02.2014 / 18:11:03
No cóż FC Lorient przegrało wczoraj z Marsylią, ale tylko 0-1. No chyba, że chodzi tobie o FC Luzern, ale o nich dokładnych informacji nie posiadam.
BonusBiDżiSi
Zarejestrowany od: 1127 dni
Oceny: +106
23.02.2014 / 16:42:57
Na swansiarskim rejonie, nie jest kolorowo, czasem zapija sie smutki i bywa czilałtowo. Na swansiarskim rejonie, bieda tutaj piszczy, nie ma co sie martwić trzeba podnieść sie ze zgliszczy..
Piękne bramki!
Suarezowi nie służy nowa pozycja, lepiej, gdyby zamienił się miejscami ze Sturridgem.

Za takie mecze kocham Premier League!
YNWA i po 3 pkt. z Southampton!
czyzu
Oceny: +626
23.02.2014 / 17:35:08
Śmieszą mnie osoby które oceniają grę piłkarza tylko po tym ile bramek strzelił w meczu.
FreyV2
23.02.2014 / 17:46:41
/ -12
Zacytuj proszę moje słowa oceniające grę Suareza.
23.02.2014 / 22:11:28
To by była opinia, gdybyś na początku zdania umieścił stwierdzenie "moim zdaniem". Pomijając już ten drobny szczegół, ta twoja 'opinia' jest, cytując ponownie Ciebie, "kretyńska". Chłop haruje jak wół zarówno w ofensywie jak i defensywie, przestał być samolubny, łapie coraz więcej asyst. A cofanie Sturridga gdy jest w tak nieziemskiej formy byłoby "kretyńskie".
FreyV2
23.02.2014 / 22:34:18
Nie, opinia nie musi (choć może, i jest to najczęściej spotykane) zawierać słów "moim zdaniem".

Zgadzam się. Suarez zapierdala, gra bardziej dla zespołu niż dla siebie, ale do cholery jasnej... on jest napastnikiem. I to napastnikiem klasy światowej, który powinien raczej strzelać, a nie blokować się na 4 mecze pod rząd, z czego 3 były z dolnej części tabeli. Niczego mu nie ujmuję. Widzę, jak dobrze gra, ale dla mnie lepszą opcją jest zamienienie jego i Daniela pozycjami.
Mate 8
Ilość komentarzy: 677
Oceny: +5536
23.02.2014 / 16:27:01
Za to kocham ligę angielską , ale wolałbym spokojną wygraną LFC bo po bramce na 4:3 siedziałem i modliłem się aby The Reds już wygrali :D
ważne 3 pkt
niech Skrtel już nie popełnia więcej błędów wraz z defensywą :)
23.02.2014 / 16:23:50
brawo dla live kolejne 3 punkty dla nas !!! ale obrona dzisiaj mnie przyprawiala o zawal serca
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Liverpool FC - Swansea City AFC 23.02.2014 wynik: 4:3 z dnia 23.02.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.