Oceny: +34776
Wisła Kraków Polska Real Madryt
03.03.2014 / 16:29:03
/ -15
pinto wg mnie nie nadaje się do barcy za straconego gola obwiniłbym jego, wyjście do piłki po prostu bez sensu ale zostaje w bramce albo idzie do tej piłki i ją wybija no ale wygrali i tracą tylko punkt do realu HM :)
Osoba czy kosmita.
A wy sie dziwicie że niektórzy kibice Realu to zjeby.
03.03.2014 / 08:15:30
I własnie ten mecz pokazuje ze Barcelonie brakuje Puyola...bez niego to ten zespół bedzie taki jak w ostatnich kolejkach . VeB
tomokroso
Zarejestrowany od: 1556 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +214
Manchester City
03.03.2014 / 07:47:44
Xavi piękny gol dawno nie widzialem puyola strzelajacego gola warto bylo obejrzec ten mecz biąrę z niego przykład.
Ropa86
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +508
03.03.2014 / 00:42:40
Barca 3 pkt. i tego nikt i nic nie zmieni choć jak dla mnie od jakiegoś już czasu katalończykom ciężko wygrane przychodzą , silny zespół ale nie juz ten co przed trzema czy czteroma sezonami
Daro1995
Zarejestrowany od: 1417 dni
Oceny: +14
03.03.2014 / 00:25:59
Ty pewnie masz mniejsze pojęcie o piłce niz pies gimbusie. A i moczenie kija w gównie się nie liczy, w szkole cię tego nie nauczyli. I powiedz dla matki żeby nie pisala komentarzy w twoim imeniu.
/ -15
Zamilcz dzieciaku, bo wyłapiesz łokcia na mordę i się skończy dzień dziecka. Wyjdź z domu blada pizdo, a nie pierdolisz jakieś smuty po kablu, nie ma to jak się chwalić rocznikiem [ BOSKI 1995 ], jesteś zwykłym dzieciakiem, który lubi sobie popierdolić farmazony. Teraz #wypierdalaj gimbusie i idź tam obsysaj faje z wąsem, peace yoł rudy kurwiarzu 8-)
MaxFCB
Zarejestrowany od: 1510 dni
Ilość komentarzy: 474
Oceny: +4534
Polska FC Barcelona
03.03.2014 / 11:21:36
''wyjdź na dwór blada pizdo '' rudy kurwiarzu , kurwa stary zmień coś bo się powtarzasz , napisałeś sobie ,że masz 25 lat , ale piszesz jakbyś miał 9 lat i od miesiąca neta z neostrady
Daro1995
Oceny: +14
02.03.2014 / 23:47:15
SSal1ty skończyłes podstawówkę? Sądząć po twoim zachowaniu i poziomie który teraz zaprezentowałeś to chyba nie. Jak byś przeczytał komentarze to bys zobaczył że jeden gimbus juz ocenił barcelone negatywnie.
SSal1ty
Oceny: -133
02.03.2014 / 23:53:37
/ -11
Daro[1995], młody, ja mógłbym nawet zostać twoim ojcem taka jest między nami różnica, ale lubie sobie gimbusów powyzywać, bo niezła beka jest. Szczególnie jak taki 1995 prawiczek pierdoli farmazony, nie mając pojęcia o piłce. Zresztą ty lamusie zwyzywałeś Ronaldo, ja zwyzywałem ciebie, więc milcz młody i wyjdź z domu, może przed 30stką zamoczysz kija lapsie.
Nup3l
Zarejestrowany od: 1233 dni
Ilość komentarzy: 37
Oceny: +322
03.03.2014 / 07:53:53
Pierdolisz jak połamany mowisz ze jestes stary chuj i moglbys byc jego ojcem a zachowujesz sie na podstawowke byles kurwa bity na dworze przez kolegow czy co jak masz swoj wiek i wypisujesz takie teksty to sadze ze albo jestes z tej podstawowki albo kurwa nie dorozwiniety i ten co kurwa sapie nawiecej to wychodzi na pizde i ty wyszedles na ta pizde nas to chuja obchodzi ze opierdalasz berelka i zamoczyles dopiero przed trzydziestka idz siadz przed telewizor albo wypierdalaj do roboty parówo.
Daro1995
Oceny: +14
02.03.2014 / 23:29:59
/ -14
Sądząc po komentarzu marik.1234 mie jest zadowolony z wyniku meczu. Pewnie martwi go że barcelona ma już 1 punkt straty do jego tak sądze ukochanej drużyny z madrytu, i spuszcza się na zdjęcie pedaldo ;d. Mecz barcelony stał na dobrym poziomie martwi mnie słaba dyspozycja Neymara ale pewnie zaraz bedzię w pełni sił.
SSal1ty
Oceny: -133
02.03.2014 / 23:35:14
/ -13
POWIEDZIAŁ DARO 1 9 9 5, kurwa 1995, pogadane ziom. Ledwo ci faja obrosła i myślisz, że możesz kozaczyć po kablu gówniarzu jebany? Czemu w ogóle ciśniesz po Ronaldo jak tutaj nikt o nim nie gadał? Ani nie cisnął LESSIEGO czy GEYMARA lub twojej starej obciągary, milcz gówniarzu, bo wypierdole ci lokcia na pysk i się obsrasz na miętowo dude. kurwa 1995 rocznik będzie pyskował po kablu, ja jebie.
MaxFCB
03.03.2014 / 11:18:29
Kurwa chyba cię stary w dzieciństwie za chuja ciągnął po mieszkaniu bo widzę , że sobie ze sobą nie radzisz , weź lepiej zrób coś dla świata i skończ ze sobą albo idź do jakiegoś specjalisty chociaż z tego co widzę do Ci kurwa nawet Dr.House nie pomoże pacjencie jebany
Kielce92
Zarejestrowany od: 1567 dni
Ilość komentarzy: 1994
Oceny: +15819
Argentyna FC Barcelona Korona Kielce
03.03.2014 / 01:22:17
moze i masz wiecej wiosen ale texty jakimi sie tu popisales wiele o Tobie dobrego nie swiadcza...
bartopilkarz
Ilość komentarzy: 1218
Oceny: +6740
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
02.03.2014 / 23:28:52
3 pkt są to najważniejsze , 4 bramki wpadły , jedna stracona niby wszystko spoko ale mecz bez tego błysku , rozegrany tak na 50 % możliwości , dzisiaj to wystarczyło ale z mocniejszymi drużynami już może się tak dobrze nie skończyć , mimo wszystko odrabiamy a na El Clasico będzie walka o pozycję lidera o ile żadna z drużyn nie zaliczy jakiejś wpadki ;)
VeB ! Dobranoc
SSal1ty
Oceny: -133
02.03.2014 / 23:33:04
/ -26
szczym ryj młody, przeżywasz to jak mrówka okres koniobijco jebany. Nie masz pojęcia o piłcę, a piszesz jakieś felietony, pierdolnij się w głowę rudy kurwiarzu, peace yoł blady /FxiMba
MaxFCB
03.03.2014 / 11:11:25
Ssij wora kurwo jebana , gówniarz kurwa dobre sobie gimbusie , o piłce to ty możesz chuja wiedzieć , a ja sobie mogę analizować i pisać co tylko chce ściero bez szkoły i wychowania
Makaveli
Zarejestrowany od: 1632 dni
Ilość komentarzy: 4526
Oceny: +11517
FC Barcelona Mordovia Saransk
03.03.2014 / 10:38:04
Nie dałoby się banować takich osobników, jak ten powyżej?
02.03.2014 / 23:19:53
Najbardziej ucieszył nie strzal Messiego tylko gol i radość Puyola,aż ręce same składały się do oklasków brawo ;D
Makaveli
02.03.2014 / 22:58:46
W Barcelonie potrzeba jakiegoś młodego trenera, który by ich potrafił w dupę kopnąć i do roboty zagonić. Kolejny mecz zagrany całkowicie na stojąco. Z Valencią zakończyło się to tragicznie, a i tutaj Almeria miała okazje na wyrównanie.

No i kwestia Neymara. Widać po nim, że podwojenie go zabija, a jak zostanie potrojony, gubi się totalnie. Gdyby w takich sytuacjach umiał ściągnąć na siebie przeciwników i rozprowadzić piłkę, co chwilę by były fajne sytuacje. Iniesta i Messi robią to świetnie, Xavi jest też niezły. A Neymar próbuje grać tak, jak Suarez w Anglii. Na takie tanie sztuczki w Hiszpanii się nikt nie nabiera, a jak jeszcze brakuje pewnego uderzenia, zostaje się najgorszym piłkarzem meczu w swoim zespole.
skrezelok
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +339
02.03.2014 / 22:56:12
Brawo. Ładna bramka Leo Messiego. Xavi też ładnie uderzył. Najważniejsze 3 pkt. Oby tak dalej.

VeB
02.03.2014 / 22:52:12
Brawo Barca.Piękny gol Messiego,Xavi ładnie wsadził.Neymar po kontuzji jeszcze nie jest sobą ale jest ok.
Długie męczarnie z dobrze ułożoną taktycznie Almerią ale udało sie.Nie dziwie sie że Atletico przegrało z Almerią.Mają super obrońców a w ataku sam Rodri to za mało.
/ -41
Gdyby Almeria wykorzystała tę kontrę na 2-2 to mecz mógłby zakończyć się podziałem punktów
Fc.Barcelona.pl
Zarejestrowany od: 1655 dni
Oceny: +628
Arsenal Londyn Manchester City AC Milan AS Roma FC Barcelona
02.03.2014 / 22:59:01
sojomontol
A gdyby Barca wykorzystała chociaż połowę swoich szans...
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32131
02.03.2014 / 22:51:51
Styl na kolana nie powalił, ale ważne 3 punkty. Szkoda tylko tej straconej bramki, ale trudno się mówi :D. Bardzo ładny gol Messiego z rzutu wolnego no i .... czekamy na City ;)
VEB ♥
Barca VeB
Zarejestrowany od: 1185 dni
Ilość komentarzy: 260
Oceny: +2757
02.03.2014 / 22:50:07
Mieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił i to im sie udało. VeB tylko 1 pkt straty!
Nie mieli.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - Almería 02.03.2014 wynik: 4:1 z dnia 02.03.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.