Ilość komentarzy: 58
Oceny: +687
Liverpool FC Borussia Dortmund Wisła Kraków FC Barcelona
03.03.2014 / 20:05:35
Szkoda strasznie Atletico :P byli jednak troche lepsi.. 3-2 powinno sie skonczyc :P no ale coz Real gral do konca i sie im oplacilo :) meczyk zajebisty :) VeB!
big123
Zarejestrowany od: 1058 dni
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +763
Wisła Kraków FC Barcelona
03.03.2014 / 17:45:03
Szkoda Atletico od tylu lat nie wygrali z realem u siebie , mało im brakło.. Ale wciąż liczą się w walce o tytuł ..
futbolmaniak
Zarejestrowany od: 1070 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +279
Arsenal Londyn Real Madryt Lechia Gdańsk
03.03.2014 / 17:14:58
błagam, niech Ancelotti sprzeda Di Marie w letnim okienku. To jest typowy jeździec bez głowy, on nie patrzy czy dostaje piłkę na 20 metrze przed własną bramką czy przeciwnika, głowa w dół i jazda przed siebie...

03.03.2014 / 10:56:44
Co do karnego, to myślę że sędzia wziął tu pod uwagę bardziej osobę Costy niż samą sytuację. (wg. mnie karny jak najbardziej być powinien) Ale sposó w jaki Diego padł i jego zachowania we wczesniejszych meczach sprawiły, że sedzia uznał to za symulkę. Podobnie ma teraz Ronaldo, bo często nawet mimo tego, że jest faulowany sędzia nie gwiżdże, kierując się tym co widział w innych spotkaniach. Wniosek prosty - chcesz symulować? Symuluj, ale nie zdziw się jeśli później będą myśleli, że ciągle to robisz. Mecz pełen agresji, walki i kopaniny, jak i pięknych bramek. Wreszcie La Liga ma więcej niż 2 kolory! :)
Mef
Zarejestrowany od: 1583 dni
Ilość komentarzy: 84
Oceny: +250
03.03.2014 / 10:39:05
Mecz bardzo dobry szkoda że sędzie niepodyktował karnego dla Atletico gdzie był ewidentny...Proszę o wypowiedź tych którzy mówią jak to sędzia tylko barcelonie pomaga...Pozdrawiam ;)
shootin_putin
Zarejestrowany od: 1080 dni
Ilość komentarzy: 120
Oceny: -2316
03.03.2014 / 08:54:46
Dobry mecz athletico
szkoda, że sędzia znowu zadecydował o wyniku na korzysc realu refrid.
Oceny: +560
Arsenal Londyn PSG Bayern Monachium AC Milan Ajax Amsterdam Holandia Lech Poznań Widzew Łódź Polska Real Madryt
02.03.2014 / 23:50:24
Dobry meczyk ale jak widac z komentarzy nizej kibice Barcy nie umią uszanowac gry Drugiego zespołu widac, że dzieciuchy na przyszlosc opanujcie sie co piszecie bo Barca wcale nie aż taka lepsza..

HM
CruelmatT
Zarejestrowany od: 1550 dni
Ilość komentarzy: 289
Oceny: +1253
03.03.2014 / 15:12:49
Real tez rzadki jak sraka. Wczoraj zagrali z kims lepszym i przez 3/4 meczu biegali za pilka Hahahahah.
Gajdozaur
Zarejestrowany od: 1143 dni
Oceny: +347
02.03.2014 / 23:44:28
No i Gran Derbi będzie prawdopodobnie meczem o korone:D Pozdrawiam wszystkich "normalnych" kibiców Realu:) VeB<3
02.03.2014 / 23:04:53
Zajebisty meczyk 1 pkt tylko juz przewagi VEB!!
królewskibic
Zarejestrowany od: 1445 dni
Ilość komentarzy: 50
Oceny: +590
02.03.2014 / 22:53:01
to są prawdziwe Gran Derby! co za mecz, co za napięcie! Z chęcią obejrzę go raz jeszcze, czy ktoś ma całość lub wie gdzie go mogę znaleźć?
02.03.2014 / 21:28:19
Zobaczcie co robi piłkarz Atletico po golu Gabiego :D Epicko się poślizgnął :D.
alexis99
Zarejestrowany od: 1571 dni
Ilość komentarzy: 53
Oceny: +431
02.03.2014 / 20:53:26
/ -22
Brawa dla Atletico. Remis nie zasłużony, real przeważał przez jakieś 20 minut gry.
Vegeta47
Oceny: +569
03.03.2014 / 16:38:42
w tym 15minut przerwy pomiędzy połowami.. wyraźnie aletico lepiej wyglądało.
/ -48
Szczerze mówiąc spodziewałem się więcej po tym meczu, typowa techniczna hiszpańska piłka, bez walki.
02.03.2014 / 20:29:07
Atletico to nie byle hu. do bicia.. Wazne ze pierwsze miejsce w lidze, pomimo duzej straty na poczatku sezonu..
SkipperRM
Zarejestrowany od: 1201 dni
Ilość komentarzy: 137
Oceny: +832
Polska Real Madryt
02.03.2014 / 20:10:39
Placzecie tutaj i gadacie na jakies hala dzieci (cokolwiek to znaczy), ale caly czas utrzymujecie z nimi konwersacje, to swiadczy o tym ze was tez cos w dupe gryzie albo osoby takie prowadza rozmowe na waszym poziomie i ich zdanie dla nich bardzo duzo znaczy. Tydzien temu dzieci realu plakaly ze real po lidera, a w tym tygodniu dzieci barcy placza ze 1 pkt tylko to nic nie znaczy i barca po lidera. Prowadzcie sobie dyskusje na swoich forach klubowych, zapewniam was ze jest wyzszy poziom niz tutaj i skonczcie pierdolic i narzekac na to co tu sie dzieje, traktujecie komentarze ludzi tutaj jakby conajmniej wypowiadal sie zlodziej tusk. Sracie sie o jakies minusowanie, sam dla beki nieraz to robie nawet jesli ktos ma racje i na odwrot, bo mam taki kaprys, a w nic nie warte rozmowy nieczesto sie wdaje i wam radze to samo. Co do meczu to ogladalem pokaz slajdow, nie powiem za duzo bo futbolhd dal dupy po calosci i caly mecz sie cielo.
piotrek112
Zarejestrowany od: 1222 dni
Ilość komentarzy: 49
Oceny: +146
02.03.2014 / 21:49:12
Kijem Wisły nie zawróci:) Nie jeden już tu próbował ale te gadanie to bicie głową w mur. Teraz każdy może Cię poprzeć ale za tydzień w natłoku kolejnych zaciekłych kłótni te same osoby dalej będą rzucać mięsem w siebie nawzajem. Taka już ich natura ulegają łatwo jakimś śmiesznym prowokacjom, nie potrafią nad sobą zapanować pozostaje mieć nadzieje, że z upływem lat zgubią ten nawyk.. Krowa co głośno ryczy mało mleka daje;) A z nich tacy właśnie kibice. Zdrowia życzę;]
Madrisdista
Zarejestrowany od: 1223 dni
Ilość komentarzy: 386
Oceny: +4663
02.03.2014 / 19:58:34
NOWE GRAND DERBI. Kosmiczny mecz. Trzymał mnie w napięciu do samego końca. Wiele emocji, walka, agresja. Zawodnicy gryźli trawę w tym spotkaniu. Takie mecze chce się oglądać na całym świecie i oby więcej takich !
/ -37
Hahahahah co za parodia.Pochwały dla Atletico to od razu napad zapłakanych dziecinek Realu że nie wygrali.
Atletico powinno wygrać ten mecz.Zasłużyło i to zdecydowanie.
I znowu sie powtarza scenariusz.Kto przed meczem postawi na strate punktów Realu jest minusowany a i tak okazuje sie później że miał racje.
To pokazuje ile lat mają obecni kibice Realu na tej stronie.
Jest dobrze.Teraz wygrać z Almerią i tylko 1 punkt straty do Realu.Czyli praktycznie nic zważając na mecze jakie czeka Real.
matrixzma222
Zarejestrowany od: 1059 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +10
02.03.2014 / 20:44:04
wiesz co tym komentarzem pokazales ze jestes typowym fanem barcy ktory wyzywa tylkpo zawodnikow realu jak wygraja a jak sa na pierwszym miejscu w la lidzxe to sie pewnie rzucales z placzu a prawda jest taka ze nigdy nie osiagniesz tyle co ktorys z zawodnikow Realu ale i tak bedziesz mowil ze Real to cioty zal mi popristu takich ludzie ludzi twojego pokroju i mozesz mnie zwyzywac ale to co napisalem to prawda i kazdy to wie a jezeli bedzieszz chcial sie klocic to odrazdu pisze ze ja sie w tam dyskusje nie bede wglebial bo ja juz swoje poweidzialem
02.03.2014 / 22:35:12
/ -10
ty tu chyba jesteś 1 raz.Przypomnij mi kiedy ostatnio zwyzywałem Real?
A ja tu tylko pisze prawde.Gromada kibiców Realu wbija i jak Real wygrywa to hura,mistrze,liga nasza,LM nasza,wszystko nasze.
A jak przyszedł mecz City-Barca którego wynik tak strasznie was zawiódł to bezcenna cisza na meczykach ale porażka z Sociedadem was znów ucieszyła.
Tak prawda.Każde niepowodzenie Barcy was cieszy ale jak ktoś powie coś złego na Real to od razu lecą cięte riposty na Barce i ich kibiców.Każdy kto jest kibicem spoza granicy hiszpańskiej ligi to to potwierdzi.Popatrz w dół ile jest komentarzy chwalących Atletico i popatrz na ilość minusów.Zastanów sie o czym to świadczy
no co nie tak jest?no czekam co teraz napiszesz.
KoloToure
Zarejestrowany od: 1142 dni
Ilość komentarzy: 698
Oceny: +4581
03.03.2014 / 03:10:34
Minusy świadczą o tym że Barcelona jest powszechnie znienawidzonym klubem:) I to nie tylko przez sympatyków Realu. To żadna tajemnica, no ale na reputację sami sobie zapracowali.
03.03.2014 / 13:27:50
nie.Minusy świadczą o tym że kibicom Realu bardziej zależy na wtopach ich rywali niż zwycięstwach ich klubu
CruelmatT
02.03.2014 / 19:57:12
Również popieram. Ale jebac te minusy, Atletico sprowadzilo na ziemie tych, co juz mianowali Real mistrzem kraju i Ligi Mistrzow tez Hahahahah

odpowiedz
Do tych co płaczą o karnego dla Atletico - tamtej akcji mogło by nawet nie być, gdyby sędzia sprawiedliwie wywalił z boiska Coste za wślizg w nogi wybijającego piłke Lopeza.
A co do samego karnego - mógł być, mogło nie być. Być może sędzia chciał naprawić błąd z faulem na Lopezie.

A mecz mówiąc o emocjach zajebisty, wynik sprawiedliwy. HM!

Ty kurwa jestes jakis jebniety w leb skocz z mostu lepiej kretynie sedzia mial wyrzucic coste za wslizg na lopezie fajne ty masz jebniecie na bani ,atletio zostalo okradzione w tym meczu i ch uj !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leeeeniiii
Zarejestrowany od: 1417 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +1043
02.03.2014 / 21:40:44
Po przeczytaniu twojego ostatniego zdania... na pewno ja tu jestem jebnięty?
02.03.2014 / 19:44:19
Dobry mecz realu i atletico ale nierozumiem po co trener realu wstawia na bramke diego lopeza a casillasa tylko do ligi mistrzów bo dla mnie casillas jst lepszy
02.03.2014 / 19:24:20
Simeone to dobry trener; sprzedają mu najleszych, a on i tak potrafi zbudować klasowy zespół.
Trochę szkoda tego remisu, będzie ciężko wyprzedzić Real.
Aupaa
Oceny: +777
Atlético Madryt
02.03.2014 / 19:33:25
/ -16
Sprzedali mu ''tylko'' Falcao.
Od 3 lat skład jest cały czas wzmacniany.
Był Cisma jest Insua (rezerwowy LO)
Był Cata jest Alderweilerd(rezerwowy SO)
I tak ostatnio wrócił Diego, przyszedł Sosa,
Guilavogui(wypożyczony do Saint-Etienne)
+ wychowankowie tacy jak Oliver(teraz na wypożyczeniu w Villarealu, to samo z Saulem w Rayo, jest Manquillo)
Wiec nie wiem.A kto odszedł? Poprzednicy + Emre (był raczej po to by ułatwić aklimatyzacje Ardzie)
Wiec liczba zawodników rośnie i również poziom, niestety
Atletico nie stać by kupować za wielkie pieniądze, ale ostatnio nikt ważny prócz Falcao nie osłabił drużyny.
Pi3ciak
Zarejestrowany od: 1439 dni
Ilość komentarzy: 187
Oceny: +704
02.03.2014 / 19:22:32
Widzieliście co siedziało jak C.A wprowadził Marcelo i Carvajala? Zupełnie inna gra. Wątpie, że kiedyś postawi w ważnym meczu na Fabio i Arbolea
Kail25
Zarejestrowany od: 1214 dni
Ilość komentarzy: 855
Oceny: +5187
Arsenal Londyn Real Madryt
02.03.2014 / 19:14:16
Brawo dla obu druzyn. swietny mecz. Diego costa lol co za czop...
02.03.2014 / 19:37:16
czemu na farcie ? myślałem że gra sie 90 minut :P fart to by był gdyby piłka odbiła się od 5 zawodników i wpadła do bramki :P
Mat Hew
Ilość komentarzy: 216
Oceny: +767
02.03.2014 / 19:32:32
Kolega chyba na świat przyszedł na farcie :)
Leeeeniiii
02.03.2014 / 19:09:21

lukasz4156
Zarejestrowany od: 1158 dni
Oceny: +18
02.03.2014 / 19:09:10
Ja się nie zdziwie dlaczego sędzia nie odgwizdał w 8 minucie karnym na Diego Costie jak gość jest w polu karnym przeciwnika i się przewraca np sytuacja z Arbeola coś podobnego jak vidal
fruspeed
Zarejestrowany od: 1217 dni
Ilość komentarzy: 301
Oceny: +2109
Manchester United Polska Real Madryt
02.03.2014 / 19:06:20
Dla mnie ewidentny błąd Ancelottiego. Marcelo powinien grać od 1 minuty , a nie Coentrao. NA drugim skrzdle Arbeloa tez nie spisywał sie najlepiej. Jese nie zagrał minuty co jest dla mnie nieporozumieniem kolejnym. Ale udało się wywalczyć chociaż punkt. Atletico zagrało świetnie taktycznie i gdyby nie błąd obrońcy przy bramce Ronaldo oraz utrata sił w końcówce to zainkasowaliby 3 pkt.
motka75
Zarejestrowany od: 1151 dni
Oceny: +995
02.03.2014 / 19:10:25
Nie zgodzę się .. Fabio gra dobrze po prostu w 1 połowe się zgubiliśmy , Marcelo gra prawie cały czas w przeciwienstwie do Fabio , zresztą dziś obaj nie zachwycali ;/ Marcelo robił cały czas wrzutki nie wiadomo do kogo adresowane , to Carvajal zrobił świetną robotę
02.03.2014 / 19:03:07
Bardzo fajny mecz do oglądania ,ciągle coś sie działa jak w filmie akcji .Atletico było do 75 min lepsze ,nie podyktowany karny dla Atletico ,i kilka dogodnych akcji na 3-1 w których zabrakło szczęscia ,potem widać było zmęczenie i przycisk realu a im dac troszke swobody i gol murowany .Remis ze wszkazaniem na Atletico no i bardzo fajny mecz.
CruelmatT
02.03.2014 / 19:03:06
/ -17
Mozecie minusowac Hala dzieci, ale to Atletico bylo dzisiaj lepsze i Ci co mianowali juz Real mistrzem kraju i Ligi Mistrzow haha, szybko sprowadzeni na ziemie. I jeszcze ewidentny karny.
Oceny: +958
02.03.2014 / 19:19:02
idz juz spac!
CruelmatT
02.03.2014 / 19:22:37
/ -15
Hallo Madrid chyba Hahahahah, pogadamy po zakonczonym sezonie, bez odp.
Blanco007
Zarejestrowany od: 1274 dni
Ilość komentarzy: 1356
Oceny: +3164
São Paulo Liverpool FC Newcastle United Manchester City Leicester City FC AFC Bournemouth AS Monaco PSG Olympique Marsylia Borussia Dortmund
02.03.2014 / 19:15:44
Raczej głupota i co to jest "hala dzieci"?!
02.03.2014 / 19:02:34
Fajnie by było jagby real wygrał ale taka jest piłka i nie zawsze jedna drużyna cały czas zwycięża :)
/ -11
kurwa sreal znów na farcie powinno być 3:2 dla Atletico bo karny w 8 minucie spotkanie był ewidentny ! złodzieje jebane
02.03.2014 / 19:02:06
a ręka przy rzycue wolnym Cristiano Ronaldo? Idąc Twoim tokiem myślenia powinno być 3:3 tak czy siak remis.
CruelmatT
02.03.2014 / 19:04:30
Jaka reka czopie? Znasz Ty chociaz zasady?
uzarson
02.03.2014 / 19:07:21
Może mi zaraz powiesz podwórkową zasadę
"Ręka przy ciele, nie było!" ogar. ewidenty ruch obu rąk w kierunku lecącej piłki :]
CruelmatT
02.03.2014 / 19:19:12
Nie powiekszyl objetosci ciala wiec nie ma mowy o karnym, nie wypowiadaj sie jak sie nie znasz tylko odsylam do przepisow. Nie pozdrawiam kogos, kto interesuje sie pilka a prostych zasad nie zna. Bez odp, dla mnie jestes zero.
02.03.2014 / 18:56:22
Atletico zagralo lepiej. Jeszcze nieuznany karny dla Atletico. Slaba gra Realu przez spora wiekszosc meczu. Same fakty, pozdrawiam:)
ArturoJR44
02.03.2014 / 19:02:42
Tak ale banda rzeźników z Calderon też dała się w znaki piłkarzom realu nie jedna czerwona powinna być pokazana w tym meczu ;)
motka75
Oceny: +995
02.03.2014 / 19:02:01
1 połowa należała do Atletico 2 dla Realu . Mecz był wyrównany !
CruelmatT
02.03.2014 / 19:06:00
2 dla Realu? Jezeli 15min. Z 45min. To wiecej to chyba masz 0 z matmy.
motka75
Oceny: +995
02.03.2014 / 19:13:52
Jakie 15 min ?? !! chyba ogladałeś inny mecz ! a poza tym wynik jest jaki jest
CruelmatT
02.03.2014 / 19:21:02
Chyba Ty ogladales inny, do 70 Real NIE ISTNIAŁ, od 75 Atletico dalo sie zepchnac do defensywy.
Aroniero
Zarejestrowany od: 1482 dni
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17456
02.03.2014 / 18:55:45
/ -21
Miałem nadzieję, że Atletico wygra, ale znowu musiało się fartnąć realowi.
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1254 dni
Ilość komentarzy: 4327
Oceny: +72127
02.03.2014 / 18:58:26
Fartnąć? Sorry, ale Real walczył do końca a Atletico grało na prawdę świetnie.. walka się opłaciła, remis sprawiedliwy chociaż moim zdaniem Atletico było ciut lepsze.
02.03.2014 / 18:57:40
najpierw to odzyskaj zeszyt i ksiazki gimbie :)
domo194
Oceny: +726
02.03.2014 / 19:01:09
Zeszyt i książki leżą sobie na biórku, a ty koleszko z podstawówki nie zaczynaj zdania z małej litery.
02.03.2014 / 19:20:42
A ty kurwa lekcje gdzie odrabiasz na ziemi bo Ci mama nie pozwala na stole czy też biurku żeby się nie zniszczyło.
usztafe
02.03.2014 / 23:57:37
Dziecko drogie, litości. Takie teksty to mogły mnie ruszać 10 lat temu. Ucz się pilnie bo dzisiejsza "młodzież" przedstawia bardzo niski poziom.
CruelmatT
02.03.2014 / 19:07:04
A co to biorko?
domo194
Oceny: +726
02.03.2014 / 19:16:43
A ty odejdź od komputera bo już nie widzisz czy jest O czy Ó (napisałem dużymi literami żebyś lepiej widział) :D
02.03.2014 / 18:54:06
Pierwsza połowa to jakieś zapasy, wszyscy się faulowali a sędzia nic nie widział (oczywiście). Męczarnia dla Realu ale remis nie jest katastrofą. To będzie trudny miesiąc.
Suezir47
Ilość komentarzy: 1204
Oceny: +8381
02.03.2014 / 18:54:03
Według mnie najsłabszy mecz Realu w 2014 r., widać klasę Ronaldo, nawet jak mu nie wychodzi, ma słaby mecz, to potrafi bramkę strzelić, dużo błędów w obronie Los Blancos, Xabi Alonso,Ramos i Pepe mnie najbardziej w Realu denerwowali, a w Atletico Godin,Costa. Dobrze że przynajmniej zostaniemy na fotelu lidera.
RealowiecHM
02.03.2014 / 18:53:01
Diego Costa to chyba największy cham w obecnym footballu..
CruelmatT
02.03.2014 / 18:58:14
/ -16
Czlowieku dzisiaj ten "cham" wkrecal w murawe cala defensywe Realu.
Zdecyduj się: Costa czy Garcia?
Chamstwo zawodników realu, które dzisiaj też zresztą oglądaliśmy, i tak jest poza konkurencją. Mogli by też ograniczyć trochę symulkę. Póki prowadzili, co chwilę któryś leżał na boisku i po uderzeniu w bark łapał się za twarz.
VamosAtleti
Oceny: +100
02.03.2014 / 18:57:45
/ -17
Ty to chyba oglądasz tylko mecz z jednej strony. Ale przewaga takich realowców HM zawsze będzie widoczna.
RealowiecHM
02.03.2014 / 18:52:32
Bardzo emocjonujący mecz, fajnie się oglądało. Brawa dla Realu za walkę do końca!
tomo-zap
Ilość komentarzy: 502
Oceny: +8592
02.03.2014 / 18:51:47
i tak lepszy remis niż porażka, ale szkoda, że real przespał 3/4 spotkania...
VamosAtleti
Oceny: +100
02.03.2014 / 18:50:37
/ -39
Atleti powinno wygrać, ale remis też jest zadowalający.
02.03.2014 / 18:50:11
Brawa dla Atletico za mecz a dla Realu za walkę do końca.
motka75
Oceny: +995
02.03.2014 / 18:50:09
Ten mecz to jedna wielka solówa !! Hott
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Atlético Madryt - Real Madryt 02.03.2014 wynik: 2:2 z dnia 02.03.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.