Ilość komentarzy: 182
Oceny: +1352
Liverpool FC
10.03.2014 / 10:00:11
Ależ sie cieszę , bo mam juz bilety na samolicik na Anfield i mi meczu nie pzełożą !!! YNWA yeaaaa
tomek_s85
Ilość komentarzy: 1481
Oceny: +3779
Olympique Lyon PSV Eindhoven
09.03.2014 / 22:27:18
Zdarza sie i nie takie porazki takich klubow z takimi klubami widzielismy i jeszcze zobaczymy.
ALE JAK MYSLE O TYCH NAPINACZACH I HEJTERACH I ICH WZROK WPATRZONY W WYNIK I JAK TERAZ SIEDZA CICHO I WSTYD IM MAM DO POWIEDZENIA TYLKO: BUAHAHAHAHAHAHAHA:)
Blue is the color
Zarejestrowany od: 1199 dni
Ilość komentarzy: 345
Oceny: +1554
09.03.2014 / 22:22:09
ale się zbłaźnili.... a szkoda bo wygrana dałaby im pozytywnego kopa przed meczem z farsą, jak dalej będą tak grać to ani w lidze ani w LM daleko nie zajdą
09.03.2014 / 21:20:01
Kolejka niespodzianek nie tylko w PL, ale i w La Liga.
MjutMalina
Zarejestrowany od: 1273 dni
Ilość komentarzy: 239
Oceny: +1899
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Lech Poznań Real Madryt FC Barcelona
09.03.2014 / 21:14:16
Hahahahahahaha $hity dostało baty jak tralala:D Dzieci z Gimbazy nie płaczcie ze wasze siti grało rezerwami bo nie mogę ze śmiechu! wasze rezerwy to tak samo jak podstawowy skład ale co tu sie dziwić jak szejk daje na transfery po 100 baniek rocznie i każdy chce grać dla wielkiej kasy a nie dla klubu.:D
bolo85
Zarejestrowany od: 1541 dni
Ilość komentarzy: 1806
Oceny: +3198
09.03.2014 / 21:20:04
Arsenal,Liverpool was w lidze pojedzie,nic w tym roku nie wygracie i sie wszyscy pośmiejemy z downa romka i special zero one
bolo85
09.03.2014 / 21:17:12
haha odezwał sie gruby tylko pod innym nickiem,i kto to mowi ruska ruletko??
09.03.2014 / 20:45:55
Nie spinajcie tak worków, bo City gralo mocno rezerwowym skladem, co nie umniejsza Wigan.
Barca VeB
Zarejestrowany od: 1180 dni
Ilość komentarzy: 260
Oceny: +2757
09.03.2014 / 20:37:29
Przy takiej formie Barcy i City to bezie mecz przeciętniaków.
najdowski2
Zarejestrowany od: 1503 dni
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +1426
FC Barcelona Chojniczanka Chojnice
09.03.2014 / 20:44:17
Moze i przecietniakow ale moze lasc duzo bramek.
najdowski2
09.03.2014 / 20:44:50
*pasc
najdowski2
09.03.2014 / 21:05:47
Mam pytanie... po co dajecie minusy w poprawke slowa powyzszego mojego komentarza? :D co? Kazdemu moze sie zle napisac :)
09.03.2014 / 21:07:14
tak Ci na tym zalezy? to mow pod publike i nie miej wlasnego zdania.
najdowski2
09.03.2014 / 21:24:45
Nikt Cie nie pytal o zdanie
Kielce92
10.03.2014 / 12:03:43
nie potrzebuje Twojej zgody pajacu... litosci.
RovaPears
Zarejestrowany od: 1349 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +472
09.03.2014 / 20:17:36
Bramka dla City nie powinna być uznana. Demichelisowi polecam budzik. Brawo Wigan! COYG!!
najdowski2
09.03.2014 / 20:11:09
Czytam te komentarze i nie widze tu nikogo kto nasmiewal sie z przegranej Barcy, i piszac ze City przejdzie Barce w LM... i co? Teraz kazdy z nich cicho siedzi... moge powiedziec tak : Przegrac z 1ligowcem na wyjezdzie to wstyd... a przegrac z 2ligowcem u siebie...........??? Szkoda mi tych, ktorzy nie maja szacunku do innych klubow. :(
Cannibal
Zarejestrowany od: 1494 dni
Ilość komentarzy: 1182
Oceny: +6561
Chelsea Londyn
09.03.2014 / 20:18:11
Płakać mi się chce jak myślę o tym że City po raz 2 dostaje wpierdol z Wigan w pucharze anglii. Ze śmiechu.
najdowski2
09.03.2014 / 20:30:58
Mi tam do smiechu nie jest. Sam jestem fanem Barcy i moge plakac ale z rozczarowania :) ale i tak wiem ze sie podniosa, a mecz z City mam nadzieje ze bedzie ciekawym widowiskiem nie do jednej bramki.
10.03.2014 / 10:25:41
Ty sobie chyba kpisz koleś.. Rezerwami? Przecież City ma najmocniejszą ławkę rezerwowych w PL, więc nawet rezerwami powinni gładko ogrywać takich leszczy jak Wigan.. Pozatym wrócił do składu Aguero, mimo to dostali baty. W lidze mają 3 zaległe mecze, założe się, że w przynajmniej 1 z nich stracą pkt.
09.03.2014 / 22:24:23
a jakie to ma znaczenie jakim składem grali ?! ich przeciwnikiem było DRUGOLIGOWE wigan, a ty się doborem jedenastki zasłaniasz jakby grali z bayernem albo realem
najdowski2
09.03.2014 / 21:02:24
Nie ogladalem meczu... to nie moja druzyna.. i tez nie ublizam City. To jest sport. Kazdy wynik moze pasc. Denerwujace sa tylko te komentarze ublizajace inne kluby... rownie dobrze mozna teraz cisnac City... ale po co?
09.03.2014 / 20:06:21
Moglbym powiedziec "hahah Arsenal ma w pol finale Wigan" ale skoro pokonali City to nie wiem czy jest z czego sie cieszyc:)
wrazie wygranej to juz tylko Hull lub Sheffield

Puchar nic wielkiego ale hejty morde zamknął ze bez Pucharu itd bzdury:)
09.03.2014 / 19:21:57
No i znowu Wigan z nimi wygrało! Brawo, wracajcie do Premier League! ;)
bolo85
09.03.2014 / 19:18:52
/ -23
City już wygrali jeden puchar w tym sezonie,chcieli dać szanse innym sie wykazac;)) Arsenal ma szanse po latach wygrać ten puchar,ale znając życie to cos odjebią i odpadna;)
CruelmatT
09.03.2014 / 19:13:15
Powiem tak, powinni wyciagnac wnioski, takie jak:DEMICHELIS (!!!), ni niedocenienie przeciwnika i gra od poczatku na pelnych obrotach (zlekcewazyli ten mecz). Co mi sie podoba, to to, ze koncowka byla swietna, ale jak dzeko takie sytuacje marnuje... maja nauczke.
/ -42
Manchester City jest klubem dużo lepszym i bogatszym, więc to im moim zdaniem należał się półfinał. Zwycięstwo Wigan wpłynie tylko negatywnie na atrakcyjność rozgrywek.
wnw45
09.03.2014 / 20:15:15
to ze maja bogatszy klub to znaczy ze powinni przejsc....
09.03.2014 / 19:34:44
Oczywiście że pieniądze nie grają,popatrz w drugą strone; rooney,rvp,januzaj,mata,nani,rio,walencja i co? za darmo tam są? 6 miejsce w lidze,odpadnięcie ze wszystkich ligowych pucharów już wcześniejszej fazie:)
FreyV2
Ilość komentarzy: 451
Oceny: +5073
09.03.2014 / 19:40:41
Chodzi mu raczej o to, że City jest dziś na miejscu, na jakim jest przez pieniądze, które im się nie należą. ManU wzbogacił się dzięki grze, a nie szejkom.
tomek_s85
09.03.2014 / 22:30:42
MU tez tak do konca nie sa czysci...
Cannibal
09.03.2014 / 20:21:23
XD no w ogóle nie mają sponsorów. City też się wzbogaca dzięki grze. Czym się różnią pieniądze United które dostają np od Chevroleta, a pieniądze City dostane od szejków? Czym United płaci Roo 300 kafli na tydzień? Z czego Moyes ma dostać 200 mln na transfery w nastęonym okienku? Widzę że osiągacie szczyt hipokryzji.
Keymaker1
Oceny: +441
09.03.2014 / 22:00:15
Nie porównuj MU do MC bo nikt nie dostaje tak wielkich milionów co sezon jak dostaje city.
Keymaker1
Oceny: +441
09.03.2014 / 22:03:49
mule ? Hahaha ale mnie rozsmieszyles ! mulek to bardzo przyjazne zwierze nawet bagienne :D zmień doktora
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Wigan Athletic 09.03.2014 wynik: 1:2 z dnia 09.03.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.